To byl zítra flám

To bol teda zajtra žúr

Hot Tub Time Machine

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Celkem zábava, ale žádný důvod vidět to znova.(16.6.2010)

Vydařená komedie pro starší generaci. Náhodou se chlapíci dostali do minulosti, kterou nakonec měli možnost využít ve svůj prospěch. Táhlo se to stejným tempem, který mě později začal trošku nudit, ale ten konec mě dostal, ten se jim vydařil a celkový dojem z filmu se tím zvýšil.(29.10.2011)

Ten film je hrozná píčovina, ale je to vtipná píčovina a mě to pobavilo. Pařba ve Vegas byla evidentně inspirací a třeba scéna se chcanim na záchodě je prakticky stejná. Originalitou tenhle film zkrátka moc neoplývá, ale mně je to jedno. Prostě po dlouhý době zase nějaká totálně ujetá komedie, u který jsem měl několik výbuchů smíchu. 90%(1.2.2011)

• KlárkaS

Gin ani 4 frisca v sále to nezachránily.(24.5.2010)

Kopie parádní Pařby ve Vegas s tím, že si tvůrci usmysleli pohrát si s časem a celý to pěkně pomíchali. I tak jsem se ale kolikrát dobře bavil, ale na slušnou komedii to bylo pořád málo. Na druhou stranu vím, že když tuhle komedii budou dávat v televizi, klidně si jí pustím znova, ale abych z ní byl utrženej, to spíš ne.(4.7.2010)

• - V originální zvukové stopě filmu je zmínka o snímku Butterfly Effect (2004). V českém dabingu je film zmíněn pod názvem Motýlí efekt, přestože český distribuční název je Osudový dotek. (Num3roO)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 212krát, což je 2,12krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - Do kin byl film rozesílán pod názvem Bulldogs. (HellFire)