milwaukee

Zas tak špatný to nebylo a Dobeškovi jsem fandil, když si ho nabrnkla ta pěkná letuška. No a Langoš klasika, už hraje jenom slizký šukatéry. Bebarová s Holubovou, to byl docela děs. S nima bydlet, tak to bych si fakt raději ufiknul prdel. A nejlíp ze předu;-) 50% ()

Sparky

Každým rokem vyjdou desítky českých filmů. Ty lze rozdělit do dvou skupin. V první skupině je opravdu malinké množství filmů, a ty filmy jsou opravdů dobré až dívatelné. Ostatní filmy jsou v druhé skupině, jsou trapný až to bolí. Tohle patří do druhé, velice početné skupiny. PS: čeští autoři by si měli svoje filmy vážně hlídat.... film skoro měsíc před premierou volně stažitelnej. ()

maoc

Co mne zaráží, je samohana některých, jinak celkem dobrých herců, kteří tam hrají. To už nemají trochu sebeúcty? Takže, paní Holubová a pánové Langmajere, Kleple a Vladyko, proč? Proč jste dali přednost penězům a devalvaci (umělecké) morálky (a snad i etiky) před zachováním vlastní tváře? Nebo na vás Troška něco ví a vydíral vás? ()

kurzan odpad!

On je humor a humor. Neberu nikomu, že má rád humor páně Trošky, nicméně můj šálek čaje to prostě není. Já mám radši takový ten Svěrákovského typu, u kterého se musí i myslet, což samozřejmě může některým zdejším přispěvatelům připadatat vysilující. Dle mého se Doktor od jezera hrochů řadí na úroveň celovečerní verze primácké estrády Hádej kdo jsem, odkud si bohužel vypůjčil i některé představitele.... ()

Aethain

Trošku mám moc rád,je to jeden z mála režisérů,který umí pobavit širokou řadu lidí.A pro jeho lidskost a snahu potěšit,ho mám ještě radši.Nechápu ty kteří ho jen kritizují.Trilogie slunce seno jsou jedny z nejlepších českých komedií,ale přiznávám tato komedie mě vůbec neoslovila. ()

Marťulka odpad!

Vhledem k tomu, v jakém tempu se u nás točí filmy, více, či méně dobrý herec asi bere, co mu příjde pod ruku. A to je škoda. Ve filmu jsem nenarazila na žádnou "normální" postavu. IQ tykve. Trošku jako člověka mám ráda, i jeho pár filmů, ale tohle je víc než nepovedené. ()

pekas

Vadila mi přeafektovanost Holubové a Slavíkové. Líbila se mi naopak pasáž v nemocnici s Vladykou a Novotným. Langmajer byl také to lepší, co zde bylo vidět. Troška zatím svůj stín nepřekročil, ale jednou se to vidět dá. 35% ()

Cortesz odpad!

Naprostá katastrofa. Film absolutně o ničem, bez vtipu, což je u komedie dosti smůla. Herci, a to i když jich zde pár dobrých je (např. Holubová, Langmajer), se jen tupě pitvoří a odříkávají text. Už po 15 minutách jsem měl nutkání tento blábol vypnout, ale nakonec jsem to nechal, ovšem způsobem takovým, že jsem přitom stihnul podělat kopu ostatních věcí, což je špatné, o to více špatné to je v případě, že se jedná o komedii, což byl Troškův záměr, ovšem se mu to opět nepodařilo zrealizovat. 100 % odpad. ()

henrycruel

Kdyby nebylo Holubové a Klepla dal bych odpad!, protože je to opravdu film o ničem. Troška už by se měl věnovat jenom pohádkám. ()

jprmusic odpad!

Chudák pan Švandrlík. Asi se otáčí v hrobě. Pane Troško, mám pro Vás vzkaz: točte si svý přiblblý kameňáky a pohádky pro děti (jen prosím už ne s M.Kuklovou :-) ) a nesnažte se o normální film - absolutně na to nemáte, už dlouho jsem nic tak trapného neviděl. ()

J.Cobra

To, co skvěle fungovalo před 20-ti či 30-ti lety, dnes již tak skvěle nefguje. Herci byli nucení přehrávat někdy až do krajní trapnosti, ale nemůžeme jim to mít za zlé. Chtěli nás pobavit a splnit svůj úkol, kterému se upsali. A někdy se jim to i povedlo. Oddechová light komedie, u které nemusíte nad ničím přemýšlet. Ono vlastně ani není nad čím. ()

Muzaffer

Postavy šablonovité a nezajímavé, vtipy nesměšné a leckdy spíše trapné a zápletka prostá a povrchní. Při sledování jsem se sice nebavil, ale na druhou stranu ani uplně netrpěl a to si zaslouží hvězdičku ;) Tu druhou dávám za to, že si tenhle film oblíbili moje mamka a děda. Takže dík Troškovi alespoň za ně... ()

thomasnikrs odpad!

Díky Bohu, že jsem neutratil peníze za lístek do kina a počkal si na premiéu v TV.... Celou dobu jsem čekal, jestli bude mít film nějakou "slabou chvilku" a já se zasměju... Dočkal jsem se při výkonu A.Gondíkové při souboji s Bebarovou. Z úcty k panu Švandrlíkovi se k filmu nebudu vyjadřovat, protože jsem knihu nečetl a tak nedokážu posoudit, jestli byl zprzněn Troškou trošku, nebo totálně na přes držku. Do konce jsem se vydržel dívat pouze díky Alžbetě Stankové.... ALŽBETO, JSI MOTOREM FILMU :-o ()

nula87 odpad!

No, jak bych to jenom.... ehm, ne to by nešlo, . No, takhle taky ne.... A co třeba, ne opravdu ne, a ještě jednou ne. Troška jenom potvrdil, že se plácá v absolutně zabahněném suterénu českého filmu, ze kterého už mu zřejmě nic nepomůže. Uvažoval jsem o 1* za nohy Betky Stankové, ale tenhle "film" si hvězdu nezaslouží ani náhodou (a ty nohy by si jich zasloužily víc). 5% ()

greymon

Zdeněk Troška tvrdí, že se lidé potřebují smát a má pravdu. Lidé se potřebují odreagovat. Myslím, že už mají dost akčních filmů, hororů. Doktor od jezera hrochů je dobrá komedie a myslím, že má navíc ne na pouhých momentálních 32%. Tetička se smála já jsem se smál, ale bohužel dát tomuto filmu 5 hvězdiček je trochu moc. U mě 3 hvězdičky jsou vybojované a Zdeněk Troška natočil další komedii, která podle mého za něco stojí. ()