boblig

Zdeněk Troška překvapivě nenatočil až tak trapný film jak by se od něj čekalo, jen prostě roztáhl banální historku (kterou bych odvyprávěl za dvě minuty) na dvouhodinový film. Bravo, majstro! Jednu hvězdu za Jiřího Langmajera, který jako jediný pochopil o co jde a měl zjevně ze své vlastní role takovou bžundu, že jeho přehrávání a lá Žhavé výstřely dostalo kouzlo nechtěného. ()

pufina

Český (žádný slavný) průměr a to především díky hercům - za Langmajera, Šmída, Holubovou. Oceňuju vtipné chvíle (kterých tam stejně moc nebylo), ale část s uříznutím poloviny zadku je skutečně vtipná - aneb návod pro chlapa, jak se stát hrdinou a zachránit si život, když vás kousne jedovatý had (bacha na užovky). A Holubová u mě bodovala jako skvěle nepříjemná matinka s úžasným komentováním. ()

zette

Film, od ktereho asi malo kdo neco cekal. Troskovy filmy jsou hodne barevne a i zpracovanim trochu pripomina Kamenaky, narozdil od teto trilogie Hrosi postradaji vtip, na druhou stranu ma vsak pribeh i nejaky dej, i kdyz spatny. Herecke vykony film take nikde vyse neposunou a Holubova mi vubec nesedla. Myslim, ze je dost prestrelena i stopaz. Druhou hvezdu davam za krasnou Stankovou. ()

Riley

No původně jsem na doktora od jezera hrochů ani nechtěla jít, když jsem viděla to hodnocení, ale bylo mi řečeno, že jsem csfd ovlivněna natolik, že bych se měla uklidnit. :) Tak jsem si říkala, že mi vlastně žádnej Trošky film nijak zvlášť nevadil, vlastně trilogii slunce, seno miluju, to samé princeznu ze mlejna a odpadové Z pekla štěstí a Kameňák mi zdaleka nepřipadají tak strašlivé. Nicméně Doktor od jezera hrochů vážně ano a to jsem na to šla s tím, že se prostě pobavím ať to bude jakákoli kravina. Ale jako příběh o naprosto dementních lidech, v hlavní roli s dementním doktorem, který si jako vyvrcholení všeho uřízně vlastní prdel, to se na mě nezlobte. :D Občas sem se smála, ale fakt jen tomu jak někdo mohl vymyslet takovou kravinu :) Pár bodů leda tak za Holubovou a Langmajera ala Pištěláka. :) ()

campix odpad!

U tohoto filmu sem dostal přesně to co sem čekal a to 102 minut totální nudy a trapnosti. Za celou dobu filmu,se mi na tváři nevyloudil úsměv. Scény u kterých by se měl člověk zasmát působí vyloženě trapně. A to nevím na čem pan Troška ujíždí,když postavil film na tom jak si někdo odřízl kus zadku. Navíc mě políval horký pot při všech výstupech Sandry Pogodové a při souboji T.Bebarové s A. Gondíkovou. --> odpad ()

dr.fish

Musím říct, že jsem v šoku. Buď se ze mne stal vesnický buran, který už se směje všemu (což je klidně možné) nebo se prostě Troškovi skutečně povedlo udělat slušnou komedii. Netvrdím, že se jedná o umění, ale je to poctivě natočená nenáročná zábava, která drží jako celek pohromadě a až na pár absurdností je vkusná a nenásilná. Všechny ty hodnocené "odpady!" jsou důkazem povrchnosti a tendenčnosti zdejší databáze, kdy to všichni strhají, jen aby byli za intoše. Za sebe musím říct, že jsem čekal katastrofu a docela se pobavil...60% ()

kocik1 odpad!

