poster

Růžový panter

 • Velká Británie

  Pink Panther, The

 • slovenský

  Ružový panter

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 1963, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deschain
  ****

  Chcela by som film, v ktorom by spolu vystupovali moták Clouseau a clumsy Usagi zo Sailor Moon. Milujem tie úvodné titulky aj Manciniho hudbu. A trio Niven, Sellers a Cardinale je rozkošná kombinácia. V televízii som to videla ešte ako decko a dnes som si splnila sen a videla som to v kine. (Lumiere - 20.4.2014)(20.4.2014)

 • Jamal
  ****

  Klasika při které se zasmála celá moje rodina, kdy mě až bolel ze smíchu břicho (( ::(6.2.2006)

 • D.Moore
  *****

  Tenhle film je mým druhým nejoblíbenějším z celé růžovopanteří série - a to je přitom tolik odlišný od těch následujících, v nichž už inspektor Clouseau řádí na plné pecky. Peter Sellers bezpochyby stvořil legendární postavu, ale zároveň by bylo nespravedlivé opomíjet souhru Davida Nivena a Claudie Cardinale (večerní flirtovací scéna je velmi krásná) nebo půvabnou Capucine v roli Clouseauovy manželky (a tedy zřejmě nejtrpělivější ženy v celém známém vesmíru) a zapomínat na velkolepé finále v maskách, vrcholící zvířecí automobilovou honičkou, která rozesměje snad i mumifikované diváky.(2.11.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nenápadný nástup inspektora Clouseaua na scénu je brilantní. O co se dá zakopnout, o to se zakopne, co se dá přehlédnout, to se přehlédne a vychvalování vlastní inteligence je nekonečné. Troška debility tomu ještě chybí, ale postelové scény manželů Clouseaových jsou vynikající, Fantomův brilantní styl zavání příjemnou ironií a co se týká princezny Daly, tak s tou bych byl ochoten zažít postelové dobrodružství snad i zadarmo. Já se zkrátka bavil, i když poněkud jinak než při o něco méně serióznějších pokračováních.(13.1.2015)

 • Aky
  *****

  Vtipná a elegantní komedie, které grácii dodává zejména David Niven, díky němuž a atmosféře, kterou kolem sebe šíří, film naprosto nestárne.(7.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace