Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

pepa3rd

Docela drsné, ale kupodivu poměrně zábavné pátrání po událostech jedné propařené noci ve Vegas. Rozhodně nadrpůměrná komedie, u které jsem se pobavil, ale nemyslím si, že bych si ji chtěl někdy pustit znova. 65 % ()

Cruchot

Hodně velká slabota. Smršť více či méně trapnejch, často i předvídatelnejch, někdy až nechutnejch fórů a scén, plno klišé a hloupejch dialogů. Rádoby cool a nářez a herci si (alespoň podle bonusů připojených na DVD k filmu) natáčení dost užívali. Já teda určitě ne. ()

JimiH

Lehce přeceňované, přesto velmi zábavné. Jen se nemohu ubránit pocitu, že s tímhle nápadem šlo udělat mnohem více... ()

smrtacik

Na túto strelenosť som sa veľmi tešil, trajler bol brutálne zábavný a nadupaný. A ako to nakoniec vnímam? Trajler sa natiahol na 100 minút s malými odbočkami, čiže žiadne extra nečakané veci nenastali, len veľa vcelku zábavných a milých scén, ktoré niekedy vyvolávali kŕče, niekedy jemný úsmev a niekedy, len také to uhmm. Našťastie málo hluchých miest prevažujú nad ne-charizmov a ne-herectvom niektorých hercov a celkovo to ako bláznivá komédia vyznieva dobre. Nič prevratné sa však nedeje, takže spokojnosť, ale zvládol by som aj viac Hodnotenie: 70% ()

Jakubik

2/3 naprosto nesmyslně nadhodnocená komedie. Líbilo se mi zpracování jakým je tato komedie natočena, pár dobrejch hlášek ale zbytek je trapnost nad trapnost. Jedno zhlédnutí a dost znovu bych se na to opravdu nepodíval. ()

Porp

Už som si myslel, že Američania nie sú schopný natočiť komédiu, ktorá by nezapadala buď do kategórie "scary movie" alebo "prci, prci". Za neštandartne cynický humor dávam 4 hviezdičky, aj keď nie som vyznavačom podobných jázd. ()

Wopat

Už dlouho jsem se na nějakou komedii nepodíval a tahle mě fakt pobavila. Dost jsem se zasmál. A to zhluboka! Nápad to sice nemělo vůbec žádný. Spíš naopak! Oddávání se hříchům v Las Vegas jsem viděl už tolikrát, že mi to leze krkem, ale tady mi to vůbec nevadilo. Mělo to perfektní spád a na závěr to završily perfektní fotky. ()

cerbygerby

Dobrá komedie u které mi vadilo že tu nebylo ukázané z té suprové pařby vlastně nic.. na konci jen fotky. Podle mě kdyby tam bylo aspoň chvíli ukázáno jak si užívají a pak jako zásek že už přišla chvíle kde si nikdo nic nepamatuje a probudí se až ráno s úplně vymydleným mozkem... byla by to jasná pětka, ale takhle je to jen za 4* ()

the_bitch

Todd Phillips vytvoril pre niekoho geniálnu, pre niekoho obyčajnú komédiu. Mňa to celkom pobavilo, v kine som sa smial až do popukania :D zaujal hlavne Bradley Cooper, ostatný slabý priemer. Nezostáva už nič iné len čakať na dvojku. 4* a jde se pařit ()

Darckol

Bravoooo, po dlhom čase naozaj zábavná komédia bez trápnych momentov, ovenčená famóznym výkonom Galifianakisa a priam neuveriteľnými situáciami (Tyson a tiger a podbne - kto videl, vie o čom hovorím :)). 8,0/10 ()

Kingjiri

Pařba ve Vegas vděčí svojí zábavnosti hlavně skvělýmu hlavnímu námětu v podobě kocoviny, resp. nadměrnýmu požití (nejen) alkoholu. Díky tomu se daj pro noční řádění ústřední čtveřice "pod vlivem" vymyslet i ty sebešílenější příhody, kterejch je víc než dost a dobrodružná cesta po stopách zapomenutý divoký noci je navíc doplňovaná krutejma hláškama, zejména od "blbce" Alana. Tohle se snad musí líbit každýmu, kdo někdy v opilosti proved byť jen jednu šílenější věc. Vytknul bych snad jedině delší úvod, protože do doby, než se čtveřice vzbudí v hotelovym pokoji po šílený noci, se moc vtipnejch momentů neobjeví. I tak jde však po hodně dlouhý době o komedii, která mě fakt pobavila (dokonce i při druhý projekci), takže pět pěticípejch, ať nežeru. PS: Nejlepší jsou asi stejně fotky z pařby u závěrečnejch titulků:) ()

Ssoumess

Zklamání. Opět jsem to viděl mnohem později než ostatní. Dle doporučení a 'recenzí' jsem očekával nejlepší komédii. Není to nejlepší komédie. Je tu pár míst kde se člověk zasměje a postava Ala je senzační, nicméně nezachrání to celkově nedotaženej scénář. Každá zápletka a zauzlení nikam nevygradovala. Přišlo mi že scénáristi udělali brainstorming absurdit, co by se tak mohlo stát, ale už na nich vůbec nepracovali. Doufám že Bangkok bude lepšejší. 5/10 ()

David David

No me teda nahej asiat v kufru nebo tygr v koupelne vtipnej neprijde. Marne vzpominam jestli jsem se u filmu vubec zasmal. Proste nuda. ()

gp_one

Komedie dost často podhodnocuji, protože mi málokdy přijde, že by splnily do písmene svůj účel - pobavit a nejvíc mi na nich vadí obligátní poslední, nudná čtvrthodinka, mající přinést nějaké to ponaučení a zvážnění. Pařba ve Vegas mě ale pobavila náramně, až jsem slzel smíchy, má spád a udržela si to až do konce. Je to výtečná komedie. Nuže si své hodnocení zaslouží. ()

bubblebobble

Obyčajná komédia. Nič výnimočné. Bavil som sa tak mierne priemerno nadpriemerne. Najväčšie plus - neobjavuje sa tu žiaden Sandler, Stiller ani Wilson. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)