poster

To byl zítra flám

 • USA

  Hot Tub Time Machine

 • Slovensko

  To bol zajtra žúr

 • Slovensko

  To bol teda zajtra žúr

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2010, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  *

  Příběh působí jako výpotek party čtyřicátníků, kteří se trochu sjeli a ráno se probudili s hotovým scénářem, který se jim zřejmě zdál legrační dost na to, aby z něj byl nakonec film. Vtipy (většinou fekálního rázu) jsou ale trapné. Na této komedii neshledávám pranic legračního.(29.5.2010)

 • Shit
  ****

  Ale jo, bavil jsem se, slušná komedie založená na v poslední době typickým příběhu ztroskotanců ve středních letech, který chtěj něco změnit a tak vyrazí na výlet, ale tady místo nějaký komediální road movie je neplánovaná cesta do minulosti po vožrání se ve vířivce a až tam je teprve pařba, drogy, sex a hippie společnost. Šlo by to trochu přirovnat k Pařbě ve Vegas, ale to je ještě o level výš, tohle mi tu a tam přislo i krapet trapný, ale každopádně mě čtyřka Cusak, Corddy, Duke a Robinson pobavila(21.6.2010)

 • Davies182
  ****

  Nečekaně zábavné. Povedená smršť jiskřivých vtípků bez zbytečného hereckého přehrávání. Je to vtipné, správně dlouhé, nenudící. Po Hangover jsem se konečně dočkal aneb další kvalitní řádně chlapská komedie.(31.10.2010)

 • Djoker
  ****

  Tady nejde ani tak o nostalgickou poctu 80. létům, ale o hodně ulítlou bromance partičky ztroskotanců, kterou navíc plně docením až budu v jejich věku. V záplavě fekálií občas vyplavou i nějaká ta životní moudra, nad jejichž pravdivostí nelze spekulovat. Kdyby si je ti idioti, co mě denně předjíždí ve 120 v obci, protože by mohli přijít o 5 minut déle do práce nebo na obchodní schůzku, uvědomili dříve, než jim život definitivně proteče mezi prsty, tak by se nám všem žilo líp a konečně by zmizela vlajková loď českého kapitalismu, zarudlý fotr od nasrané rodiny. #ZARUDLÍ_FOTŘI_ČR(21.6.2015)

 • T2
  *

  Rozpočet $36miliónovTržby USA $50,287,556Tržby Celosvetovo $64,409,159Tržby za predaj DVD v USA $22,407,790 //počet predaných kusov 1,229,493║ Prvotriedna suchá pitomosť, kde je asi najlepší chlap bez ruky a záver filmu, ináč strašné rutinné. /25%/(28.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace