linkpache odpad!

Bohužel, možná dobře, že tak, ale Zdeněk Trošků mě opět nezklamal a jenom utvrdil v tom, že jeho filmy jsou silně proti mému gustu. Film o ničem a s ničím, jehož námět je vymyšlený snad během cesty metrem... ()

Hermi14 odpad!

Nevím co bych k tomuto filmu slušného napsal, takže radši nenapíšu nic. Je to taková blbost, že jediné na co se dá koukat, je Alžběta Stanková, čož ale asi pochopí jen mužská část diváků a na dobrý film to je málo. Jestli je tohle klasický obraz současné české filmové tvorby, pak je to opravdu hodně smutné. ()

Joey(1)

Dobře, bylo tam tradičně pár (převzatých) vtípků, u kterých jsem se málem i zasmál, ale od celovečerního filmu bych čekal i nějaký děj... O čem že to vlastně mělo být? ()

John8 odpad!

Absolutně zbytečný film, První hodina je neuvěřitelnej build-up o africe, PAK SE V NÍ STRÁVÍ 10 MINUT A ZBYTEK FILMU JE O TOM ŽE SE VRÁTIL Z AFRIKY!!! Hloupé, nevtipné nemáte se tu koho chytit jako charakteru, a smát se 5 blbcům v místnosti je prostě smutné. ()

BeranSon

V poslední době je toto jen málo výrazný český film, který je sic hezky zaobalený, ale za to se pyšní krásnou a příjemnou atmosférou. No žádné plejády a střídání se pocitů tedy nečekejte, protože tohle ní žádná věhlasná komedie, při které divák skončí na zemi a smíchem nemůže ani dýchat. Tenhle film není ani nějak extra emocionálně náročný, ale je opravdu dobrý v době stresu na efektivní odlehčení. Já spokojen nejsem, ale zase takový extra trapas to není... - 4/10 - ()

Stíba

Přiznávám, že podle ukázek jsem se bál a to celkem dost, ale když už se mi podařilo jednou do kina vytáhnout půl rodiny, tak jsem si řekl, že to s nimi risknu. Díky bohu to dopadlo víc než dobře, dokonce bych řekl bych, že to byl tak trochu jiný kameňák. Je potřeba vyzdvihnout především výkon příšerné tchýně Evy Holubové, která byla přesně tak nesnesitelná jak to umí jen ona, no prostě vážně tchýně k pohledání. I herec neherec Jaroslav Šmíd se na svojí roli hodil, stejně tak jako velice dobrý Jiří Langmajer nebo i Adéla Godníková v drobné, leč velice povedené roli. Ve výsledku to pro mě byla velice příjemná oddychovka se spoustou vtipných míst. Troškovy filmy je potřeba vidšt s určitým nadhledem, to rádoby odborníkům na filmy ale chybí a tak nakonec okrádají sami sebe. Musím říct, že snad kaaždý divák v kinosále našel to co hledal a dobře se bavil, stejně jako já. ()

Soul odpad!

Kdyby se tohle veledilo neprezentovalo jako komedie, pak by to mozna alespon na jednu frcku bylo. K placi to neni a k smichu uz vubec ne. ()

dainio

Se Zdeňkem Troškou, je to již ohraná písnička. Prakticky od natočení 3.dílu vesnické trilogie "Slunce, seno..." se pohybuje na hranici podprůměru, který jakž takž vyváží jeho výpravné pohádky. Je to prostě hrůza. Zakopaný pes. V této jeho novince se vlastně není ani čemu smát. Trapné pokusy o jakousi gag komedii s romantickým vyzněním. Herci vypravujou texty (nehrajou), pojem Afrika je v celém filmu asi tak 15 minut a do toho všeho všudypřítumná nuda a režisérská beznaděj. Ptám se, pane Troško je tohleto zapotřebí ? Účast Jiřího Langmajera si vysvětluju, jeho špatnou finanční situací. I on totiž moc dobře ví, že má na víc. Eva Holubová či Bob Klepl byli zase vybráni, z důvodu popularity z primáckého pořadu "Hádej, kdo jsem !". Trapnost ještě na větší úroveň dostala Adéla Gondíková. Né, to už je prostě mizérie. Prachsprostá a nekonečná dementina na entou. Ta odřená jedna hvězda, je za scénu s uřízlým kusem zadku. Jinak, silně nedoporučuji. ()

Jakubik

No myslím si, že není třeba chodit okolo horké kaše a rovnou napsat „CO TO MĚLO BEJT“??? Ano, pár vtípků je tu dobrejch, výborná Holubová jako příšerná tchýně a toť vše. Ostatní herci se snad ani neobtěžovali hrát. Scénář s režií nedopadl moc dobře a to film nezačal úplně špatně a ani samotná látka nebyla špatná a navíc to bylo šíleně dlouhý… ()

Darckol

Nič svetoborné, ale pár vtípkov sa vydarilo, záporné postavy boli fakt nepríjemne nepríjemné (Holubovej tá svokra sadla ako uliata) a záver to všetko uspokojivo uzavrel. Takže ľudkovia, bacha kde sa budete holiť :) S odretými ušami 3,5/10 ()

candy_daze odpad!

Znám spoustu doslova "debilních" komedií, na které se dá s menší nebo větší porcí nadsázky koukat....pokud alespoň děj někam spěje, mají pár klidně i minimálně vtipných momentů, zajímavé postavy a scénář na úrovni vyšší, než výtvor Franty z prasečáku. Ale tohle?! Tenhle skvost se vymyká jakýmkoliv možným měřítkům. Nevím, kde pana Šmída vyhrabali ani jaké jsou jeho výkony mimo tenhle film, ale můžu s klidem říct, že jeho výkon byl asi tak zábavný a zajímavý, jako mytí hajzlíku. Další věc, která mě neskutečně vytáčí, je černobílost pojetí lidských charakterů za doufání, že to bude vtipné. Ne, není, pane Troška. O scénáři snad ani nemá cenu mluvit. Dal by se shrnout do 3 řádků psaného slova, zato tady je roztahaný do stopáže, která má víc, jak hodinu a půl. Proč mám pocit, že mi po zhlédnutí "Doktora od jezera hrochů" kleslo IQ minimálně o 10 bodů? Tohle je opravdu jeden z filmů, které by se daly zařadit do kategorie "zdravotně závadné". ()

aR3Zz

Nečetl jsem předlohu, ale silně pochybuji, že byla tak prostoduchá a mělká, jako tento další "úžasný" počin Zdeňka Trošky. Scénář opravdu strašný a nezáchrání jej ani profesionální kamera a střih. Hudba tragická, resp. tragicky stereotypně česky stejná, jak jsme u filmů tohoto typu zvyklí. Odpad! neuděluji jen proto, že jsem se místy zasmál a tak nebyl čas strávený u filmu zbytečný zcela. 20% ()

karinakari odpad!

WTF? Co tohle sakra je za film? ODPAD! Ano, odpad jak vyšitej. Kameňák jsem nějakým způsobem vzala, ač se mi zdál jako zbytečná záležitost. Ale tenhle snímek nemá v české kinematografii obdoby (teda asi určitě má, ale já si nic horšího z našich zemí a hájů ještě nepustila). Ano, zasmála jsem se, ale jen protože je to tak neskutečně trapnej příběh a tak trapně zahraný až to bolí! Bolí z toho hlavně oči, takže jestli si je chcete ochránit, v žádném případě nepouštět, nebo když tak jedině, abyste si mohli obohatit hodnocení o nějakej ten odpad! ()

parabellum

Probůh zakažte už někdo Troškovi nátáčet a prznit žánr české komedie:(( Musím smutně přiznat, že po převratu jde to s Troškovíma filmama od desíti k pěti a jen kde si ještě udržuje aspoň trochu soudnosti je pár pohádek na který se dá ještě koukat. Od Doktora od jezera hrochů jsem čekal africkou taškařici a dostala se mi troškovská slátanina nejhrubšího zrna. Jednu hvězdu dávám za 10 minut stopáže v krásné Africe. ()

Drom

Další ptákovina pana Trošky, dnes o nešťastném doktorovi a stále nespokojené "dvojhvězdě" manželka-tchýně. Jedna hvězdička za správného troubu v podání Jaroslava Šmída a druhá za neodolatelnou Alžbetu Stankovou (úchylka na uniformy). No možná obě za Alžbetu, ale ten trouba ušel, troubovsky i hrál. Víc toho tam není a to je dost málo. ()