Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Axident

Setsakramentsky vykalená, překvapivě svěží, vtipná, kocovinová komedie, se zcela neznámými herci, u níž jsem se řehnil jako už dlouho ne!! Následky 12ti hodinového okna v jedné zatraceně velké pařbě. I přes několik momentů, kdy tvůrci neudrželi soudnost na uzdě a nechali scénář zajít za hranici trapnosti (přehazování prezervativem v autě, karikaturistický, čínský mafián, demonstrace paralyzéru ve škole atd..), to je zatraceně příjemná zábava! ()

Radek.SCH

Nádherně jednoduchý nápad scénáristé rozvedli do velmi sympatického scénáře. I když se z toho dalo vytřískat ještě o trochu více humoru, tak i tak mě to dostalo. - 80% ()

cielle

Mooc povedenej film! Všechno co by se mohlo na takový pařbě stát se zde stalo, a stalo se i to, co by nikoho ani ve snu nenapadlo:D Při pomyšlení na to, že se někdy třeba budu vdávat a můj nastávající by měl zažít něco takovýho, jsem vážně v rozpacích:D ()

dj.kouba

Pravděpodobně kdybych to viděl v kině, hodnotil bych jinak...ale sám doma jsem se bohužel moc nepobavil. edit: Po opětovném shlédnutí na kvalitnější aparatuře musím určitě na hodnocení přidat. Je to fakt docela prdel :). ()

lasonic

S odstupom času, a po druhom pozretí tejto komédie, som sa rozhodol prehodnotiť svoje pôvodné stanovisko, a udeliť o jednu hviezdičku menej. ()

BathoryMan

Na rozdiel od ostatných umna sa žiadne poriadne naťahovanie bránice bohužial nekonalo!Slabší úvod sa síce potom celkom slušne rozbehol a prišlo aj na pár naozaj vydarených momentov(masturbujúci kojenec,postava vyšinutého Chowa) ale ku koncu keď sa všetko pekne krásne vysvetlilo a skončilo typicky americkým happyendom som si uvedomil že celá táto zábava mi síce nejako nedávala zmysel ale zároveň som sa pritom vobec nenudil.Takže dávam solídne 3*. ()

vojo

Presne som sa vedel zžiť s problémami hrdinov, a to na také okno nepotrebujem ani "roháč". Určite to nie je komédia, kde sa budete(hlavne na triezvo) rehotať od začiatku až do konca. No počas fotokoláže v záverečných titulkoch určite najviac s celého filmu. (Overené nielen na sebe, ale aj na ostatných divákoch v kine) ...avšak možno aj vám nezmizne skoro po celý čas sledovania blažený výraz, asi taký ako po troch pivách. P.S: Potešili aj pripomienky iných filmov. ()

*Colorado

No konečně zase nějaká povedená dospělejší komedie. Dospělejší v použitém humoru, teenagerovských komedií jsem se už celkem přejedl. Kdepak Todd Phillips komedie umí... Part Mika Tysona mě odzbrojil, není to zpěvák, není to herec, ale ta část s ním mě opravdu dostala do kolen. Film svižně utíká, potěšil výběr hudby. A v neposlední řadě musim pochválit ústřední trojici, kteří před kamerou vytvořili komando nejlepších kamarádů tak odzbrojujícím způsobem (hlavně pošuk Alan byl postava k nezaplacení :-D) až mi nezbývá než dodat "And we're the 3 best friends that anybody could have..." ()

Va55ago

mezi slepymi jednooky kralem ... neni to uplne nejlpesi komedie, kteou jsoum kdy videl. Na druhou stranu je to nejlepsi komedie z americke produkce, ktera za poslednich x-let vysla :) ()

Judas

Krása, rozhodně nejlepší komedie posledních let, vtipná, svižná a nápaditá. Ukazuje svět mužských "pařeb" trochu jiným způsobem, avšak překvapivě pravdivěji, nežli velká spousta komedií, které si hrají na něco, co nejsou. Plus pro kritiky toho, že ve filmu se objevují narážky na manželství - ANO, ale sledujme souvislosti ;-). Celý film je prakticky o tom, aby se sňatek mohl konat a závěrečné vyznání u oltáře je také věnováno přísaze "až navěky". ()

Tom_Ass86

Skvělá komedie, u které jsem se fakt smál od začátku až do konce. Některé scény jsem si musel pustit dvakrát, protože třeba takovej moment s prvním spatřením policejního auta je opravdu hodně luxusní. Konečně zase něco, co mi nepřipadalo trapný, ale hooodně úsměvný a celkem i chytrý. ()

PepeCCM

Tak tohle jsem nečekal! Všude jsem na to slyšel samou chválu, ale že to bude až takováhle bláznovina jsem si nemohl představovat ani v těch nejšílenějších snech. ()

bulbasaur

Veľmi podarená komédia, ktorá ma spočiatku nechytila... avšak každou ďaľšou minútou ma chytala viac a viac až sa to vyšplhalo na 4 hviezdičky... sympatický hrdinovia prežívajú poopičný stav...na aky som zvyknutý avšak v počte trapasov a absurdít sa im nevyrovnám ani zdaleka. fotky na konci nemaju chybu... a tak musim uznať že takuto party by som si rád zažil ťiež...aj ked nie vždy to bolo pre pánov ružove komedia roku 2009 ()

gumbo

Škoda krátké stopáže. Vcelku vtipná komedie s trochu nevyužitým potenciálem. Intenzita smíchu mírně nadprůměrná, ale úplná pecka to není. Už by měl konečně někdo natočit film o tom co děláme my Ceši když se ožerem, jelikož z vlastní zkušenosti vím, že tohle by to strčilo lehce do kapsy. 75% ()

strikeman

Celkem fajn zábava na nedělní dopoledne, do kina bych na tohle ale nešel. Určitě jsem se párkrát hlasitě zasmál, což je dobře, jelikož o to tady nakonec běží, že, ale díru do světa Phillips s tímto snímkem určitě neudělal. Ovšem tomu, že tohle mělo takový úspěch v ultrapuritánských Spojených státech, se vůbec nedivím - pro Amíky určitě příběh, jehož by se alespoň na chvíli ve svém nažehleném, stereotypním a umělohmotném životě chtěli zúčastnit... ()

xavierr13

Miestami pobaví, ale rozhodne to není žiadna bomba, aj ked hudba je celkom zaujímava. Pokial to má být jedna z najlepších komédií poslednej doby, tak už chápem, prečo tento žáner radšej nepozerám. ()

mala_kea

Geniální a opět heslo v jednoduchosti je síla. Zach Galifianikis je prostě fantastický, tomu ta role sedla jako prdel na hrnec. Zapomeňte na teen komedie, ve kterých jde hlavně o zbavení panictví, ted přichází The Hangover a strčí do kapsy jednoznačně všechny komedie za poslední dobu. Todde, doufám, že i dvojka bude za něco stát. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)