To byl zítra flám

To bol teda zajtra žúr

Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Pro mě o něco větší zábava než tématicky podobně zaměřená Pařba ve Vegas. Mám rád navíc komedie odehrávající se v lyžarských oblastech, zvlášť v 80s hávu ak tomu slušně sehraná parta, z níž nejvtipněji vychází asi Craig Robinson. Sem s dvojkou.(26.8.2013)

Naprostý průměr ve všech směrech. Kdyby nebylo onoho sympatického obsazení ( Cusack, Robinson ), šel by film o hodně níž... Ale jo, zasmál jsem se - 50%.(23.6.2010)

Prazvláštny jav, kedy fekálna a sprostá komédia nie je až tak blbá, dokonca je nápaditá a obsahuje nejeden nezabudnuteľný WTF moment (veverička na štadióne?!).(2.10.2010)

Neskutecna prdel tezici z napadu Navratu do budoucnosti, kde se particka tri naprosto ultimatnich zkrachovalcu a neskutecne sympatickejch idiotu dostane zpatky v case a zacne delat bordel. A i kdyz tu jsou ctyri, opravdu myslim tri, protoze Duke je tu naprosto k nicemu, zbytecnej a nezajimavej a mezi trojku Cusack, Corddry a Robinson se absolutne nehodi. Z vedlejsich roli jeste musim zminit ultimatniho Glovera a hlavne asi tak na sto let vypadajiciho Chase. No a o nic jinyho tu v podstate nejde, slet dementnich vtipku, chlastacek, fuckujicich hlasek, proste parta kamosu utrzena ze retezu. A ve vysledku je to kurevska zabava nemajici hluchy misto.(26.6.2010)

• Viktooorka

Jsem staromódní, když mi tento humor nepřijde vtipný? Šťourání se v psím zadku, či pozvracet veverku bývalo vtipné před několika lety, když se povolila uzda tolerantnosti a bylo to něco nového, ale opakovaný vtip není vtipem! Pár vtipných momentů se najde, ale příliš málo na to, abych byla tolerantní já. Fuj, už nikdy víc.(5.1.2011)

• - Do kin byl film rozesílán pod názvem Bulldogs. (HellFire)

• - Blaine (Sebastian Stan) vo filme spomenie seriál 21 Jump Street (od r. 1987), kde naráža na policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. V televízii takisto sleduje snímku Rudý úsvit (1984). (fefee)

• - V originální zvukové stopě filmu je zmínka o snímku Butterfly Effect (2004). V českém dabingu je film zmíněn pod názvem Motýlí efekt, přestože český distribuční název je Osudový dotek. (Num3roO)