Mrakinho

Už od malička jsem velkým fanouškem dvojice B.Spencer a T.Hill a tento film s nimi řadím vůbec mezi nejlepší, co spolu natočili. Nezapomenutelná scéna, když B.Spencer zpívá ve sboru, chytlavá písnička Come with me for fun in my buggy ... , hromadná bitka v tělocvičně (kdy proti známé dvojici stojí jako ve většině případů obrovská přesila) či souboj s motorkářským gangem. Někomu se filmy s touto dvojicí může zdát na jedno ,,brďo", což i zřejmě jsou (jednoduchá zápletka;hromadné bitky; kdy protivníci mají obrovskou převahu, ale stejně jsou zmlácení a naše dvojice nemá ani škrábnutí; věčně znuděný a otrávený B.Spencer) ale i přesto se s touto dvojicí skvěle bavím ()

Tunri

Komedie se mi moc líbila, starý dobrý humor, bezvadné nezapomenutelné hlášky, absurdní a komické situace (párky vs rvačka, klid x hořící auto). Moc na takové filmy nejsem, ale tady dávám jasných pět hvězdiček. MILUJU úvodní píseň a taky bam bam bam. Jedinečné a asi nejlepší od dua těchto herců. ()

Hepy13

Tahle fantatická italská komedie je i kousek mého dětství. Jednou jsme s kamarádem dokonce zkoušeli závod ''Vyžáhneš pivo, sníš párek''. Jen tři slova... Chceme...zpátky...naší...Buggy. Vlastně čtyři :-) ()

Vesecký

Tahle klasická komedie je určitě za pět hvězdiček, navíc asi je to první z těch "mlátiček", které jsem se Spencerem a Hillem kdysi viděl, a tak ještě nebyly okoukané. Rozhodně je to asi jejich nejlepší film, zvláště ty ze spaghetti westernů jsou méně výrazné a nemají ani tolik humoru. Fontado uměl napsat vtipnou gangsterovskou komedii s řadou neotřelých gagů a i ty mlátičky mají cosi do sebe. Stejně se ale museli kaskadéři vyřádit. Výborné mezinárodní obsazení herců. ()

petikacka

Mám celkem problém hodnotit filmy, které jsem viděla jako dítě, ale hodnotím je teď...Tenhle film mě jako malé děcko bavil, ale dnes bych se na něj nevydržela koukat ani 5 minut...Sorry...Za mě 45% ()

Pc

Hodnotím 5ti hvězďičkama protože film byl vtipný, bolestivý, a mám rád dvojku ,,Buda Spencra a Terence Hilla který dali tomuhle filmu tu správnou šťávu kterou film potřeboval. Prostě jedna dobrá komedie, kde se vyžaduje násilí, a humor a zpěv. ()

RadimFišer

Další z řady zajímavých a originálních filmů téhle dvojky. pamatuje si, že jsem četl, že známý Bud Spencer byl nejhorším kandidátem na první film s Terencem Hillem a přesto ho vzali. Neuměl mluvit, byl tlustý a měl další chyby. Tat dvojice vytvořila celou řadu filmů, bohužel nemohu říci, že tato je ta nejlepší. Přijdou o sboji buginu a tak si ji jdou vymlátit. Jak o tom píši vzpomínám si, že v každém filmu byl vždy nějaký boss a smrtelná rána do hlavy od Buda. Je to neustále se opakující koloběh stejných námětů a pro mě ztrácí příběhy těchto dvou bouřliváků výpovědní a vážnou hodnotu. Dávám pouze 2 hvězdičky a jsem velmi, velmi zdvořilý. ()

Jeremiah

Jedna z těch více povedených komedií dvojice B.Spencer a T.Hill. Šikula a rafan se vážně rozlobili, když jim někdo zničil jejich milovanou hračku. To bylo facek a úderů do hlavy ... Teď mě tak napadlo, že náš parlament by taky potřeboval takovou lekci, snad by se jim rozsvítilo. ()

rexino

Asi prvý film ktorý som od Spencera a Hilla videl a bolo to výborné. Kopa srandy.. bitiek a aut v talianskom podaní a s týmito 2 hercami = 4* ()

KosiR_ksr

Bud Spencer a Terence Hill jsou klasikou, na které jsem si "ujížděl" jako dítě a stále se na jejich nabité komedie znovu rád podívám. Jestli se rozzlobíme, budeme zlí patří mezi ty, které si vybavím mezi prvními. Prostě klasická taškařice této již legendární dvojice. ()

Gumby

Patrně jediný film, který znám nazpamět do poslední hlášky, do poslední rány pěstí, do posledního úsměvu - v roce 1988 jsme si ho s bráchou navzájem přehrávali :)... - pět hvězd nebo odpad?! - heh, to je zapeklitá otázka...kolik mi je let? 25, nebo 6? neřešitelné... ()

Hopkins

Když se tito dva jak jinak než náhodou dají dohromady a společně začnou zatápět pochybnému spíše až legračně hodnému než zlému :) bossovy který si najímá ještě pochybnějšího cvokaře :) tak to nemůže znamenat nic jiného než starou dobrou osvědčenou klasiku těchto dvou. Hudbení vystoupení Buda kde skoro deset minut slyšíte lalalalalala láá la láá la láá :) nemá jendoduše chybu a zabíják šesté kategorie co se pokouší ty dva zabít a nijak se mu to nedaří . Nenáročný odpočinkoví humor žádné krváky vraždy komplikované a překombinované zápletky a i když to vidím dneska v telce dokážu se ještě pořád zasmát jednoduše pro mě klasika a pro mě styl filmů na který nikdy nezapomenu :) ()

kukys

Naprosto K U L T O V N Í film! Pro mě klasika, film, který můžu vidět pořád dokola a nikdy mě neomrzí. "Modroočko" a "Tlusťoch" jsou ikony mého dětství se vším všudy. ()

Heavyman

Považováno za největší klasiku a nejlepší film s Budem a Terencem.Já však nemyslím, že je to tak, ale přes to ho mám rád i když mám s nimi oblíbenější filmy než tento. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer