Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

dopita

Film je to bohužel dost roztříštěný, děj neustále někam odbíhá aniž by to k něčemu bylo a postrádá tím pádem ňákou jednotící linii. Nicméně i tak je docela koukatelný. ()

kolemjdouc

ten okamžik kdy měl stisknout spoušť a neudělal to (ty oči byly až moc vyděšené) by podruhé nezopakoval u mě dobrý - takové piánko ()

Rendiss

Dobrá gangsterka, však podle mě, až moc neakční. Samé řeči, žádný skutky. Colin dobrej, Keira už ne, nemám jí rád a tady mi přímo vadí. To nenašli producenti a rejža v Británii jinou herečku? Keira je divná, celej film nic neudělá, jen namaluje pár "obrazů" a vychrní se s Colinem... tečka... Víc nic! Smůla no, čekal jsem víc, ale to je moje chyba. ()

ThomasCrown

Gangsterka ako sa patrí, cool prostredie Londýna a k tomu charizmatický Colin Farrell, ktorý si film ukradol pre seba. Veríte mu, že chce začať nový život, aj to, že keď začne byť gangstrom, nič ho nezastaví. A keď ku skvele sediacemu obleku pridá čierne rukavice, je z toho scéna ala Daniel "Bond" Craig. Hudba a záver filmu....dokonalosť. ()

Myshkin

Nečekal jsem, že se z tohohle filmu vyklube počin takový nemastný - neslaný. Všechno, až na pár detailů, se mi zdálo tak nedotažené, neoriginální a nezáživné, že mě film prostě neměl čím zaujmout. V příběhu gangstera Mitchela jsem čekal nějakou zajímavější pointu, ale marně... Jo, třeba Farrell, Thewlis a Chaplin (ta jeho cockney angličtina! xD) hráli dobře, krasavice Anna Friel ale měla naneštěstí pro mě jen malou, bezvýznamnou roli. Podle mě vcelku zbytečný film, i když mi třeba jen nesedl do nálady. Možná to ještě jednou zkusím, jestli se mi kdy bude chtít. | 50% ()

TheDude

Skvělé obsazení napříč některým příběhově zbytečným postavám, milostná linie příliš nehraje a je až zbytečná, celková nedotaženost až chaotičnost, zlá zlá režie a střih, příjemná hudba. ()

Yarushka

,, ... A co to má společnýho se mnou? "(What's that got to do with me?), a jedna z posledních vět ,,Heard you'd been looking for me. " (Slyšel jsem, že mě hledáš) - skvělý scénky, nádherná hudba a k tomu britský přízvuk, nvm co bych si víc přála u gangsterovky..:D ()

Petullka.66

Mě se to líbilo! Pohodový příběh o (možná) napraveným gangsterovi. Skvělé herecké obsazení v podobě trojlístku - Farrell, Knightley a Thewlis. A na báječném soundtracku jsem si pěkně smlsla (Heart Full Of Soul). Sice příběh není něco extra (originálního), ale díky Colinovi se tento film dostává minimálně o třídu výš. Sakra ten chlap má ale charisma!!! Radost pohledět... /Dávám 5 hvězd z 5!/ ()

Mauric

Pomalé, dosti ploché, však přesto zábavné. Keiru nemusím (obzvláště její anorektickou verzi), Farrell sice oblíbenec (miluji jeho přízvuk!), ale okolo jeho postavy se nakumulovala spousta nesmylů, nemluvě o chování postavy samotné, a tak jedinou výrazně záživnou postavou byl gay-big-boss v podání Raye Winstona. Jediné, za co u mě má pan režisér plus, je konec, kdy se vypořádá s osudy svých postav velice rychle a se značným citem pro ironii. ()

