Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

misso83

Film ma bavil. Väčšina užívateľov sa ho snaží prirovnávať k slávnym ganksterkám, ale ja vidím jeho kvalitu hlavne v tom, že si to razí svojou vlastnou cestou. Tým sa príbeh aj réžia vymykajú zo zabehnutých koľají na aké sme zvyknutý. Pre mňa milé prekvapenie. ()

Heffleyka

Rozhodně zklamání. Čekala jsem rozhodně víc než lehce podprůměrný film o bývalém gangsterovi, který se stal hodným. Děj (pokud se tomu tak dá říkat) se skládá pouze z toho, že Keira Knightley utíká před paparazzi a Colin Farrell střílí do všech, které potká... Po většinu času jsem se nudila a už jen doufala, že to brzy skončí. ()

KosiR_ksr

Slušná gangsterka, která bohužel nepřišla s ničím převratně novým a držela se vyjetých (ale osvědčených) kolejí tohoto žánru. Nic světoborného, ale neurazí a je slušnou podívanou s dobrým obsazením. 70% ()

zelda82

Hodne zvlastni film, ktery sem videl v hodne zvlastni nalade, takze se mi vlastne docela libil...Hlavne David Thewlis jako vecne zhuleny Jordan dokazal tuhle podivnou gangsterku prozarit... ()

Zaitsev

Vynikající záležitost - Colina můžu od budky a miluju od Brugg. A v tomhle filmu je prostě bezkonkurenční! Ritchie točil kultovní snímky a vůbec bych se nebál toho, že by se London Boulevard taky mohl stát jakýmsi kultem. Soundtrack našlapanej - taky ho dělal hoch od Kasabian :) Londýn s příchutí krve mě nepřestává (jsem trochu zvrácenej) bavit...No a baculka Keira nezahrála nic, ale hraje (spíš teda "hraje") sympatickou roli ve které to v jedné scéně sama přiznává :) David Thewlis úsměvnej...:) Ale děj, herci to vem čert --- Colinova jízda a plánuju zopakovat si ji jenom kvůli němu a všem těm skvělým slepým jeptiškám a jinejm pidi super detailům :) ()

Vakomlok

No, celkově to není nic světoborného, ale dýchá na vás hezky vykreslená atmosféra Londýna, hudba byla super a a celé to působí tak nějak stylově, že to přebíjí i nepřehledný děj. Plusem je příjemný Farrell místy až s bondovským nádechem a takřka všichni vedlejší herci. 70% ()

mala_kea

Kromě pánů Farrella a Thewlise mě bavila ta koktejlovitost. Chvílema slaďárna o utrápený hvězdě, že z toho skoro koukal Kostner s Whitney, chvílema Ritchie za ručičku s Tarantinem, takže mozaikovitá násilná zábavička s mrakem vtipných figurek a chvílema ultra drsárna, kdy už násilí tedy sakra humorný nebylo. Ve finále neurážející jednohubka, která ovšem díru do světa neudělá. ()

Rockerman

Z rozjetého vlaku se těžko vyskakuje a ještě hůř to jde,když se chce gangster polepšit,zpřetrhat kontakty na jiné a vlivnější gangstery a začít nový,lepší život.O tom zhruba je tento film.Film poněkud mdlý a místy nudný.Přesto za jedno shlédnutí stojí.Už kvůli Colinu Farrellovi a Keire Knightley,stále krásné,ikdyž poněkud méně "vybavené". ()

strikeman

Typický příklad pravidla: čekáš zázraky - jsi zklamán, nečekáš mnoho - jsi mile překvapen. Já jsem London Boulevard zhlédl po přečtení zdejších dost kritických komentářů a tak se nakonec dostavil výsledek č. 2. Bavil jsem se. A jelikož jako muzikant dovedu ocenit i kvalitní soundtrack, vidím to celkově na slušných 75% ()

hazaba

Už se zdálo, že to skončí dobře, ale nestalo se tak... Odlehčená gangsterka s výbornými herci (rozhodně zaujal David Thewlis) a rockovou hudbou šedesátých/sedmdesátých let, místy vyvedená ad absurdum (podobně jako filmy Guye Ritchieho), místy naopak hodně civilní. ()

