trx2010 odpad!

V tomto opusu nám Zdeněk Troška ukazuje, že má skvělý smysl pro humor. Dělá si totiž prdel z nás všech, zkouší, co vydržíme a děsně se u toho musí bavit. Samotnému mu už musí být divné, co jsme za dementy a že na to někdo přijde do kina. Zdeněk totiž není blbej, chechtáky vydělávat umí a za to ho ctím. Jinak v podstatě všem v mém okolí se to líbilo. Nechápu. I přes mnoho pokusů jsem nedokázal dokoukat do konce. ()

RozaMadMax

Příjde mi, že tady většina zdejších hodnotitelů prostě nesnese Troškovu tvorbu, teda krom pohádek a jsou tím dosti zaujatí. Tak strašný film podle množství odpadů to opravdu není. Pár scén bylo sice zbytečných, ale Holubová to plnými hrstmi vynahrazuje. A na Stankovou se hezky dívá + cameo Gondíkové taky dobré :-). ()

Tomulka odpad!

Další očekávaný krach českého filmařství. Dialogy Vám úplně trhají uši a to nejen svou naivitou. Hrůza hrůz. ()

mcamino

Typickej Troška no, svérázný humor, ale mělo to příběh, takže může být hůř, navíc jsem se přistihl při smíchu, a to nejednou, tak sem si řekl, že se mi to i může líbit a nakonec jsem si to v rámci možností i užil. Takový průměr no, ale čekal jsem to horší. 3* ()

Raggnar odpad!

Troška...co jinýho čekat, než nevtipný nesmysl s debilem v hlavní roli, který o herectví slyšel možná v někde v hospodě. ()

JJaannee

Neurazí, ale zrovna ani nepobaví...trochu filmová pohádka, řekla bych..až moc náhod a nesmyslných situací... takový střed..jednou se podívat se a to stačí...Každopádně těchto průměrných českých komedií je tady podlední dobou jak máku... ()

Mojdas odpad!

Tak předem musím napsat, že pan Švandrlík je můj oblíbený autor a jeho knížky mám přečtené snad všechny a některé i vícekrát! I Doktora jsem přečetl asi třikrát a i když přihlédnu k všeobecně známemu faktu, že knížka je v 95 procentech lepší než film, tak tady jsem rád, že se tohoto "výtvoru" pán Švandrlík nedožil! A přitom nechápu, co se stalo špatně. Herci tu nejsou špatní. Co mě hlava nebere, tak jak si filmaři mění vše, jak se jim co zamane - vysvětlí mi například, proč postavu, která podle knížky váží 130 kilo hraje ve filmu Bob Klepl (jinak ho mám rád)? A takhle je to v tomhle filmu se vším! Sice je to ještě jednu úroveň nad Babovřeskama, ale i tak nemůžu ohodnoti jinak než ODPADEM... ()

johysek odpad!

Film, jehož zhlédnutím doslova promarníte čas a ještě zdarma dostanete psychickou újmu. Skvost pana Trošky, jenž mě utvrzuje v názoru, že své filmy tvoří pro ocenění tím nejryzejším "buranským" Čechem, který čas od času sebere pár svých korun, aby mohl bezmyšlenkovitě sledovat tento rádoby humorný odpad. ()

jeany23

Když jsem toto viděla poprvé, říkala jsem si co je to za kravinu a dala bych tomu tak dvě hvězdy. S každým dalším zhlédnutím se můj úsudek lepšil a teď se nehanbím dát plný počet. Tenhle film se prostě musí brát s nadsázkou. A mimochodem: Holubová by za tu příšernou tchýni měla dostat Oscara! ()

Tumbik

Poměrně dobrý film, na Trošku je to nadlidský výkon... Možná bych dal i vyšší hodnocení, ale nic mi nedokáže film znechutit víc než zjištění, že ho režíroval Zdeněk Troška... ()