Zik2

Žánrový standard - partička chlapů v drahých autech s rozmazlenými dětmi přijedou k jezeru, kde si vzpomenou na svoje dětství, kdy ještě měly televize třetí rozměr. Mají nemožné manželky a panděra, ale nakonec dostanou děti od playstationů do přírody, všichni se smějí, mluví spolu upřímně, mají se rádi a vlaje americká vlajka. Pár docela dobrých vtipů. ()

MulaNula

Jediné, co mi tady vadilo, byl Sandler. Pořád stejný tuctový 'herec', který pro mne nemá charisma a vtipu taky moc nepobral. ()

iampatrik

70% Pokud jde čistě o komedii (jako v tomto případě), má za úkol jakožto tento žánr pobavit, rozesmát a nic víc se od toho čekat ani nemá, což film splnil; u filmu jsem se i smál, což o všech komediích říct nemůžu. ()

Wishkah

Po A-teamu a Postradatelných tady máme další týmovku plnou známých tváří. Tentokrát se hraje na odlehčenou notu a já musím říct, že se mi ten film moc líbil. Jo beru to, že tam několik scén vyzní do ztracena, že je tam zase moc velký důraz na rodinné hodnoty a ještě pár hříšků. Ale já se opravdu bavil. Partička hlavních představitelů jakoby ani nehrála. Přišlo mi, že opravdu sledujeme domácí video ze setkání kamarádů. Všichni herečtí představitelé hráli v naprosté pohodě a dokonce Rob Schneider se tady po dlouhé době představil v roli, ze které se mi nechce zvracet. Já si tuhle pohodovku dokonale užil ()

Abiosis

*NEMAJÚ ČO POVEDAŤ* Z konverzačného humoru, ktorý sa mal diať, zostala len tá konverzácia - bežná a nezaujímavá, vtipná len pre jej účastníka. Ako keby ste sa vy so svojimi priateľmi usadili na vašom obľúbenom mieste, na ktorom som nikdy nebol, rozprávali sa o situáciách, ktoré som nikdy nezažil a o ľuďoch, ktorých som nikdy nestretol. Zábavné by to však prišlo len vám, pretože by to vychádzalo z vašej osobnej skúsenosti, ale nezainteresovanej osobe - osobe "z vonku" - by vaše reči prišli hlúpe a váš humor trápny. Pri pozeraní som sa cítil ako piate koleso; jednoducho som s nimi nemal nič spoločné, nepatril som medzi nich. Verdikt v 1 vete: Trápne tliapanie o taľafatkách. 04.10.2010 ()

ThomasCrown

Najpohodovejší film aký som kedy videl a jedna z najlepších sandleroviek vôbec. Neviem prečo tie nízke a priemerné hodnotenia, ale ja som sa bavil ako nikdy. To veľké množstvo komikov má svoj zmysel a každý prispel svojim kúskom k celkovému funny odviazanému dojmu. Ženské polovičky sú prekrásne a strašne strašne chcem raz zažiť niečo podobné:) ()

Rendiss

Výborná rodinná komedie. Kevin James tam sází jeden joke za druhym. Je to výborná komedie na oddych a na pořádný zasmání, nic jinýho v tom ale bohužel nenajdete. ()

Prochy38

Po delší době opravdu povedená americká komedie. A. Sandler a další z řady špičkových amer. komiků tady hrají opravdu dobré role a dá se na to bez známek pohoršení i koukat. Já byl nadmíru spokojen. Opravdu za poslední roky nadprůměrná komedie. S. Hayek nezklamala, ale ode mě má * M. Bello, který je ve svých 43 letech neuvěřitelně nádherný kus ženy. ()

kill-tec

Oddychovka. Není nad to vyrazit si se starejma dobrejma kámošema někam na chatu k vodě, opejkat tam buřty a vzpomínat na starý časy. Asi každej z nás se v tom vidí nebo by chtěl vidět. Palec nahoru za celkem slušný hlášky a hlavně za Sandlera, ktrerej mě dostal tím, že při závěrečným "zápasu" měl na triku č. 23 (moje nejob. číslo s mým nejob. hercem). ()

Bathoryčka

Zpočátku trochu smutné, ale pak se to záhy změní na skvělou komedii, kterou nestačí vidět pouze jednou. Ráda se k tomuto filmu vracím, protože si vždycky všimnu nějakého "nového" záběru (viz Sandlerův prstv v zadku jeho bývalého spolužáka :-D) a hrozně se zasměju, tím pádem mi to i zlepší náladu a to je důležité! ()

Warle

Aneb když se sejdou největší komici dnešní doby. Bez konceptu, bez scénáře, ale i tak jsem se zasmál víc než párkrát a celkově jsem byl mile nadšen. ()

Xavi6

Jedna z mála nových komedií, která je vážně, ale vážně dobrá. Má rodinný podtext, takže se na ni může dívat kdokoliv. Nechybí velice vtipné pasáže a dojemný konec, které má trochu mravní ponaučení, i když... :)) ()

Hanes88

Normálně bych se asi na takovou komedii nedíval, ale byl jsem zvědavý na kombinaci známých herců, které jsem vídal v různých komediích. Tohle píšu po shlédnutí závěrečných titulků a závěr? Jsem velice spokojený. Určitě to není nejlepší komedie, kterou jsem viděl, ale má něco do sebe. Někdy je to až moc ztřeštěné, ale stejně jsem se smál, což je účel komedie. 70% ()

peetriss odpad!

Dosud jsem byl k Sandlerovým debilitám ještě shovívavý, Machry mně však definitivně trpělivost s jeho dementním rádoby humorem definitivně došla a nekompromisně házím odpad! Sandler by si měl konečně otevřít slovník a ujasnit si rozdíl mezi humorem a demencí. Zvlášť, když si ke spolupráci přizval podobné "komiky" jako Rob Schneider a Chris Rock, nevtipná pekelná muka jsou na světě! Samolibost zníměné trojice tímto dosahuje vrcholu. Salma Hayek na tom musí být hodně špatně, když souhlasila s účastí na této "machrovině". Pro svou tupost, neusledovatelné do konce! Machry 2 ve vlastním zájmu ignoruji. ()

J*A*M*A*L

Suprová komedie. Sandlerovi filmy prostě miluju a tahle nijak zvlášť zajímavá komedie mě fakt pobavila. Adam Sandler zkrátka nemůže nic pokazit a jeho filmy jsou skvělý. Jeho filmy jsou prostě sázka na jistotu. S touhle volbou se aspoň já nikdy neztratím :-). ()

Patrik256

Rozpočet_ 80 milionov dolarov // Tržby_ 271.4 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 5 791 081 KČ // Diváci v ČR_ 45 665 // Tržby v USA*_ 162 milionov dolarov ()

Reverger

Až smrt jejich trenéra z dětství je opět svedla dohromady. Skvělá zábavná podívaná, film sice nenudí, ale že si musel Sandler střihnout zase tu nej roli, to mě trochu dožralo. Jinak ostatek týmu...překvapivě dobrý. ()