poster

To byl zítra flám

 • USA

  Hot Tub Time Machine

 • Slovensko

  To bol zajtra žúr

 • Slovensko

  To bol teda zajtra žúr

 • Velká Británie

  Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  *

  Jsem staromódní, když mi tento humor nepřijde vtipný? Šťourání se v psím zadku, či pozvracet veverku bývalo vtipné před několika lety, když se povolila uzda tolerantnosti a bylo to něco nového, ale opakovaný vtip není vtipem! Pár vtipných momentů se najde, ale příliš málo na to, abych byla tolerantní já. Fuj, už nikdy víc.(5.1.2011)

 • Djoker
  ****

  Tady nejde ani tak o nostalgickou poctu 80. létům, ale o hodně ulítlou bromance partičky ztroskotanců, kterou navíc plně docením až budu v jejich věku. V záplavě fekálií občas vyplavou i nějaká ta životní moudra, nad jejichž pravdivostí nelze spekulovat. Kdyby si je ti idioti, co mě denně předjíždí ve 120 v obci, protože by mohli přijít o 5 minut déle do práce nebo na obchodní schůzku, uvědomili dříve, než jim život definitivně proteče mezi prsty, tak by se nám všem žilo líp a konečně by zmizela vlajková loď českého kapitalismu, zarudlý fotr od nasrané rodiny. #ZARUDLÍ_FOTŘI_ČR(21.6.2015)

 • Indiana
  ****

  Pro mě o něco větší zábava než tématicky podobně zaměřená Pařba ve Vegas. Mám rád navíc komedie odehrávající se v lyžarských oblastech, zvlášť v 80s hávu ak tomu slušně sehraná parta, z níž nejvtipněji vychází asi Craig Robinson. Sem s dvojkou.(26.8.2013)

 • Nathalie
  ***

  Prcičky po dvaceti letech před třiceti lety. Kdo stejně jako já osmdesátky nepamatuje, může mu to připadat jako nejzvrácenější éra ever. Nebýt zbytečných trapností, fekálií a tělesných tekutin (vracet=zvracet), byla by to parodiemi a odkazy napěchovaná bromance s nostalgickým štychem a kolektivní chemií. But it soo isn´t:)(3.6.2010)

 • 3DD!3
  *****

  Tak tohle je guilty pleasure jako vyšité. Rok 1986 patří k mým nejoblíbenějším z ehm... z mnoha důvodů a tenhle výlet do něj jsem se celý prochechtal. Stačí když tři dospělé trosky a tlustý fanda Hvězdné brány vlezou do vířivky a začne jízda roku. Walkmeny, trička Miami Vice, Motley Crue, cestování časem, všechno to tu je. HTTM není to sice úplně dokonalý a občas se člověk přistihne, že si říká jak tam to nebo tamto zrovna být nemuselo, ale ve finále převládá pocit spokojenosti a chuť podívat se na to znovu. Jo a mluvím tu o unrated verzi, když tak nad tím přemýšlím rated verze co šla do kin musela být dost slabá. Sakra už ty hodnocení chápu!(24.7.2010)

 • - Film vznikal v atraktívnom prostredí lyžiarskeho strediska Fernie v Britskej Kolumbii. (ecceHOMMO)

 • - V jeden scéne cituje Blaine (Sebastian Stan) nápis z plagátu k snímke Rudý úsvit (1984). V tom istom zábere je vidieť na stene ešte dva plagáty k filmom Rocky IV (1985) a Rambo III (1988). (JankaJBLK)

 • - V originální zvukové stopě filmu je zmínka o snímku Butterfly Effect (2004). V českém dabingu je film zmíněn pod názvem Motýlí efekt, přestože český distribuční název je Osudový dotek. (Num3roO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace