josieaddms odpad!

Jeden z nejhorších filmů loňského roku. Tohle už ani nezachraňují herci jako Klepl, nebo Holubová. Strašně trapné, absolutně nevtipné, levné (ve špatném slova smyslu, jak v humoru tak i provedení) slabé, ubohé a nezábavné. Opravdu nechápu že Trošku nechali natočit takovýhle propadák. Špatná knižní předloha, a špatné zpracování. ()

Chip89

Na tomto filmu jsem byla ve chvíli,kdy se dostal do kina. Teď jsem se k němu shodou okolností dostala znovu a názor na něj je ještě horší, než když jsem ho viděla poprvé:D Sice tam hraje spoustu našich dobrých herců,ale kromě pár vtipných úseků - film není vysloveně komedií, protože se u toho člověk víceméně nudí. Nevím, proč se někteří naši herci k tomuhle nechali ukecat.... ()

Hraboshka

Jasně že to nemělo žádnej duchaplnej příběh nebo tak něco, ale každopádně jsem se nenudila a smála jsem se, a to je hlavní:) ()

Shakaar

českým filmům se pokuď možno vyhýbám co možná nejvíce, za předpokladu že se nejedná o filmy Stracha, či podobně inteligentních režisérů jako je Jan Svěrák nebo svého času Hřebejk...nicméně jsem to považoval za slušnou odrágovačku při studiu na zkoušky. Ve výsledku na Trošku to ještě jde. Uječených momentů tu zas tolik nebylo, vtip nějaký náznak taky byl ale jinak nic moc. Pro nenáročnou chvilku jak dělané. Horší je to v momentě když nad tím člověk začne přemýšlet...v mém případě je to pro film průser :)...nicméně jak jsem uvedl, trochu pobavilo, pokochal jsem se pěknou Alžbětou Stankovou a vrhl jsem se zpět k učení...takže 2* dřiv než si to rozmyslím. ()

boni

Příjemná, překvapivě zdařilá komedie o jednom českém doktůrkovi, který před spáry své tchýně neváhá uprchnout do Afriky. Milé letní rozptýlení od velmi kontroverzního a většinou zneuznaného režiséra Zdenka Trošky, je v rámci české komedie posledních let absolutním vrcholem (v dobrém slova smyslu). Česká herecká elita - pro mě reprezentovaná Jiřím Langmajerem a Evou Holubou, dělá z tohoto filmu docela seriózní zábavu pro celou rodinu. Akorát možná jestli máte děti, scénu s hadem v koupelně bych jim nepouštěl. Starší i mladší ročníky jistě ocení, že se tu v menší roli objevuje večerníčková hvězda Jonatán. Lepší 3 hvězdy. ()

quixote

I když si člověk řekne: nic od toho nečekej, sniž nároky na minimum, je toho v tomto díle opravdu málo, čeho by se mohl chytit. Některé herecké výkony jsou křečovité až hrůza (Gondíková, Holubová,Klepl). Neveselá podívaná. ()

VanMagnifico odpad!

Typický a roztomilý, rádoby komediální český filmík, ve kterém se za těch 100 minut stane úplný hovno, takže vlastně není co hodnotit... ()

diodoros

Klasická troškovská absurdná skoro rozprávka o jednom filantropickom doktorovi šikanovanom jeho zlou ženou a svokrou a obklopenom skorumpovanými kolegami, ktorý sa vydá privyrobiť si do Afriky, kde sa mu stane škaredý úraz a musí sa s hanbou (a holou prdelou) vrátiť, ale samozrejme všetko zlé je na niečo dobré... Niektoré vtipy sa dajú zniesť (bakelit), iné sú slabé - to sa týka väčšiny filmu a najmä jeho nehorázne presladenej a až trápne prehnanej a naťahovanej druhej polovice. Na úplný odpad! to síce nie je, ale aj tak je to iba ďalšia béčková neveľmi vtipná a neúnosne romantická "komédia". ()

Mik_e odpad!

Troška srandy. Troška. Ale opravdu jen Troška. Po půl hodině sledování jsem usnul spánkem spravedlivým. ()

Trixinka

Velká škoda, že se v zajímavé Africe odehrává snad jen 15 minut z celkové stopáže filmu. Obsazení vcelku slušné, sympatické. Dějově slabší, vtipu málo, ale doma se to líbilo, takže dávám 2*. ()

rublik05 odpad!

Ve všech ohledech naprosto otřesná rádoby komedie, která je více trapná než vtipná, nedokáže zaujmout ani snahou o příjemně prosluněnou atmosféru, africké lokace se taktéž zcela minuly účinkem. V paměti mi doteď utkvěly ty naprosto tristní herecké výkony téměř všech zúčastněných, tak trapné přehrávání se jen tak nevidí, i když chápu, že díky mizernému scénáři prakticky ani nebylo co hrát. Nezasmál jsem se ani jednou, naproti tomu stud jsem pocítil prakticky v každém záběru, o všudypřítomné nudě se ani netřeba zmiňovat. Otřesný zážitek, již nikdy více. 0/10. ()

qvark odpad!

Naprosto zbytečný film, postavený na jedné nevtipné anekdotě, kvůli které se tvůrci museli přesunout do Afriky, zřejmě s vidinou proplacené dovolené. Navíc jde o film pro zapomenutého diváka, jinak si nedokážu představit, jak může ještě v této době být domovní prestiž budována na základě zahraničního pobytu. Troška zkrátka zůstal ležet někde v seně u Kameňákova a nechal představite titulní postavy hrát naprosto iritujícím způsobem. ()

KdG

Na to že to měla být komedie, byla dobrá jen scéna s hadem jinak to byla nuda a předvídatelné klišé. ()