tomino28

Komedie střídá vtipné momenty se scénami poněkud hluchými, místy až blbými. Ale občas se sranda dostaví a Sandler v roli komika nezklame. Rozhodně nejlepší nápad celého snímku je "šípová ruleta", to je opravdu pecka, kterou radši nikdy v životě nebudu zkoušet! Jinak ovšem v tomto případě platí jednou a dost. ()

MFA

Neprávem opomenutá komedie. Klasická Sandlerovka, parta skvělých komiků a praštěný humor který vám prodlouží život. ()

LencaN

Fajn pohodová oddechovka, několik vtipných scének, herecká sestava je famozní. Salmu Hayek mám ráda a tady má hezkou roli, kdy se ženská snaží prosadit ve světě módy a udělat kariéru, ale postoj k rodinnému životu by měla přehodnotit. Sandler je pro tenhle film jako dělaný. Ale úspěšně mu sekundují Kevin James, Chris Rock nebo Rob Schneider, takže zábava je zaručená. Několik rodinek jede kvůli pohřbu jejich bývalého trenéra na chatu u jezera a užijí si tam spoustu legrace, zajdou i do aquaparku a tak. Spousta malých legračních pitominek. ()

Tomas_PO

Hmm, tak asi jedna z najlepších Sandleroviek, ktorého som vyslovene nemusel, no postupne ho začínam mať rád. Pri tomto počine sa realizoval aj scenáristicky a až na poslednú tretinu, pri ktorej už filmu došiel dych, to bola príjemná romantická rodinná komédia na nedeľné upršané ráno. Treba mať samozrejme zapnutú toleranciu na americké mainstreamové prehánky a príliš veľa klišé. Škoda však nadbytočných scén, ktoré pôsobia vyslovene umelo. Sandlerovi pasuje, že hrá dospelého a úspešného, poteší tiež Salma Hayek a Steve Buscemi. A veľmi, veľmi príjemne vybraná filmová lokalita. ()

naytsirk

Mám rád Adama a i lidi kolem něho. Machři jsou další klasickou komedií, která mě bavila a určitě jsem ji neviděl naposledy. Ale uznávám, že už udělal i lepší. Takže tři a půl. ()

Bohi

Na tento typ komedie jsem dlouho čekal a konečně jsem se dočkal . Komedie pro celou rodinu kde sï každý něco najde. Uvítal jsem konec kde Sandler mine koš aby dal najevo ,že i pracháč má srdce tam kde patří. Povedený film doporučuji. ()

nikeboy

taka pohodicka na piatok vecer, par krat sa dalo zasmiat a to bolo asi tak vsetko, priemer ** ale za salmu davam *** :) ()

Molotovcom

Smějte se a nepřemýšlejte nad jednoduchým příběhem. Celé kino se řezalo a bylo čemu. Až na pár emocionálních scén (hvězda dolů), které si tvůrci mohli odpustit nemám co vytknout. ()

Adoshek

Jedna hvězdička za psa s vyoperovanými hlasivkami. To byla jediná věc, které jsem se na v této hloupé a nudné komedii zasmál. Herecké obsazení ze smých komiků, slibující dostatečnou porci zábavy, bohužel zklamalo a to na plné čáře. ()

croftak

Takový filmový kondom, jednou ho použiješ a znova už to prostě nejde. Na tuto komedii bych se znova nepodíval, ale na jedno použití určitě poslouží. ()

Frfla

Tento snímok ničím neprekvapil ale na druhej strane ani nesklamal. Jedna z tých typických amerických komédií, ktoré si raz pozriete, (možno) dvakrát sa zasmejete, trikrát si poviete "to tam nemuseli dávať" a na konci vás čaká americký happy end. Slabé 3*. ()

sashator

Taková "rodinná" komedie pro všechny. Je to kalsický Sandler s několika povedenými hláškami, s několika hluchámi místy, ale celkově jako oddychovka to vyzní dobře. 60% ()

matthew_tv

Výborne osadení herci, skvele spracovaný príbeh a široké využitie humoru. Každá minúta zahŕňa v sebe scénku, ktorá človeka núti chytať sa od smiechu za brucho. Jedna z najlepších komédií, ktoré som za posledný rok videl. ()

d4

Grown Ups som videl asi pred troma dňami a spomínam si dovedna na 4 scény. Ničím zaujímavý, nudný film, pár smiešnych scénok, priemerný výkon Sandlera, Jamesa, Rocka a Schneidera a vtieravý, srdcervúci happy-end. Akonáhle sa na obrazovke zjavil Buscemi, ostal som vo vytržení, čo sa bude diať. No z jeho role a následne aj výkonu som ostal ukážkovo sklamaný. Škoda páni komici ... ()