AxelWers

Jeden z najlepších filmov Buda Spencera a Terence Hilla (ak nie najlepší). Humorných akcií, gagov a bitiek v ich štýle je tu požehnane. Odporúčam. ()

Jeand´Boa

V daném žánru, který si pánové vlastně vytvořili sami pro sebe, dá se říci, se jedná o klasiku, která pobaví, pokud se oprostíme od přehnaně povrchní upejpavosti, i dnes... ()

PavelZava

Je to mlátička, na kterou jsem u těchto dvou pánů zvyklý a bavím se. Zde je samozřejmě zásadní ta melodie, kterou jsem měl i nahranou a už od svého mládí žiju v domění, že zpívaná italsky, chácha je to anglicky! Nevím čím jsem starší tím v mé oblibě se přesunuji od Terence Hilla k Budu Spencerovi :-) Jdou žádat šéfa gangsterů: Jsme tu jen na slovíčko. Vlastně na tři slovíčka. Na čtyři. Jakto na čtyři. Chceme zpátky naši Buggi. ... Budeme zlí ! Nejlepší je rytířské klání na motorkách, zvláště Ben jede s náležitou rozvahou. Benova (Bud Spencer) facka mě vždy rozesměje. ()

Sgt.Cliffer

Tady musím bezpodmínečně dát 5*. Na tomhle filmu (ač jsem ročník 1993) jsem vyrůstal a hláška: "My chceme svojí bugy!" byla pro mě tehdy nejdokonalejší větou na světě! :-) ()

tranquill

"A když neotevřu, budete snad zlí? .. My už jsme zlí!" Absolutní klasika Terence Hilla a Buda Spencera v jejich nejlepší formě! Novodobý western o tom, že i hodní dokáží být zlými, pokud jde o spravedlnost a konkrétně o jejich buginu či přátele. Komedie je vyjímečná nejen svými kaskadérskými scénami, které ve své "reálnosti" předčí mnohé bojové filmy nejen hongkongské produkce (a nelze zapomenout na originální motorkářský souboj), ale především scénou se smíšeným pěveckým sborem, kde Bud naprosto perlí :-) ()

dalziel

To ani nespočítam koľko krát som to videl a pozerám to aj práve teraz :-D Jednoznačne najlepší spoločný film tejto legendárnej a nebojím sa povedať už aj kultovej dvojice. ()

Razzor_82

Spencer & Hill jako automobiloví závodníci v dalším akčním tandemu. Tentokráte chtějí zpět svou zničenou červenou dunovku BUGGY. Film jede na vlně 70.tek a nechybí vtipné scénky a rvačky, které sice baví ale jsou němé. Zdlouhavé scény ani ta ve sboru mi nepřišla zase až tak vtipná abych se popadal za břicho. Někdy jsem se i nudil jako v čekání na první pořádnou bitku. Typicky naivní charakter gangsterského bosse je jednoduchý námět co nepřinese nic nového. Fondato se s tím prostě nějak nepáral ale na mě je to průměr. 6/10 ()

Odpadlik

Opravdová klasika filmů dvojice S-H a asi nejpovedenější. S tímto filmem snad lze už jen srovnat jejich mnohem mladší hit Sudá a lichá. Když nic jiného, je tu výborná hudba, nezapomenutelné scény jako "zpěv ve sboru" nebo "návštěva lunaparku". Jako kluk jsem tenhle film naprosto hltal. ()

boni

Říct, který je můj nejoblíbenější film s touhle dvojicí, to je opravdu Sophiina volba. S každým jejich snímkem se mi pojí hodně vzpomínek na krásná léta dospívání, kdy jsme pak díky těmhle dvěma Italům zkoušeli různá boxerská klání, což ne vždy končilo šťastně, a kdy jsem jejich filmy sjížděl stále dokola z videokazet od dědy. __ Každopádně asi se shodneme, že po filmové stránce je "Jestli se rozzlobíme, budeme zlí" nejlepší. Navíc tu opět najdeme přehršel vtipů, rvaček, a i když občas hrají na vážnější strunu, tak také pohodové atmosféry, která je tolik signifikantní pro jejich filmy. Jsem si jistý, že i když můj filmový vkus s věkem trochu vyspěl, tak filmy Spencera s Hillem mě nikdy nepřestanou bavit. ()

Primavera

T. Hill a B. Spencer toho majú na rováši viac, ale tento film sa mi zdá ich najlepší a melódia z toho filmu mi dodnes rezonuje v ušiach. ()

Grogan

Asi nejlepší film téhle dvojky. Bitky je radost sledovat, skvělý Donald Pleasence jako psychopatický doktor a kupa vtipných hlášek ("Otevři." - "A když ne, tak co uděláte? Budete snad zlí?" - "My už jsme zlí.") ()

Joža

Je to prostě výborná komedie u které je se pořád na co těšit co příjde v další sceně viz honička na motorkách a jiné povedené bitky.Tento film pro mě zůstane nesmrtelným. ()

Realmond

Moje nejoblibenější a podle mě i nejlepší komedie s T. Hillem a B. Spencerem. Opravdu prvotřídní zábava téhle nenahraditelné dvojice. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer