Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Bugiii

Není to až tak fantastické, jak jsem předpokládala. Má to vtip, ,,zápletku" a akčnost. Je to taková příjemně vtipná oddechovka. ()

Kečo

Este asi nikdy som nedopozeral film az po uuuuplny koniec, tym myslim aj titulky...tento film je u mna prvy a bol kurevsky dobry !!! ()

david666

Komedie jak hrom - řehtal jsem se od začátku až do konce. Scéna s Tysonem v hotelu je skvělá + asijský gangsterský prďola takyˇ"píše". Postupné odhalování, co se vlastně v noci stalo, je super. Vrámci tohoto stylu komedíí má i hlavu a patu. K tomu výborní herci (+ sexy Heather) - myslím, že minimálně pro mužskou část je povinnost tohle shlédnout a pokud se smát nebudou ..... je třeba asi změnit pohlaví:-) ()

yarghoul

Pařba ve Vegas je pro mě definicí komedie. Jedna postava sympatičtější než druhá, žádná hluchá místa, děj se nevleče, naopak, nápadité akce... Opravdu jsem se bavila! Ten je jak Gremlin, taky je k němu spousta instrukcí! ()

blackout

Z komedii natocenych za posledni rok ci dele vycniva jako kul v plote. Mozna to neni jizda od zacatku az do konce, ale zasmal jsem se vic nez do syta. "In da face man, in da face". ()

djerba

Tak tohle je překvapení roku! Ač ženská,tak jsem pochopila a navíc se neskonale bavila a smála se od začátku do konce. Chytrý, zábavný, vtipný a nabitý hláškama, navíc vynikající hudba! Váhám mezi 4 a 5*, zatím 4,5:-). Myslím, že tohle je komedie, na níž se jen tak nezapomene. ()

Entfak

Film roku. Zábavné, vtipné, kreativní a kupodivu i povědomé :o) Zatím všechny filmy Todda Phillipse byly velice dobré, ale tenhle je jednoznačně nejlepší ()

mouzi

zatim 3*, mozna po dalsim zhlednuti pridam.. nelibila se mi hudba behem filmu, hlavne ty diskotekove odrhovacky BEP.. nakonec z celeho filmu byly nejlepsi ty fotky na zaver, pripomnelo mi to moje vlastni zazitky z akci :) ()

tombender

Super nářez! Stokrát ohrané téma ve velmi svěžím provedení. Velmi oceňuji pečlivost s jakou jsou nám odhalována fakta z oné propařené noci a výběr herců (perfektní jsou zejména Ed Helms z americké verze KANCLu a Zach Galifianakis z Bláznů na prknech). A přestože jí už táhne na čtyřicet, Heather Graham stále potěší divákovo oko :-) ()

sAreOn

Nijak unesen jsem tedy nebyl. Možná jsem nebyl v náladě na takový film. Každopádně je tu pár perfektních hlášek a velmi vtipných scén, celkově mě film nijak výrazně nezaujal. Časem se na něj možná podívma znovu a pak uvidím, teď však lepší průměr. ()

cypher

Tak tohle je největší úlet! Podle mě komedie roku. Když vydržíte i na titulky, budete se řehtat ještě dlouho po nich. Někdy si s klukama dám tu jízdu znovu a hádejte, kam pojedu na rozlučku se svobodou? :-) ()

Riker

To byla jízda! Megahypersuper crazy komedie! Pan Tyson chce vědět co dělá jeho tygr ve vaší koupelně. Fakt jsem skoro brečel smíchy. A fotky z kalby nakonec - velmi povedená třešnička na dortu. ()

CabelNM

Príliš vtipné to teda nebolo ale každopádne som sa pri tom nenudil a to je podstatné, zo všetkými hercami až na neherca Tysona som sa stretol prvý krát aspoň podľa toho čo si pamätám a odviedli celkom slušný výkon, nadpriemerná oddychovka o lúčení sa zo slobodou a nevedomom požieraní rohypnolu s kombináciou alkoholu ktorý v hlavách hlavných aktérov narobí poriadny zmätok 3,5* ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)