Xavi6

Tohle mi přišlo jako zbytečná záležitost. Děj je naprosto chaoticky rozpatlaný a celé vyústění děje není tak fatální, jak by mělo být, aspoň že Colin zahrál zase dobře, takže takový průměr. ()

vander19

Londýnsky gangster je film, ktorý sa oplatí vidieť už kvôli tej fantastickej hudbe a piesňam, ktoré v ňom hrajú. Prostredie Londýna sa mne osobne veľmi páčilo, ale nečakal som že Colin Farrell tu bude hrať bodyguarda. Akurát Keira my tu prišla ako keby celý film bola na heroíne. Skôr som čakal niaku tvrdú akciu v londýnskych uliciach. Celkovo ma tento film prekvapil ,počas celého sledovania ma nenudil a slušne bavil. Len škoda nevyužitého potenciálu, ktorý sa nachádza v hercoch v tomto filme. 6,5/10 ale keby niet tej hudby tak je to menej. ()

Lionheart

Bylo to pěkné, ale jak se tady často píše, je to vykrádačka klišé, což bych odpustil, kdyby aspoň ty dialogy občas fakt netrhaly za uši (ale na druhou stranu byly dadaisticky vtipně mimo). Herci jsou zde fakt perfektní, celé mi to připadalo jak z drsných 70s, a tak váhám mezi 3* a 4*. ()

Paldiny

Carlitova cesta po kastrácii. Plusy + spoľahlivý Colin, štýlový Winstone, dobre zvolená hudba... mínusy - tuctová zápletka, Keira s príbehovou linkou a kamerové cuknutia pri násilných scénach, ktoré s výnimkou prestrelenej hlavy zo záveru dohromady nič neukážu. Po prvom videní sklamanie ako hrom, s odstupom 2 rokov a bez vyšších očakávaní som zostal už nedotknutý. Rýdzi príklad neškodnej gangsterky na upršané sobotné popoludnie. ()

mosnak

Bohužel je tento druh filmu pro mou maličkost spíše za trest. Hodně keců, sem tam nějaká ta střelba, rána či bodnutí a pak zase kecy, sex, kecy, pomsta a smrt :-))) Titulky a konec ... juchuchu... 18% Dávám za Colina, Keira si nezaslouží ani procento,protože v tom filmu vypadá jak alkoholická-anorektička :-((( ...holka dej už si konečně něco pořádného k jídlu :-) ()

ApsidalTill

London Boulevard, som si včera udrel ku niekoľkým pivám, ako snahu dostať slušný triler pod artom typického Anglicka a na moje prekvapenie, som dostal oveľa hlbšiu myšlienku, než by niekto mohol usúdiť z popisky u tohto akčného a z časti komediálneho počinu. Tak v základe asi najslabším prvkom je prelínanie deja, kde sa dôležité momenty dostávajú zbytočne do ústrania a naopak sa vynára omáčka naokolo. Čo my ale išlo po chuti, sú detaily a drsnosť, ktorými je tento snímok doslova nabitý po okraj. Až ku koncu my začali dochádzať (nazačiatku zbytočné zábery na zdanlivo nepodstatné veci) a o to viac som potom docenil, keď to do seba zapadlo presne hranu ku hrane. Sledovať výkon hlavného hrdinu a jeho "vyvolenej" (Colin Farrell, Keira Knightley) potom už ide na bonus celému snímku. Kto má rád mafiánske story, kde nie vždy praje tomu šikovnému, tak nech ide do tejto projekcie - ja som neľutoval. ()

Tomyfrok

Tak tohle se ale hodně nepovedlo. Chvílema jsem přemýšlel, zda-li nejde jen o nepovedenou komedii, ale jak se tak koukám do popisu filmu, nikde tam groteskní obsah prezentován není. A ani se nedivím, protože i komedie by to byla vážně zlá. Tenhle film má příběh asi jako když vejdu ráno z baráku a vyrazím do práce. Absolutně o ničem, smyšlený, zbytečný... A ten závěr? Slušná inspirace starýma gangsterkama, jenže to by musel za něco stát celej film, aby mělo smysl k takovému vyústění vůbec dojít. Celkově jedno velké zklamání, kde mě nebavilo vůbec nic. Snad jen kamera občas ušla. A přitom Keira a Colin... (30 %) ()

sona123

Víc než první polovina mě neuvěřitelně nudila. Gangstarka v temných uličkách....klišé na klišé...pak pravda přidali tvůrci na ráznosti a začalo jít víc do tuhého a konec, ten byl rozhodně zdařilý. Přesto, na změnu celkového dojmu to nestačilo. ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)