Harapes odpad!

Čekáte,že se zasmějete dosyta díky novému filmu našeho dobrého "slunce,seno.."pana režiséra Zdeňka Trošky? Tak to vůbec nečekejte,hlavní hrdina je ......,ostatní postavy včetně paní Holubové jsou zbytečné,snad jedinou scénku,u které se pousmějete je díky panu Vladykovi.Docela dost málo,na komedii,nee?Pan Troška by se měl trochu nad těmito recenzemi na csfd.cz zamyslet.....ale když to někdo zaplatí....film stejně nakonec na sebe vydělá,protože nachytá a přiláká do kin spoustu lidí,díky reklamě a my se nachytáme,jako i já.Pokud by v kině vraceli vstupné,tak neváhám...za takovouto blbost je i platit vstupné jeden velký omyl,JAKO TENTO FILM. ()

Lionheart

Nebylo to špatné, ale vtipné taky ne. Pokud byste to však brali ne jako komedii, ale jako "pohádkové drama", tak se u pár scén dá skvěle pobavit. Šmíd je příjemně civilní a Langmajer sympaticky "hnusný". ()

Hanes88 odpad!

Vždy se snažím najít na každém špatném filmu něco dobrého, abych tomu mohl dát alespoň jednu hvězdu. Tento film je důkazem, že někdy to prostě nejde. ()

peetriss odpad!

Udělat z každé látky nekoukatelný balast, to je taky umění! Troška je v tomto mistrem a tento pokus o komedii je jeho tradičním slepencem nesoudržných scének, zoufale nevtipných a prázdných, velmi špatně zahraných a otřesně režijně vedených. Svým cameem tomu dal Troška korunu. V minulosti jsem se snažil být k Troškovým "dílům" shovívavý, ale tady to opravdu nejde a odpad! film dostává naprosto po zásluze. ()

J*A*M*A*L

Že by to bylo něco extra to ne, ale že by to byla úplná debilita zase říct taky nemůžu.prostě žádná sláva, ale docela jsem se u toho pobavil.Možná by bylo lepší, kdyby se v Africe trávilo víc času, ale to už je stejně jedno.Alespoň to nebyla taková stupidní komedie jakou známe...možná trošku, ale ne toková jako je např."Román pro ženy a podobně.52% ()

colapso odpad!

Troška je idiot,který s natáčením filmů měl skončit po prvních dvou dílech trilogie Slunce seno.Pokud se dívám na finanční úspěchy jeho filmů,tak mě napadá,že celá republika je buď Troškova rodina a nebo banda blbů bez jakéhokoliv vkusu. ()

Vejrrr

Holubová jako zavražděníhodná tchýně? Proč ne! Byla jedním z mála skvětlých bodů filmu, který ale jinak bohužel za moc nestál. Je to taková pohodička, kterou drží nad vodou pár milých tváří typu Vladyka nebo Klepl. Pohodička, která neurazí, kterou snesete, ale nezbavíte se tíživé pravdy, že je to prostě děsná ptákovina. Přesto suma sumárum dvě hvězdičky protože jsem se párkrát upřímně zasmál a to se i u blbosti počítá :) ()

Chajimwitz

Překonal jsem předsudky a podíval se na tuhle Troškovinu nezaujatým pohledem.Rozhodně to není na odpadové úrovni Kámeňáků,na druhou stranu lze říct,že se o žádný kinematografický skvost nejedná.Dokonce mi ani nevadila další členka mojí černý listiny E.Holubová,která se asi pro takové role hodí. ()

EllienPM

Škoda, že z Afriky není vidět nic víc, než ksicht Boba Klepla. Vtipné scény se Zuzanou Slavíkovou, Adélou Gondíkovou a Jonatánem Sandrou Pogodovou zcela zabíjí zcela na zabití Holubová (už se mi tak zajedla, že ani nemůžu napsat její celé jméno). Čili místa dobrá (asi 10% stopáže filmu) zabíjí místa horší, špatná a ta hodně špatná. Při maturitě z literatury můj učitel vypíchl hojnost knih od Švandrlíka v mém čtenářském listu, načteno mám dost, takže nejsem příliš objektivní, neb ta ztráta iluzí zamrzí. ()

mira007

bída o ničem - typická troškovina kdy po sobě jen hulákal a padají hlášky typu - karel od mařeny dostal přidáno a ty nic ()

Sochorisko

Za uříznutí prdele dávám hvězdu, jinak tragický románek pro ženskou střední věkovou kategorii-aneb ordinace v růžové.. ()

Luukec

Když sem tady viděl hodnocení 18%, skoro mě to odradilo od toho jít na to do kina, ale udělal jsem dobře že jsem šel. Někteří uživatelé to tady srovnávají s kameňákem.. PROČ? film asi neviděli, protože to je uplně rozdílný.. ano je to od Trošky, ale uplně jiné a i když je film jednoduchej a docela trapnej, tak herci to zahrávají opravdu dobře, obzvlášť Holubová, které role asi sedla.. i přes toto všechno rozhodně hodnotím film kladně a určitě sem se při jeho sledování bavil.. ()