Ondriss

Mohlo to být mnohem zajímavější, tenhle poměr thriller/dokument mi vůbec nesedl. Trochu jiný poměr by to spravil, možná i jiné zpracování "dvoj-oknových" záběrů by tomu pomohlo. Nedokázal jsem se vžít do děje. ()

desolator6

Film sa mi javil ako keby som ho začal pozerať niekde v štvrťke a dopozeral niekde po polovici filmu. Proste nemá začiatok ani koniec. Hluchých miest je toľko, že by som s tým vedel aj jamu vykopať, takže pár šokujúcich záberiv moc so mnou nepohlo. Keby že partia kamošov k tomu nedáva trefné komentáre, tak asi zaspím. ()

..Anya

Spíš otázka názoru než cokoli jinýho. I v Aktech X jsem byla ochotná ufonskou konspiraci alespoň částečně brát v potaz, ale zde to je prostě jen hloupý vtip. O filmovém zpracování ani nemluvím. ()

Utero

Tenhle film měl obrovský potenciál, ale nedopadlo to až tak dobře....absolutně největší slabina je v hereckém obsazení...Milla Jovovich možná byla drsná v Resident Evilu a opravdu hot v pátém elementu, ale vážné role jako tahle ji opravdu nejdou a nezvládá je..a to ani nemluvím o ostatních hercích, kteří byly též špatní....amatérské záběry (at už byly pravdivé nebo ne) mi přišli jako to nejlepší na filmu...jedna z posledních scén kde podstoupí hypnozu samotná psycholožka mě teda kur*vsky vyděsila...film určitě stojí za to vidět, ale snad se v budoucnu na toto téma objeví něco opravdu pořádného a hlavně s lepšími herci. ()

emdvojka

No asi si to treba uvedomiť, že niesme sami....ale buď dať do "éteru" dokument, alebo film...tento kríženec vyznieva, ako dobré mienený marketingoý ťah, ktorý z vážnej a pre mnoho ľudí skutočnej témy, robí len akúsi frašku a vysmieva sa všetkému čo doteraz bolo o tomto fenoméne napísane, alebo natočené...neviem...ťažko veriť tomuto "duchaplnému" príbehu... ()

Filmárik

Skvelý Blair witch project kvázi zaviedol nový žáner "autentický fake" v ktorého šľapajách sa snaží ísť aj Fourth kind formou akejsi rekonštrukcie za pochodu. Podobne ako v Paranormal activity aj toto je ten smutný prípad kde všetko podstatné uvidíme v trailery a zvyšok je len štandardná vata snažiaca sa pôsobiť znepokojivo. Odporúčam maximalne na jedno pozretie. ()

luccash

Možná, kdyby to bylo pojaté víc jak dokument nebo aspoň víc jako fikce...tak mě to asi veme víc. Takhle jsem tomu nevěřil snad vůbec nic. Ty tři hvězdy proto, že jsem se párktát vážne lekl a možná i občas trochu bál. :) ()

cerbygerby

Tak na tenhle film jsem se dostal až po doporučení od kámoše s tím že je to docela dobré psycho... Já když jsem na tenhle film narazil a přečetl si recenze ani se mi nějak nechtělo ho schánět, protože na ufo nevěřím, takže jsem ho vypustil z hlavy, ale jak říkám po doporučení jsem se na film podíval a musím říct, že jsem se po konci filmu i trochu bál a nebyl jsem tolik přesvědčen jestli opravdu to ufo neexistuje... měl jsem takový divný pocit... film byl skvěle natočen, jak se prolínaly skutečné záběry s filmovými, kde hlavní představitelku zahrála Milla...kterou mám rád, takže celkové hodnocení filmu bylo jasně za 5* ()

IdaHutt

Začátek pěkně mrazivý, ale pak chachacha! Za pobavení jednu hvězdičku, a je to škoda, protože celý příběh bylo možné vyprávět úplně jinak - realističtěji, zajímavěji, a hlavně smysluplněji. Stačilo jen, kdyby tvůrci mermomocí nevrazili (reálné?) události do hororového a ufonského šuplete, a podívali se na záležitost racionálně a poučeně. Pak by museli odstranit všechy ty drhnoucí hlouposti (ani se mi je nechce vyjmenovávat) - a objevil by se možná příběh o tom, jak dva vyšinutí psychiatři vyvolali u svých pacientů i u sebe samotných kvůli špatné aplikaci léčebných postupů těžkou psychózu, a dovedli tak spoustu chudáků k sebevraždě. No, veselé to není, leč přesto jsem se té parapsychohovadině musela smát. ()

Zoidlord odpad!

autentické záběry se občas zdály silně neautentické stejně jako herecké výkony. Milla Javovich mě už definitivně přesvědčila, že neumí pořádně hrát a zmůže se jen na takový béčka. Jako sci-fi ok, ale když si hrajem na pravdu, tak to musim vysmát... Zcela se stotožňuji s komenty od lesumir, livingdead, verbal111 A abych nediskriminoval opozici, doporučuji vám koment CrypzzXD. Tomuto uživatel potom doporučuju léky, brýle popřípadě důkladnější léčbu. ()

katmandzoo

tak tento horor ma vážne dostal, bol som z neho mimo ešte pár dní a nevedel som po jeho dopozeraní, čo si mám o tom myslieť, veľmi dobrý psychologický horor o mimozemšťanoch..vrelo odporúčam pozrieť si to večer a sám.. ()

S.Robie

Film mě opravdu nadchl- pokud neberu Den nezávislosti, tak na téma UFO byl tento asi nejlepší. Hodnotím prožitek a následný pocit z filmu. Pokud bych měl přemýšlet nad tím, zda jsou ,,autentické" záběry opravdu autentické a googlit město Nome v Aliašce, tak bych asi byl těžce zklamaný a asi bych dal méně, než 4 hvězdy. Pokud do tohoto filmu půjdete s touhou věřit- budete mít opravdu silný filmový zážitek... Ikdyž, o tom snad jsou všechny horory- vystrašil diváky, že by se to mohlo stát i jim!!! :) ()

bubblebobble

No ty koks pozeraj to v noci sám. Ja ako fanúšik horrorov som videl už kadečo a vlastne ich už pozerám len tak, že si občas užívam vizuálne orgie. Ale toto ma naozaj dostalo a doteraz sa hanbím priznať si, že som sa z toho skoro posr... ()

Ondr@932

Mohl to být zajímavý horor s parádní Millou Jovovich a to ještě podle skutečné události, ale vadili my tam ty skutečné záběry neboť vždy když měla začít nějaká pořádná akce, napětí tak tam skočili ty skutečné záběry a tím z toho bylo prd ... 40% ()

AxelWers

Hodnotenie niekde uprostred, slabé 3*. Film väčšinou trochu nudný, niekedy dostatočne mysteriózny, ale bez uspokojivej pointy. ()

elessar04

Film jsem viděl již několikrát. Po delší době jsem se rozhodl, že si jej zopakuji. Vše je dobře vymyšleno. Pominu-li některé nepřesnosti, hlouposti, chvílemi doopravdy šílenou krouživou kameru alias 360° není to špatný film. Film má napětí, při sledování se chvílemi doopravdy necítíte dobře. Špatný film to prostě není, navíc má skvělý hudební doprovod. Za mě, i když s odřenýma ušima, krásných 70 %. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje