iXtr3m3

Vynikajúca bláznivá klasická Sandlerovka s perfektným ďalším obsadením, čo viac si človek môže priať ako plejádu skvelých komikov ako si sekundujú a doberajú sa? Vynikajúci film. ()

Fary

Par povedenych vtipku rozvedenych do az zbytecne dlouhe komedie. Na dlouhy nudny vecer klidne, ale jinak nic moc. ()

Hanys_

Sakra, nemůžu jinak. Bavil jsem se královsky od prvních minut. Možná ta 3. čtvrtina byla trošku zbytečně dramatická, ale to mi nadšení nad možná nejlepší Sandlerovkou nezmění. Být na tomhle v kině, tak je to možná má nejlepší "kinokomedie" od 94., kdy jsem viděl šílenost "Dumb and Dumber" :) 9.5/10 ()

rostlinka

Slabé, hodně slabé. Tenhle film mě moc nezaujal, fekální a perverzní humor opravdu nemusím a na to, kolik tam pobíhalo hvězd to prostě nebylo nic moc. Přehrávání a moralismus nejde moc dohromady... Přiznávám, že jsem se u některých scének a vtipů pobavila, ale i tak to nestačilo na vyšší hodnocení. ()

Rssa

Žádný propadák, hodně příjemná komedie s pěticí hlavních hrdinů, kteří si evidentně rozumí i v reálném životě. Předvídatelný děj, pár hloupých kopacích scén a mentorství ale neumožňují jít na 4 hvězdy. 70 % ()

cab

Stari kamaradi se vraceji do mist, kde prozivali radovanky sveho raneho mladi, za smutne okolnosti. Dospeli a obklopeni rodinami si pripominaji dulezita zivotni moudra. Film pro celou rodinu vsech etnickych skupin podle hollywoodskeho mustru s do oci bijicim poselstvim a bez humoru. 40% ()

Mičl

How old is he? Forty-eight monts. Thats four. Tohle, Schneiderovo tupé, jeho sexy stařenka a pár dalších vtipných momentů tam bylo. Mám celkem rád komedie se Sandlerem, ale hlavně filmy v produkci Happy Madisona. Asi bych taky ochutnal Roxanny MILF, ale sušenky bych si dal až pak. Zábavná ale v celku průměrná rodinná komedie. Ale díky Wilemu ato stačí Steve Buscemimu chvilka na plátně a zvedám o* to je frajer. Buzzer noise. ()

Mazlik4 odpad!

Amerikáni se zase jednou snaží ukázat nám zaostalým evropanům, jak má vypadat klasická americká rodinka! ()

Holina

Odpočinková Sandlerovka s nezbytným Schneiderem. Naivní a hloupá, ale celkem příjemná. Na vytuhnutí u TV ideální. ZAJÍMAVOST: Scéna s lanem nad vodou byla přidána do filmu na poslední chvíli poté, co Adam Sandler vyprávěl, že se mu taková věc stala, když byl ještě dítě. ()

joshula

Co čekat od takového obsazení? Blbosti, tak proč se nezasmát. Nic jiného se nedá ani čekat. Ale stojí to za to! ()

divak84

Uvažoval jsem, zda dát nejsilnější možné tři hvězdy, či nejslabší čtyři. několik blbých momentek jako finální kecy staré babky (opravdu jsem se celou dobu bál, že se někde svlíkne + lízačka s Robem..bléé), angažování Salmy Hayek, která vlastně hrála sama sebe (až do oné chvíle s žabkama) a semtam klišovité a hloupě "naaranžované" scény, kde oba Sandlarovic synové ZNIČEHO NIC pochopili, že žeivot není nintendo ale trojrozměrný svět kolem nás a chození ven nebo kelímkovej telefon. Vypadá to, že jsem k filmu hodně kritickej, ale to vychází z toho, že mě ten film neskutečně bavil hned od začátku, smál jsem se, bavil jsem se, přišlo mi to vtipné (ikdyž ten Pád tlouštíka z toho lana by nepřežil nikdo zvlášt když dopadl na zátylek). Celkově nenudící, ikdyž 102 minut je trošku moc na tento film. Chtěl jsem dát i 4* za tu neskutečně silnou mužskou komickou sestavu, která se už na plátně asi nikdy pospolu neobjeví. Rock si zahrál svoje, Rob dle mého dostal málo prostoru, parádní Dave Spade, na kterého jsem se těšil asi nejvíc díky R.O.E. a nezklamal mě. Neskutečná scena v aquaparku, kde Stevei Buscemi ukázal, že je ku*evká filmová legenda !!! thumbs up. Škoda těch několika škraloupů. Rozhodně nebýt pár blbostí a klišé, určitě bych tento filmeček bral jako USA verzi našeho "S tebou mě baví svět". Dobrej film, odpočinkovej film, místy trochu prázdnej, ale rozhodně lepší než třeba "Na doraz" ()

