To byl zítra flám

To bol teda zajtra žúr

To bol zajtra žúr

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Celkem zábava, ale žádný důvod vidět to znova.(16.6.2010)

Totální zhovadilost s překvapivě solidně vyprofilovanými postavami a skvělými dialogy. Nechutná tak akorát, aby nebyla nevkusná, nekorektní tak akorát, aby nebyla oplzlá, černohumorná tak akorát, aby nepřestala bavit. Skvěle vypointovaná (parádní práce s hudbou) a příjemně zahraná. Great White Buffalo a 4 hvězdy s těžkým náběhem na pátou. A komu se to nelíbí, ať mi třeba pobleje veverku..(31.8.2010)

Na jedno podívání slušná komedie.(13.7.2010)

Ten film je hrozná píčovina, ale je to vtipná píčovina a mě to pobavilo. Pařba ve Vegas byla evidentně inspirací a třeba scéna se chcanim na záchodě je prakticky stejná. Originalitou tenhle film zkrátka moc neoplývá, ale mně je to jedno. Prostě po dlouhý době zase nějaká totálně ujetá komedie, u který jsem měl několik výbuchů smíchu. 90%(1.2.2011)

• Radek99

Tento způsob humoru zdá se mi býti poněkud nešťastným... Asi nejhorší film s tématikou cestování v čase, co byl kdy natočen, tahle upocená nekomedie...(28.11.2012)