poster

To byl zítra flám

 • USA

  Hot Tub Time Machine

 • Slovensko

  To bol zajtra žúr

 • Slovensko

  To bol teda zajtra žúr

 • Velká Británie

  Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  *****

  Epic! Five f*ckin' stars!(10.6.2010)

 • Flipper
  **

  Po scéne ako enormný prúd zvratkov sejme chutnú veveričku, pretáčať, alebo rovno vypnúť. Potom je to nielen pritiahnuté za vlasy, ale aj nudné. Všetky ženské v 80. rokoch sa správajú ako kurvy, fetu je ešte viac než v 70. rokoch (seriously...), plno fucku, Poisonu a nudy. A ten tučný geek (Clark Duke) tam bol navyše...(28.6.2010)

 • IQ Tiqe
  ****

  Dobrá hudba, dobrá zábava. Kdo by nestál o to vrátit se do minulosti a řešit problém, jestli má nebo nemá měnit budoucnost? Pro mě to je jedna z těch lepších letošních komedií. 70%(19.6.2010)

 • B!shop
  ****

  Neskutecna prdel tezici z napadu Navratu do budoucnosti, kde se particka tri naprosto ultimatnich zkrachovalcu a neskutecne sympatickejch idiotu dostane zpatky v case a zacne delat bordel. A i kdyz tu jsou ctyri, opravdu myslim tri, protoze Duke je tu naprosto k nicemu, zbytecnej a nezajimavej a mezi trojku Cusack, Corddry a Robinson se absolutne nehodi. Z vedlejsich roli jeste musim zminit ultimatniho Glovera a hlavne asi tak na sto let vypadajiciho Chase. No a o nic jinyho tu v podstate nejde, slet dementnich vtipku, chlastacek, fuckujicich hlasek, proste parta kamosu utrzena ze retezu. A ve vysledku je to kurevska zabava nemajici hluchy misto.(26.6.2010)

 • Psema
  ****

  Nejpodhodnocenější film letošního léta, jenž zcela podle očekávání narazil u "seriózních kritiků" a intelektuální šlechty. Proč? Odpověď je nasnadě. Protože se tu blije na veverky, chlastá do němoty s plyšovými medvědy, "posiluje" s roštěnkami navlečenými v módních hitech let osmdesátých a učůrává z takových odkazů, jakými jsou Alf v televizi, plakáty se Super Mariem a snědá barva Krále Popu. Přes tuhle nálož popkulturních odkazů a jednoduššího humory si někteří prostě nechtějí připustit, že toho Corddry, Robinson, Cusack a Duke řeknou o životě stejně, jako hoši z Hangoveru, a ještě přihodí i řádnou porci nadsázky a uvědomění, která vyeskaluje v jedno z nejzábavnějších komediálních finále posledních měsíců. A "running joke" s rukou je jednoduše geniální.(24.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace