Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

skodovak

Zkouknul jsem to v kině, kde jsem se bavil o něco líp, než kdybych to viděl v TV. Nicméně, na první dva díly to opravdu nemá, některé momenty trapné, opravdu nahlas jsem se zasmál tak asi 5x. Některé filmy prostě nezachrání ani hvězdné obsazení.... ()

joslin246

já si nemůžu pomoct, ale bavila jsem se víc než u předchozích dílů.. možná to dělaly dětičky, hlavně synátor, který se neustále staral o zábavu ()

DonArian

Do třetice všeho dobrého tu máme třetí díl komedie o zdravotní sestře Benu Stillerovi a jeho tchánu-květináři-agentovi-věčně paranoidnímu Robetru De Nirovi! Když jsem poprvé před mnoha lety viděl Fotr je lotr! válel jsem se ještě další dva dny smíchy. I druhý díl Jeho fotr, to je lotr! mě rozesmál a potěšil účastní Dustina Hoffmana. A třetí díl...byl i přes pár hluchých míst prostě skvělá komedie. Robert De Niro opět ukázal svůj komediální talent a nová postava Jessicy Alba je sice chvílemi otravná, ale někdy celý film oživuje. Dost je vidět že postava Dustina Hoffmana byla přidána až na poslední chvíli, ale i přesto patří k tomu nejlepšímu co se ve filmu objevuje. Některé scény byly samozřejmě horší (anální humor na začátku), ale ty jsou hned přehlušeny lepšími a vtipnějšími scénami např.: Kevinova žádost o ruku před sovětskou budovou, srovnání Tesly a Priusu :D Celému film vévodí neustálé parodování Kmotra - počínaje Godfockerem a konče jménem postavy Jessicy Alba - Andy Garcia. Na závěr jeden výrok Jacka Byrnese: "Poslouchej ty smrade, Já dával štěnice Ho Či Minovy do prádla, když ty si ještě tahal kačera!" (při zjištění že už nemůže používat služeb CIA) ()

Ajfist

Jednička a dvojka dobré,tady už došly nápady a místy až trapně vyždímaný nějaký rádobyvtipný děj.Hodně slabé. ()

montel

Greg Jebal (Ben Stiller) očekává další příjezd rodičů své ženy. Tchán Jack Byrnes (Robert De Niro) už konečně Grega přijal do své rodiny a poté co jeho druhou dceru opustil přítel, očekává že Greg bude novou hlavou rodiny. Grega však v práci svádí velmi přitažlivá žena, která Gregovi dohazuje kšeft v reklamě a Jack jako správný bývalý agent na všechno příjde a Gregovi to dává pořádně sežrat...Tak to byl velmi slabý odvar dvou předešlých úspěšných dílů. Tady už se skoro ani není čemu zasmát, ještě že herci zůstali stejní, jinak by to byla katastrofa. 50% ()

Acinore

První díl prostě nic nenahradí, dvojka klopýtala celkem slušně, ale tohle už musí být konec.....pár světlých chvilek se tu najde, ale s "pravými Fotry" už se to nedá srovnat, normální tuctová komedie s už prošedivělými herci :) ()

petrastrela

Zklámání, i přesto, že jsem čekala nejslabší díl. První super, druhý míň super, třetí vůbec super. Ale i přesto vše je mi kombinace Jebala a Jacka hodně sympatická. ()

kacudzde

Nekomedie parazitující na úspěchu předchozích dílů a hloupý scénář s trapnými scénami. Prostě trestuhodné mrhání hvězdným hereckým obsazením. Jediné pousmání u mě vyvolala scéna ála Čelisti v míčkovém bazénku. ()

zekon

Bavil jsem se a na DeNira a Hoffmana se dívá dobře. Je sice ze všech tří dílů nejslabší, ale pořád nadprůměrně inteligentně zábavné. Co je nejhorší tak zápletka a pokulhávající scénář. ()

trinan_kop

No, toto je veľmi zlá komédia. Na ničom, čo tvorcovia mysleli ako vtipné, som sa nezasmial. Keď to porovnám zo seriálom Community, kde vtipné momenty naozaj fungovali, tak toto je čisto oničom. Napríklad, dieťa ovracia otca, hmmm, ha ha. Otec malého chlapca pichá injekciu do penisu svojho svokra a pristihne ich malý chlapec, hmmm, veľmi smiešne. Navyše, tento seriál nemá v sebe realitu. Pretože, dieťa je jeden deň zdravé, druhý deň vracia, tretí deň zdravé. To dieťa má 5 rokov. Alebo žena je jeden deň zdravá, druhý deň leží v posteli s chorobou ktorá je prenosná vzduchom a tretí deň je zdravá... Proste a jednoducho, tento film stavia na primitívnych "vtipoch" a známych hercoch, ale chémia nefunguje. A čo stálo na tomto filme 100 mega? No pozrite sa na tie "mená", myslíte si že hrajú za 10 000 euro ako naši, slovenskí "umelci"? ()

ragtime

Byť toto prvý diel série, tak po ňom ani pes neštekne. Všetci herci prehrávajú, vtipy nie sú vtipné, zase len tie moralitky a o vzťahoch v rodine. Nuda, nuda, nuda... ()

BeaVV

Rozhodne nie tak dobré ako prvé dva diely ale zopár vtipných momentov tu je. A ked som videla percentuálne hodnotenie tak som čakala vačší "prúser" ,ale dalo sa. ()

Goldfingr

Působí to na mě trochu jako kdyby scénáristům zbylo z dřívějších dílů pár nezveřejněných fórů, a tak se zrodilo třetí pokračování. Vyčpělé a nežádoucí... Každá třetí náhodně vybraná komedie dosahuje stejných, ne - li vyšších kvalit. ()

schindler

Bohužel už to začíná působit jako nastavovaná kaše. První díl fungoval, protože byl první, druhý fungoval díky Jebalovým rodičům, ale třetí vlastně nepřináší nic nového, pouze několik rádoby vtipných scének typu injekce, porcování večeře nebo náklaďák. Tu a tam to ještě lehce osvěží Owen Wilson, ale to je tak všechno. Závěr otevírá dveře dalšímu dílu, ale nevím nevím. ()

DCR

Další příklad výroby tuctového pokračování, kdy po dolárcích lační tvůrci vařili nastavovanou kaši ze surovin s poněkud prošlou záruční lhůtou. Stiller se drží svého komediálního průměru, De Niro opět dokazuje že o solidní roli nezakopne a nezakopne, Hoffman a Streisandová bohužel nemají na rozdíl od dvojky dostaek prostoru. Štěstí v neštěstí ovšem je, že očekávaná dolárková smršť se nekonala a další zbytečné pokračování doufejme nevznikne. Jo, Jebale, nás neojebeš!!! ()

Lucerok

Neurazilo, ale ani nenadchlo. Očividně oba fotři podléhají stárnutí. Prostě jedna z miliónu amerických komedií. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)