To byl zítra flám

Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

• Viktooorka

Jsem staromódní, když mi tento humor nepřijde vtipný? Šťourání se v psím zadku, či pozvracet veverku bývalo vtipné před několika lety, když se povolila uzda tolerantnosti a bylo to něco nového, ale opakovaný vtip není vtipem! Pár vtipných momentů se najde, ale příliš málo na to, abych byla tolerantní já. Fuj, už nikdy víc.(5.1.2011)

Tady nejde ani tak o nostalgickou poctu 80. létům, ale o hodně ulítlou bromance partičky ztroskotanců, kterou navíc plně docením až budu v jejich věku. V záplavě fekálií občas vyplavou i nějaká ta životní moudra, nad jejichž pravdivostí nelze spekulovat. Kdyby si je ti idioti, co mě denně předjíždí ve 120 v obci, protože by mohli přijít o 5 minut déle do práce nebo na obchodní schůzku, uvědomili dříve, než jim život definitivně proteče mezi prsty, tak by se nám všem žilo líp a konečně by zmizela vlajková loď českého kapitalismu, zarudlý fotr od nasrané rodiny. #ZARUDLÍ_FOTŘI_ČR(21.6.2015)

Pro mě o něco větší zábava než tématicky podobně zaměřená Pařba ve Vegas. Mám rád navíc komedie odehrávající se v lyžarských oblastech, zvlášť v 80s hávu ak tomu slušně sehraná parta, z níž nejvtipněji vychází asi Craig Robinson. Sem s dvojkou.(26.8.2013)

Prcičky po dvaceti letech před třiceti lety. Kdo stejně jako já osmdesátky nepamatuje, může mu to připadat jako nejzvrácenější éra ever. Nebýt zbytečných trapností, fekálií a tělesných tekutin (vracet=zvracet), byla by to parodiemi a odkazy napěchovaná bromance s nostalgickým štychem a kolektivní chemií. But it soo isn´t:)(3.6.2010)

Tak tohle je guilty pleasure jako vyšité. Rok 1986 patří k mým nejoblíbenějším z ehm... z mnoha důvodů a tenhle výlet do něj jsem se celý prochechtal. Stačí když tři dospělé trosky a tlustý fanda Hvězdné brány vlezou do vířivky a začne jízda roku. Walkmeny, trička Miami Vice, Motley Crue, cestování časem, všechno to tu je. HTTM není to sice úplně dokonalý a občas se člověk přistihne, že si říká jak tam to nebo tamto zrovna být nemuselo, ale ve finále převládá pocit spokojenosti a chuť podívat se na to znovu. Jo a mluvím tu o unrated verzi, když tak nad tím přemýšlím rated verze co šla do kin musela být dost slabá. Sakra už ty hodnocení chápu!(24.7.2010)

• - Film vznikal v atraktívnom prostredí lyžiarskeho strediska Fernie v Britskej Kolumbii. (ecceHOMMO)

• - V jeden scéne cituje Blaine (Sebastian Stan) nápis z plagátu k snímke Rudý úsvit (1984). V tom istom zábere je vidieť na stene ešte dva plagáty k filmom Rocky IV (1985) a Rambo III (1988). (JankaJBLK)

• - V originální zvukové stopě filmu je zmínka o snímku Butterfly Effect (2004). V českém dabingu je film zmíněn pod názvem Motýlí efekt, přestože český distribuční název je Osudový dotek. (Num3roO)