Třetí pokračování této komedie nese název Fotři jsou lotři a vypráví o dalším průběhu života rodiny Jebalových a Byrnesových. Greg Jebal se svou manželkou Pam mají dvojčata, která brzy oslaví své 5. narozeniny a koupili si nový dům, který je v rekonstrukci. Gregův tchán je bývalý specialista CIA, poté co dostane infarkt, tak uvědomí Grega, že on bude jeho následníkem. Chce aby se stal kmotrem Jebalem, musí pro to splnit tři důležité věci. Mít pro rodinu pořádný dům, zařídit dětem to nejlepší vzdělání a zajistit finanční zázemí. Greg je šťastný, že konečně se jeho vztah s tchánem zlepšil, a tak hodlá udělat vše pro to, aby ho nezklamal. Chce dát děti do té nejlepší, ale zároveň nejdražší školky ve městě, kterou si jako zdravotní sestra nemůže dovolit. Greg chce získat více peněz a tak je přesvědčen k propagaci pilulek na erekci. Jack se svou manželkou Dinou přijedou Jebalovi na pár dní navštívit. Jack je velmi podezíravý a zjistí, že Greg před ním něco skrývá, myslí si, že mladá dívka Andi Garcíová, která Grega přesvědčila k propagaci pilulek na erekci, je jeho milenkou. K tomu ještě do města přijede Pamin bývalý přítel Kevin, na kterého Greg žárlí. Jack nabádá Pam, aby se dala dohromady s Kevinem. Greg a Jack se opět pohádají. Jack Grega sleduje a uvidí, jak ho polonahá Andi svádí... (TV Prima)

Ernie_13

No ja som sa dobre pobavil. Možno nie tak, ako pri predchádzajúcich dvoch dieloch, ale stále bolo dosť scén, keď som vybuchol smiechom. Jednoducho DeNiro a Stiller su skvelé duo. ()

kubas369

By mě zajímalo co na týhle rádoby komedii má bejt jako vtipnýho?. To jako injekce do penisu, nebo ufiknutej prst u večeře? To fakt může rozesmát jen opožděnýho amíka. Jedna hvězdička za pěstní souboj na konci a za scénu ála čelisti v balónkovém bazénku. ()

habertek

No tak na jedničku to rozhodně nemá a na dvojku taky asi ne, ale dávám 3* za to že je to prostě pokračování dobrého filmu...nemůžu říct, že bych se u toho nudil, ale nic extra....60% ()

ratpile

Vztah Stillera a De Nira + nafetovaná Jessica Alba + pár velmi vydařených parodií na legendární snímky (Čelisti v bazénku s balónky sice nejsou originální, ale přesto super!). Zbytek slabší průměr plný fekálních "fórů" a zbytečně rozmáchlých scén slepených slabým scénářem. Těch vydařených vtipů bylo prostě na hodinu a půl vaty málo. ()

Mercilonka

Celý film jsem se snažila přesvědčovat samu sebe, že je to fajn komedie, protože přece jednička byla skvělá a dvojka taky ušla. Miluju filmy na pokračování, ale tohle prostě nevyšlo. Mimojiné Jessica Alba mě v tomto snímku neuvěřitelně iritovala. ()

epoh

Ten DeNirův penis už byl pravda dost za čarou a Keitelův dělník nedotažený, ale vlastně jsem se dobře bavil, i když jo - je to nejslaběší díl série. ()

Lenii

Předešlé díly mě bavily, ale... . Ale tak už to u filmů a jejich pokračování bývá, že někdy pokračování prostě nedopadnou. A zrovna u tohoto dílu opravdu ne. Čekala jsem více zábavy, více vtipných scének a také něco nového, než pořád dokola ta samá témata. Jakoby se nevědělo, z čeho čerpat dál a o čem by to mělo být. Ale žánr komedie svůj účel více méně splnila a já se pobavila. Zasmála jsem se. 55% ()

J*A*M*B*O

Neviem čo mám dodať, ale čakal som od toho to čo ten film aj predviedol. Boli tam tie typické vtípky a taký dosť crazy agentský dej. Posmial som sa ale nič moc. Ešte že tá trilógia už skončila. Dávam 5/10 bodov ()

borohub

Já nevím, nějaká témata nejdou pořád recyklovat. Tohle je přesně ten film kterej fakt stačil bohatě 2x a trojkou jenom pohřbili zbylé díly. Najít nějakou vtipnou hlášku v tomto filmu je fakt docela obtížné, což je smutné když se jedná o komedii. No co 2 hvězdy dávám jen proto že na americkou komedii je to pořád dobré. ()

helrohir

Každej filmovej sérii napokon dôjde šťava, ale to sa koniec koncov dalo očakávať. Veľmi slabučký scenár, ktorý znova rieši problematické rodinné vzťahy, ale tento krát bez tých vychytených scénok a crazy Stillera. Len málo situácií ma dokázalo vyslovene pobaviť (snáď len pipíková scéna a odkaz na Čeľuste), a to je proste najväčšia slabina tohto filmu. Ale scéna s nafetovanou Jessicou Albou rozhodne stojí za pohľad. 45%. ()

PlayEasy

V každém z předchozích dílů byl někdo, kdo to utáhl na svých bedrech - ať už herecky, či humorem. Zde se to ovšem zvrhlo v soutěž pro "nejhorší výkon na place". Navzdory velmi silné konkurenci čestně vyhrál De Niro a Alba. Trapný humor již taky spíše převažuje nad tím skutečně zábavným, pokud bychom ale tvrdili, že jsme se vůbec nenasmáli, byla by to lež. 65% ()

JosefTomas

Není to dokonalé, ale ani ne špatné. Ucházející průměr, některé vtipy jsou až trapně vtipné, než aby byli opravdu vtipné, ale pokud jde o odkazy Kmotra nebo Čelistí jsou vítané a zábavné. Někteří herci jsou tady buďto omylem, nebo rovnou zbyteční, třeba Harvey Keitel. Poslední díl neurazí, ale jen mírně zklame. ()

benyy

Chémia medzi De Nirom a Stillerom stále funguje! Toto je najpodstatnejšie, čo som si z kina odniesol, vzhľadom na to, že na nej je postavený už tretí film série. Je tu menej Dustina Hoffmana a Barbry, pacifistický flákač v podaní Harveyho Keitela bol príjemným prekvapením. Menej príjemná bola Laura Dern a totálne neznesiteľná bola Jessica Alba. Toľko krátke zhrnutie, inak je film veľmi príjemný a dobre sa naň pozerá:) ()

jjimmy

Za MechaStreisand-ku dávam hviezdičku dole, lebo len čo som ju zbadal myslel som že sa doblvem... Ale ináč je to dôstojné pokračovanie, viac hillarious momentov ako scéna v záchode a šlo by hodnotenie vyššie... ()

karlos-rio

Tak trochu jsem se bál zda i třetí pokračování dokáže navázat na předcházející díly, a musím říct ,že jsem byl mile překvapen, je pravda , že úrověň druhého dílu (ten považuji za nejlepší z této série) zůstala nepřekonána , ale i tohle pokračování splňuje to co od komedie očekávám a to že se dobře bavím, nevidím žádné trapné scény jako někde jinde atd.... Navíc role , kterou hrála Jessica Alba- moc pěkné pokoukání :-) ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (více)