LaGomme

Film o ničem, ale s takovou dávkou vtipnu na 1 minutu, že jsem se smál od začátku až do konce. Sandlera a jeho partu žeru :D 75% ()

Ole92

Jedna z mála komedii u které mi vůbec nevadí že je příběh v podstatě o ničem ale oceňuji že jsem se smál po dobu celého filmu nejrůznějším scénám viz. (houpačka na stromě) a v hlavní roli opět výborný Adam Sandler. ()

doddo2012

Partia hercov, ktorí majú ten správny zmysel pre humor a film je na svete. Celkom ma tento film bavil..nehovoriac o 2 dcérach Roba Schneidera. Aspoň už viem, ako to vyzerá keď to niekto pustí do bazénu. Tento film poukazuje tiež na to, že aj v dnešnom svete sa dá zabaviť aj bez počítačovej techniky a že to najdôležitejšie nieje práca ale rodina :D ()

Jennifer67

Mně se to líbilo, jasně že to není oscarový snímek, ale na zahnání nudy super. Klidně bych se na to podívala znova. Vtipně štěkající pes, pár dobrých hlášek. Navíc se sešli fakt skvělí herci. Proč ne… ()

JK-Stinger

Zahlédl jsem to náhodou, nečekal nic velkolepého a nakonec se výborně bavil. Sandler zase konečně v něčem normálním, super vedlejší role Steva Buscemiho a zbytek osazenstva válí taky dobře. Nečekejte zázraky, ale pokud chcete vidět vtipnou a nenáročnou komedii, vřele doporučuji. ()

Oxymoron

Jo, je to sice o ničem, ale už jen kvůli té závisti, že bych tam chtěl být taky a takhle si celý ten víkend užít a blbnout... už jen kvůli tomu se na to stojí podívat. ()

Silviaxx

Po opakovanom pozretí tomu musím dať 5 nič sa nedá robiť. Až nadmerne som sa na tom zasmiala a mám silný pocit, že v súčasnosti nie je veľa komédií, ktoré to ešte dokážu. Partia dobrých hercov, aj keď vedela by som si tam namiesto niektorých predstaviť aj mojich väčších obľúbencov, ale nevadil žiaden, dokopy boli super. To aké hodnoty film poskytuje, resp. nejaká vážnejšia línia snímku mi extrémne žily netrhá, hodnotím výlučne to, že účelom komédie je hlavne zabaviť diváka a tu mi to ako som spomenula bolo kvalitne umožnené. Nanajvýš Sandlera mám veľmi rada, aj keď netuším prečo, keďže dosť jeho filmov je na ho*no, ale toto mu fakt vyšlo! ()

Flopik

Takéto pohodové filmy mám naozaj rád. Zostava hercov je skvelá, chémia medzi nimi je úžasná. Smejete sa často aj keď niekedy to nie je také vtipné. Pozerá sa nato dobre a srší z toho dobrá energia. Mňa to bavilo a myslím že účelom filmu je presne to, sadnúť si, otvoriť pivko a odreágovať sa. Za mňa to splnilo všetko u mňa za 5* ()

Niki__Niki

"Komedie" , která staví téměř všechny vtipy na urážení postav a jejich nedostatků- vzhled, váha, vysoký hlas,... Děkuji, nechci. Jak se takový blbýmu scénáři mohli všichni upsat, nechápu. ()

Money_too

Film, který občas působí jako děsné americké klišé,aneb americká rodina je základ všeho a bla bla ( což trošku připomíná seriály typu Step by Step nebo Kutil Tim)... Pravdou ale je,že hlášky tam jsou neskutečné a já se od začátku do konce smál... Prostě pohodová letní veselohra pro celou rodinu ! :) ()

kailik

Takova letni lehka komedie. Vtipu tam je hodne, o to nejde, ale nektery vtipy jsou uz otrepany klise a par jich neni ani vtipnych, film neprinasi nic noveho, mozna ta hra s tim sipem :) .Ale jinak jsem se celkem bavil. Prijemne obsazeni, i kdyz jedina postava ktera me tam vicemene nesedela byla postava Salmy Hayek. Nejvice me ale asi zaujal Rob Schneider, ten si proste musel zahrat roli takovyho "dementa". Ale hlavne Steve Buscemi, libilo se mi jeho obsazeni v Coenovych filmech a tady me opet mile prekvapil. Kazdopadne velice prijemna podivana, ale nicim to nevycniva nad ostatnimi komediemi. ()

G900

Mozna to bylo rozpolozenim, v jakem jsem se v ten moment nachazel, ale tahle komedie mi opravdu vytecne sedla. Bavil jsem se temer cely film a nikdy by me nenapadlo, ze se budu u 'tuctove' americke komedie takhle smat. A se mnou i cele kino. Nebyt toho 'americkeho' konce, ktery je vzdy nutny, bylo by to jeste o neco lepsi. Takze, neleknete se nynejsich 68 % a rozhodne se na to bezte podivat sami, troufam si tvrdit, ze se budete bavit! Velice prijemna oddechovka - pro mozek, ne vsak pro branici... 70 % ()

KOZEL84

Paráda.Jako by Sandler natočil svoje komediální Expendables.Jakože většina dnešních komedií vyloudí pár pousmání,u tohodle sem se párkrát smál na celé kolo a je vidět že Sandlerova banda si to natáčení hodně užívala.Trčí z toho pohoda a na těch pár sentimentálních úletů se můžu vytento.Samozřejmě ne každému se tento ne moc chytrý humor musí líbit (slzy lítosti mi za vás kanou po tvářích) a kdybych pro vás něco mohl udělat...cokoli....třeba vám poslat bonbony a pohřební věnec nebo tak... ()

Meteorista

Jednu hvězdu za vtip, který mě vážně rozesmál; čtyři hvězdy dolů za to, že to byla naprostá splácanina několika scén, které ani nenavazovaly na sebe. Sandler a ostatní mi nepřišli, že by se ani trochu snažili a celkově mi film nepřišel ani trochu zábavný (jako celek). První film, u kterého se mi podařilo najít celkem viditelnou chybu aniž bych se snažil nějakou hledat. ()

Gastovski

Od účasti Sandlera, Rocka či Schneidera jsem si sliboval, že o humor nebude nouze. Ale nouze byla, a to velká! Pár vtípků tu sice zazní, ale na utáhnutí celého filmu je to sakra málo. Film možná docení rodiče s dětičkama, ale mě osobně tento víkend u vody nic neřekl. ()