Režie:
Lynne StopkewichKamera:
David FrazeeHudba:
Schaun TozerHrají:
Bruce Greenwood, Brian Markinson, Ian Tracey, John Cassini, Duncan Fraser, Katharine Isabelle, Nicholas Campbell, Dean Marshall, Tygh Runyan, Paul McGillion, Terry Chen, Patrick Gallagher (více)Hrají
Bruce Greenwood
Kanada
Nejlepší filmy:
Rambo: První krev (1982)
V zajetí rychlosti (2005)
Star Trek (2009)
Brian Markinson
USA
Nejlepší filmy:
Nepřítel státu (1998)
Apollo 13 (1995)
Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)
Ian Tracey
Kanada
Nejlepší filmy:
Insomnie (2002)
Uneseni (2002) (seriál)
Popínavé květy (1993)
John Cassini
Kanada
Duncan Fraser
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sedm let v Tibetu (1997)
Prolomená stezka (2006) (TV film)
Osm statečných (2006)
Katharine Isabelle
Kanada
Nejlepší filmy:
Insomnie (2002)
Děti prérie (1995) (TV film)
Zlý časy v El Royale (2018)
Nicholas Campbell
Kanada
Nejlepší filmy:
Těžká váha (2005)
Přichází Satan! (1976)
Příliš vzdálený most (1977)
Dean Marshall
Kanada
Nejlepší filmy:
Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)
Bizarní frekvence (2001) (TV film)
2012 (2009)
Tygh Runyan
Kanada
Nejlepší filmy:
K-19: Stroj na smrt (2002)
Neposkvrněné početí malého čudly (2009)
Anděl mého otce (1999)
Paul McGillion
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)
Star Trek (2009)
Magická slova: Příběh J. K. Rowlingové (2011) (TV film)
Terry Chen
Kanada
Nejlepší filmy:
Na pokraji slávy (2000)
Já, robot (2004)
Uneseni (2002) (seriál)
Patrick Gallagher
Kanada
Nejlepší filmy:
Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)
Uneseni (2002) (seriál)
Street Kings (2008)
John Tench
USA
Nejlepší filmy:
Strážci - Watchmen (2009)
Zkrocená hora (2005)
Odstřelovač (2007)
Don Thompson
Nejlepší filmy:
Lhářka prolhaná (1993) (TV film)
Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)
Strážci - Watchmen (2009)
Aleks Paunovic
Kanada
Nejlepší filmy:
Válka o planetu opic (2017)
Město podivínů (2018)
Eadweard (2015)
Bernie Coulson
Kanada
Nejlepší filmy:
Hard Core Logo (1996)
Znásilnění (1988)
Eddie a Cruiseři 2 (1989)
Charles Andrew Payne
Grenada
Nejlepší filmy:
Barva odvahy (1999) (TV film)
Utopenec na útěku (1998)
Sesterstvo putovních kalhot (2005)
Craig March
Nejlepší filmy:
Sunflower Hour (2011)
Já, robot (2004)
Věčně mladá (2015)
Alisen Down
Kanada
Nejlepší filmy:
Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)
Battlestar Galactica: Plán (2009)
Případ číslo 39 (2009)
Carmen Moore
Kanada
Nejlepší filmy:
Malá rybka (2020)
Vesmírná loď Galactica - Krev a chrom (2012)
Rose Hill (1997) (TV film)