*Colorado

Souhlasím s tím, že romantická linie je tragická, to mě nechávalo naprosto chladným. Co se týče té gangsteřiny, tak to není špatné, ale je toho tam hrozně moc a vlastně nic pořádně. Z herců se mi nejvíc líbil David Thewlis. Celkově pak spíše zklamání. ()

Rázlik

Jediný co se dá pochválit je opravdu skvělej soundtrack a herecké duo Colin-Keira, které drží tuhle místy nudnou a ničím zajímavou gangsterku nad vodou. ()

BOURQUE

Na dvojicu C. Farrell a K. Knightley som sa veľmi tešil. Dôvod je jednoduchý: oba majú nesmierne veľký talent. Po filmu som však bol sklamaný. Pani Knightleyová podľa mňa dostala veľmi málo priestoru (ale snažila sa z toho dostať čo najviac). Farrell síce mal priestor, ale úprimne povediac, ja osobne som od neho videl aj lepší filmy. Od samotného filmu som čakal viac. Nie je mi celkom jasné, čo sa snažil režisér vyzdvihnúť a zvýrazniť vo filme. Mne sa zdá, že nenašiel tú najlepšiu cestu. Na druhej strane je pravdou, že sa jedná o debut pána Monaha. Takže buďme trpezlivý. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

DHDV

Filmeček na zahnání nudy, jako dělaný. A nejlepší ze všeho byla Keira, která hrála velmi dobře! Komedie z thrillerového prostředí :D ()

sadlokan

Co ten chlapec asi udělal než ho zašili?Asi něco jako Michael Corleone?Vypadá to tak.Ale nechce to už dělat dál.A vychrtlá herečka taky ne.Ale je to těžký,minulost se jen tak nedá.Zkrátka vás dostihne. ()

Hapretor

Osobně tento počin pasuji na nejnudnější gangsterku všech dob. Collin Farewell hraje s samejch sračkách a herec to není zas tak dobrý. Nastává úpadek filmové doby. (Být vyhlášený ranař, ze kterého každý čůrá do kalhot, a pak být sejmut teen kokotem delikventem, tomu říkám pech či ironie osudu). Děs běs. Pronuděná hodina a půl a naprostá ztráta času, peněz, očních buněk, atd. Never More! ()

Rokle

Nechtějte naštvat gangstera Farrella. Sice nosí líbivý oblek, ale pro rudou barvu nejde daleko. Jeho starý přítel (slizkej Ben Chaplin) ho, i přes jeho nesouhlas, uvede zpět do mafiánského podsvětí a on brzy zjišťuje, že se staré zvyky nezapomínají a jdou mu až příliš dobře na to, aby je nechal ladem a skladem jen tak ležet. Mezitím musí také vyřešit, jak se jeho tvrdá povaha a náhlá láska k současnému zaměstnavateli resp. zaměstnavatelce vypořádá s problémy, které nastaly s proradným hajzlem (těžkej záporák v podobě Ray Winstonea). Připadalo mi, že Monahan tu "romanci" naschvál udělal trochu víc nevěrohodnou a jde mu hlavně o to, aby snímek působil zvláštním dojmem a někde ho příliš zjednodušil a někde ho zbytečně zkomplikoval. Sedne to asi málokomu, proto jsem rád, že mezi tu hrstku patřím. ()

agassi68

Takto to dopadne, keď režisér nevie čo vlastne chce - viď názov žánru pod názvom filmu. Z parádnych Londýnskych kulís a špičkového hereckého obsadenia vyliezol mačkopes - jednohubka. Pozrieť, pokývať hlavou zľava doprava a zabudnúť.. ()

Ash_Black

Hudebně všecko hraje skvěle, obsazení fajn taky je, ale ... je to dobře obsazená nuda s pěkným soundtrackem. Když už pátrat po kousku, kde zrovna někdo leze z lochu a chce od sebe odprásknout svou minulost, tak koukněte na „Carlitovu cestu“. ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)