Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

swe

Parta kámošů se probudí po brutálním zátahu ve zdevastovaném bytě a po chvíli zjišťují, že jeden z nich jaksi chybí. Cíl: nalézt ztraceného kámoše a jako bonus zjistit co se během os(t)udné noci stalo. Samotný námět, ač není příliš originální, je využit do naprostého maxima. Hangover obsahuje obrovské množství výborných forů, které jsou vtipně vypointované a dohromady chytře zapadají do skládačky obestřené alkoholovou mlhou. Herci, v post-opičním stavu, jsou přesvědčiví a když do toho všeho hraje stylová hudba, nelze nedat pět hvězd. P.S. Nikdy jsem neviděl tak zábavné konečné titulky :D :::Po druhém zhlédnutí ubírám hvězdu::: ()

Aven

Ale jo, příjemně to uteče a místy je to nefalšovaná prdel. Ale v čem je to lepší než třeba Harold a Kumar? A bláboly o tom, že je to reálnější si laskavě strčte někam. ()

Krustyburg

Tak sme si zajeli do Vegas zašukat, poblít se, uhnat si vopici a jako správný husťáci jsme si, vole, další den nepamatovali ani ň z toho co sme dělali. Ten film nevystoupil z vlastního stínu. ()

Brain-D

Nepiju a málo kdy se sejdem 4 kamarádi zaráz. Takže jsem to nemohl prožívat na plno a možná časem se do toho dostanu. Ovšem pro některé nálivky, kterým se tohle stává je to nej film. Pousmál jsem se tak 2x a to nad nejtrapnějšími chvilemi. Ale musím uznat, zábavné to bylo, ale né moc vtipné. Asi na mě tenhle humor neplatí .) ()

zdenny

Slibný začátek, slušný, ale klasický závěr. Nevím ovšem, kde se podělo prostředních čtyřicet minut. Jediné, co k tomu můžu říct: Proč má film "Hele vole, kde mám káru?" jen 51 %? To už nemluvím o vkusu na (ne)komediální filmy většiny uživatelů csfd. PS: U komedie se má člověk smát, ne nudit! PPS: Název filmu je "Kocovina", nikoli "Pařba ve Vegas" - myslím, že to vysvětluje mnohé. ()

sskrblik

Tak podle mě to rozhodně žádná bomba nebyla, ba co víc, docela jsem se u filmu nudil. Parkrát jsem se zasmál, sehnal si soundtrack, ale do nebes bych to rozhodně nevychvaloval. Jednou vidět stačí, víckrát bych si film už asi určitě nepustil. ()

Trustme

Skvělé, skvělé a ještě jednou skvělé! Po zvolném i lehce odrazujícím začátku a "naučením" se postav příběhu, se rozjíždí neskutečný trip nejenom pro 3 v podstatě normální chlapi a 1 retardovaného "tlustého Ježíše", ale i pro diváka! Tohle je komedie, kde se zasmějete pořádně asi jen 3x, ale zbytek času se blaženě usmíváte. Zach Galifianakis mě zcela odboural ("Co je to? Hadí kůže?"). Jeho výkon, vizáž a nečekané reakce - už kvůli tomu stojí za to vidět tenhle výlet. ()

Danny F.

Humorné, dobře jsem se při sledování bavil. Je to taková ''dospělá'' a zralejší komedie, nic pro puberťáky. Jelikož jsem taky pro každou srandu a pro dobrou zábavu bych udělal cokoli, tak hodnotím 80% ()

Compadre

Tak tady jsem se fakt nasmál :D Pařba ve Vegas se dá přirovnat k teenegerskému šílenství "Hele vole, kde mám káru," ale zaplat pán buh je mnohem míň střelená a disponuje velmi pohodovým humorem a sympatickýma postavama. ()

hroubek

Naprosto výborná komedie postavená na obyčejné zápletce, trochu méně obyčejném místě a s výbornými třemi aktéry, kteří si Vás získají hned, jak je uvidíte. Vlčí smečka vládne. Takhle si představuji nekompromisní a dnes již kultovní komediální zářez. A všem jen mohu doporučit prodlouženou verzi. ()

Imune

Težko hodnotit, jelokož jsem to shlídnul s dabingem a ten byl strašnej. Ale jinak celkem dobrá komedie se solidní zápletkou, ve které mi přišlo neuvěřitelný co všechno se dá stihnout za jednu noc. A fotky nakonec mě fakt dostaly. 75% ()

sochy.zirafka

Varování: Alkohol způsobuje nezapomenutelné zážitky! Škoda, že nemilou jeho vlastností jest amnézie. Už hodně dlouhou dobu jsem se u filmu takhle nenasmál, takže nebudu zdržovat a tuto (možná) kultovku náležitě ohodnotím - 75%. ()

Andreas83

Komedie která opravdu rozesměje a to je v poslední době vzácnost. Skvěle provedený scénář a dokonalé herecké obsazení, dobrá kombinace. ()

ivo333

pre mňa najlepšia komédia posledných rokov. Zach je fenomenálny a ostatné postavy parádne výkony. Od Režiséra Todda Philipsa pre mňa konečne dobrý film. Len tak ďalej.. teším sa na dvojku a Bankog :) ()

Master19

Přesně jak jse si myslel. Chyba byla, že jsem nejprve viděl Pařbu v Bangkoku a byl spíš zvědavý, na co byly ty narážky. Teď už vím, proč se Stu tak pořád bál o zuby i kde se vzal pan Chow, ale nic to nemění na tom, že pokud uvidíte první Pařbu v Bangkoku, je jednička jen hodně slabý odvar. ()

immortalis

Super komedie u které jsem se opravdu bavil. Bradley Cooper ovládá film a zatraceně mu to zde sedí. Potěšil mě šílenec Ken Jeong, kterého znám ze seriálu Community. ***** ()

morena.jea

Podobná lacná zábava ako "Hele vole kde mám káru" s tým rozdielom, že tento film mal snahu vyznieť trochu serióznejšie aj keď to moc nevyšlo. Teší ma, že som nebola na tom v kine, bolo by mi ľúto vyhodených peňazí. ()

sheldonka.

Nijak originální děj, ale perfektně jsem se u toho nasmála. Některé scény byly fakt špičkové! V téhle době, kdy je dobrých komedií opravdu málo je tohle jako poklad. Herci skvělí, hudba skvělá a situace ještě lepší. Jedna z nejlepších komedií poslední doby. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)