1860

Tak tahle patlanina byla i na Adama Sandlera dost špatná.. Snímek nemá hlavu ani patu a je přecpanej nucenými vtipy, které Bohužel vtipné nejsou, což u žánru komedie může být problém.. ()

dopita

Nenáročná oddechovka, která pobaví a neurazí. Sandler je tradičně jedním ze scénáristů, takže film je opět plnej jeho humoru. Navíc všechny ty hlášky sobecky neškudlí jen pro sebe a tak i ostatní (hlavně Kevin James a Chris Rock) dokáží pobavit. ()

Oxy

Pohodička, návrat do dětství, kalba a pak zase pěkně návrat do serioznosti a konzumu moderního světa! Musím přiznat, že jsem se bavil. Hlavně kvůli Davidu Spade, kvůli kterému (jo, a taky tričku Boston!) zvedám hodnocení, i navzdory zvýšené koncentrace klišoznosti. ()

F.W.Colqhoun

Trochu nudná legrace. Jsem zvyklý čekat od Sandlera víc, než se čekává, a většinou se mi toho dostane. Jeho filmy nebývají o nic blbější než konkurence, a i když humor neoplývá vytříbeností, produkují jej sdostatek. Kdyby stejných kvalit (třeba i řemeslných) dosahovaly u nás mnohem navštěvovanější české taškařice, k nimž je zvykem zachovávat loajalitu, byl bych s nimi coby produkty na nedělní večery docela spokojenej. (Bohužel...) „Machři” mají s ohledem na herecké obsazení celkem našlápnuto a sázka na jiskření mezi komickými panáčky vychází (pomineme-li vtírající se pocit trestuhodné nevyužitosti jednotlivců - třeba Chris Rock vyloženě ostrouhal...). Bohužel jen zčásti. Dialogy, které nikdy nebyly na papíře, jiskří a je radost uvolněnou legraci sledovat. Sandler naneštěstí tentokrát rozvěsil svá vtipná cinkrlátka na kostřičku chatrnější, než je i u něj obvyklé, a která si nezaslouží být zvána příběhem, jako spíš situací, takže není vyloučený, že se svým pochechtáváním nad nenáročnými gagy jako „ruská ruleta s lukem”, „smažení stejků na lampě proti můrám” či „Steve Buscemi zasádrovaný s rukama nahoru dělá že fandí” začnete krz nulový posun událostí vlastně trochu nudit. A to je škoda. ()

Paity

V některých ohledem se tam vidím já za pár let, ale někdy se prostě film zase dostal na pole amerického pitvání lidských duší, aneb všichni se máme šanci napravit a žít správný užitečný život, a v té chvíli mě to neskutečně nudilo a zároveň i vytáčelo. ()

Norino12

Komédia, ktorá neurazí ani nenadchne. Hodnotenie som zmenil a z pôvodných troch hviezdičiek som pridal ešte jednu. Dôvodom bolo predovšetkým to, že mi to prišlo lepšie ako druhý diel. Sandler sa do tohto filmu vcelku hodí a ako už bolo spomenuté ide o jednu z tých lepších filmov od neho. Niektoré zábavné scénky alebo hlášky stoja za to a človek sa vie pri nich aj z chuti zasmiať. Takže ako takú oddychovú jednohubku určite odporúčam. ()