Hlavní hrdina vypadá jako čertík Bertík, když zestárne, akorát že o Bertíkově inteligenci jsem nikdy nepochybovala. Sestřička zkarikovaná na panáčkujícího jezevčíka, kdybych ale potřebovala injekci, asi bych byla radši, kdyby mi ji píchnul ten pes.:-). A všude samé řvaní, řvaní a řvaní, snad aby divák nepřeslechl nějaký ten nepovedený fórek. Z toho mi třeštila hlava i doma u telky, kde jsem mohla ztlumit zvuk. Neumím si představit, jak bych trpěla být zavřená v kině bez možnosti úniku. Film jsem nedokoukala. Příjezd do Afriky a další sesřička, tentokrát střižená jako tříletý rozmazlený harant, mě přesvědčily, že tudy cesta nevede a nemusím taky vidět každou kravinu. ()

otík

S překvapením jsem v půlce filmu zjistil, že ta příjemná a místy i opravdu vtipná a slušně natočená komedie je od českého "Tarantina" Zdeňka Trošky. Opravdu nutno konstatovat na konci filmu, že to nebylo vůbec zlé a celkově mě to velmi pobavilo. Překvapivě i obsazení slušnými herci se projevilo na kvalitě a nikdo z nich včetně filmu nesklouzl k lacinosti jako spousta Troškových filmů. Velké překvapení. ()

SeanLSD

Čo začína celkom sľubne a mohlo sa stať príjemnou oddychovou satirou dnešnej (aj minulej) spoločnosti, sa po chvíli a definitívne po vrcholnej hláške "Doktor si uřízl prdel" zvrháva do typickej troškoviny, teda zbytočne naťahovanej sračky pitvoriacich sa hercov, znôšky hlúpeho "ľudového" humoru, sentimentálnych klišé a trápnosti. A tej Afriky zúfalo málo. PS. - Vybavil som si, že výlet na čierny kontinent mal byť spásou aj pre Dušana Rapoša v prípade FONTÁNY PRE ZUZANU 3. Na rozdiel od neho, Zdeněk Troška je nezastaviteľný a tí "jeho" diváci ho proste podržia. Podľa mňa by to kľudne mohol skúsiť v politike... ()

chelseaman22

Ach jo, a já se tak těšil! Pane Troška, jak Vás mohlo vůbec napadnout obsadit do hlavní role pana Jaroslava Šmída? Tak nudného herce jsem ještě nezažil. Děj filmu šel těžko strávit. Incident pana doktora v Africe mi nepřipadal směšný - toužil jsem zalézt do nory a nevylézat dříve, než film skončí. Dej Bůh zá krásnou letušku! 15% ()

VaHo

Když se filmu který je prezentován jako komedie, zasmějete za celou dobu jen jednou, je něco špatně. ()

LiborGondek

I přes převládající záporné kritiky musím oponovat. Film se mi vcelku líbil, nijak nevybočuje z řady Troškových filmů, což je pro mě pozitivum. Myslím, že se v tomto snímku najde alespoň jedna scéna u které se každý zasměje, proto nemohu souhlasit s většinovým názorem. Viděl jsem i mnohem horší filmy... ()

Mrkvič

Netrpím přehnanou obavou z každého nového Troškova filmu (nepočítám pohádky) a na Jezero jsem byl i trochu zvědavý, ale vydržel jsem jen polovinu filmu. Paradoxně jsem to vypnul po do té doby nejlepším vtipu, ky si doktor uřízl kus prdele. Stejně mě překvapilo, že jediná ze všech přehrávajících mi přišla aspoň trochu zábavná Sandra Pogodová. Za celou tu první polovinu jsem se jednou zasmál, ale naštěstí to nebylo tak bolestivé, jako dokážou ublížit Troškovy pohádky. Na komedii je to ale příšerně málo. ()

RonaMidu

....jako jedné věci jsem se smála hodně ,to vím...ale protože komentář píšu s časovám odstupem,tak teď přesně nevím,čemu to bylo....časem možná dopíšu,až si vzpomenu...:-) ()

LordSnape odpad!

Co tím chtěl Troška jako říct? Hodně dlouho jsem neviděl takovou píčovinu. Jestli přijdu do pekla, tak mi asi budou pouštět zrovna tenhle "film".. ()