zurivymlok

Trošku se podivuju, jak někdo může jít na Trošku do kina. Jeho filmy mě už poučili, že i energie, kterou by člověk věnoval stažení z internetu nebo zapnutím televize, je jenom plýtvání energií. A to ani nemluvím o čase, který by tím člověk musel strávit. ()

Chlo0opek

Já se u toho filmu pěkně bavil, letecké záběry na Afriku byly opravdu uchvacující (jsem pomalu ani nevěřil, že jsou dílem našich lidí) a přestože jsem díky tomu, že režie byla dílem Trošky, od tohoto díla nic moc nečekal, bylo to příjemný odlehčující počin. Holubová v roli tchýně přímo smrtící a takové letušce to opravdu mooc slušelo. Adéla si zde zahrála opravdu skvělý part:) ()

0linA

Ale jo, čekal jsem že to bude horší a nakonec se to i dalo. I když ten rozjezd to bylo peklo. Jo a paní Holubová se díky svým uřvaným rolím dostala do mého žebříčku nejméně sympatických hereček. ()

qwazaokki

Zdeněk Troška je pro mne přesně pravý opak toho, čemu se říká velmi oblíbený režisér. Na jeho film bych v životě nešel do kina ani kdyby mi někdo zaplatil vstupenku. Stačilo mi se dívat na jeho výtvory v televizi, ta má aspoň tu výhodu, že ji můžu vypnout a pochybuji, že Zdeněk Troška změnil svůj „styl“. Informace o tom, že film je ke stažení je sice zajímavá, ale zcela irelevantní. ()

fořtajs odpad!

Miluju Švandrlíkovy knížky a jeho slovní humor a to, jak jeho jedno dílko zprznil mistr Troška je (a teď nevím, který přídavný slovo přesně vystihne tu hrůzu)!!! šel jsem na to jako na druhej film zadarmo, abych věděl, na co budu nadávat, ale vydržel jsem to pouze půl hodiny a pak šel do jinýho sálu na Katku... kdyby šlo dát pět odpadů, s klidem je dám... už, proboha, Troškovi někdo seberte tu režisérskou židličku a hlavně mu nedávejte žádný peníze na další filmy!!! ()

Tomiczekk

"Trošku" jsem v tom viděl odlesk Kameňáku :) některé hlášky byly povedený, ale že by to byla nějaká...estráda 51% ()

sparrow1

Celý den je hnusně a prší tak si říkám chtělo by to nějakou komedii na večer.Přes bídné hodnocení pravda na CSFD je většina českých komedií vždy bídně hodnocená risknu Doktora.A ejhle velmi příjemné překvapení můžu říct že jsem se bavil celý film.Lidé co srovnávají tenhle film s naprosto šíleným kameňakem ho zřejmě ani neviděli. Jen škoda že v Africe se film neodehrával trochu déle a B.Klepl neměl větší prostor ale jinak tleskám. ()

njuska

Játo nechápu :( Trošku mám rád. Slunce seno... považuju za naprostou pecku u který jsem se vždycky výborně bavil, pohádka Nejkrásnější hádanka byla také velmi povedená (troškovy výpravy po jižních Čechách, prostě paráda...). Ale tohle? Proboha, co to je za SHIT? Naprosto stupidní sračka! Absolutně nerozumím tomu, proč herci typu Langoše do tohohle šli? Fakt nechápu. ()

kacudzde odpad!

Nezasmát se u komedie ani jednou, to mluví za vše... Neskutečně trapné! Knihu jsem nečetla a teď už na to ani nemám chuť. ()

babuška

troška kdysi natočil výbornou komedii a po dlouhý době se zase zmátořil? není to zas až tak hrozný ale víckrát to neuvidím ()

Martens14

Skoro to u mě dopadlo stejně jako u filmu "Líbáš jako bůh". Ale nad odpadem jsem se nakonec slitoval a ocenil to jednou hvězdou. Ale jen pro trochu lepší herecký výkon Holubové a Bebarové. A Alžběta Stanková jen pro mé osobní sympatie. Jinak ale děj o ničem. Zklamání. ()

giacobbe odpad!

Přenesením děje švandrlikovy povídky do současnosti ztratila řada věcí logiku.Film založený na slově PRDEL. Slaďácká pohádka kde si každý najde svojí lásku, vypočítavost nezůstane nepotrestána a vše dopadne jak dopadnout má. ()

chosan

Po slunci a senu ... další lepší česká komedie je vidět že Zdeněk je režisér komedií už se těším až zas něco natočí pro mě 70%. ()

jerrik7

Nesnáším nechutné vulgární obhroublé komedie tipu Kameňák. Hnus se na nás v dnešní době valí odevšad, bohužel i z filmů. Tenhle film byl pohlazením na duši. Z pohledu těch kteří dali „odpad“ nebo jednu * jsem asi za prosťáčka. Jejich názor. Před komediemi dávám přednost dokumentům, mnohdy dost drsným (Apokalypsa, Killing Fields - Vražedná pole, Katka, René, Motýlek, Kramerová versus Kramer, Římanka). Snad právě proto mne tenhle film pohladil na duši. ()

Gomez222 odpad!

Ak niekto dostane peniaze, aby natočil hocičo, dopadne to presne takto. Scenár ako práca štvrtáka na základnej škole. Herecké výkony pripomínajú teatrálnosť detskej vianočnej besiedky. A réžia je to, čo v tomto filme absolútne necítiť. Aj napriek náklonnosti k trilógii Slunce, seno,... musím označiť tento počin Zdenka Trošku za poriadny prešľap. ()