Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kulyk
  ****

  Zkoušel jsem brblat, ale pak se na mě z obrazovky Árný tak krásně, svojsky, nenásilně usmál a já se opět zamiloval. Stačí, aby poslal čumkartu s pozvánkou a ihned mu dokáži, že, byť také stárnu, mám stále ještě gonády a nebojím se je použít! Jak píše má konkurentka v lásce a též ztřeštěně zabouchlá sestra Segrestorovna, důstojný návrat k jedničce. Nějaká chybně obsazená Kalící či pan divnokuk to nemohou přebít. Vstříc dalším dílům, dokud guvernérskej ještě tak trošku dýše.(13.8.2015)

 • choze
  **

  Pokusit se přepsat původní filmy nebyl zas tak blbý a svatokrádežný nápad, jak by jeden řekl, ale zároveň se tím rozbila dosavadní úsporná přehlednost a černobílost prvních tří terminátořích filmů, kdy stál po celý film vždy jeden dobrý terminátor proti zlému. V SALVATION a zde je přítomno více terminátorů, z nichž někteří jsou hodně rychle zničeni, což poněkud shazuje jejich jedinečný a nezničitelný status. Následující dvě věci jsem pak vyčítal i VZPOUŘE STROJů - chybí apokalyptická atmosféra a a nový terminátor není ani náhodou tak cool, jako kdysi ten původní nebo později ten tekutý. Celkově pak nevýrazná režie servíruje sterilní blockbuster s nijak revolučními, za to okatě počítačovými triky, stupidními akčními scénami na efekt a nesourodým castingem. Arnie - ve filmu neustále opakující, že je starý, nikoli zastaralý, ačkoliv okolo pobíhají hned dva vyvinutější terminátoři - už se podle mě do role terminátora vracet neměl, byť byla jeho sešlost ve scénáři logicky vysvětlena, na Emiliu Clarke se sice dívá líp než na Lindu Hamilton, ale její Sarah Connor je dost otravná, Jai Courtney je tupé hovado, Jason Clarke řekněme a J. K. Simmons nemá co hrát. Kolem a kolem je to podobný průser jako SALVATION, které ale aspoň v trajlerech působilo cool.(26.9.2015)

 • Davies182
  *****

  Ctí komorní jedničku díky hravým alternativním přepisům kultovních scén, skrze termoše s medvědí brokovnicí pomrkává na akčnější dvojku, akceptuje pop-cornovou trojku a její notně odlehčenější tón, a nakonec i rozvádí špinavou čtyřku, když zdařile dokončuje její story o evoluční skynetí mytologii. Výborná akce nabitá super efekty, hláškující Arnold, nahatá Emilia, napínavá hra o čas a prostě šmakózní kotel blockbusterové srandy - nikoliv srajdy! Tolik svých zbývajících vlasů jsem si ve vzteku z vynechání kina snad nikdy nevyrval.(5.10.2015)

 • Fr
  ***

  „PAMATUJ, GENISYS JE SKYNET. JAKMILE BUDE GENISYS ONLINE, ZAČNE DEN ZÚČTOVÁNÍ. MŮŽEŠ ZABÍT SKYNET, NEŽ SE ZRODÍ…“ /// Tak tenhle Termoš zašel s odkazama ještě dál, než Jurskej svět, ale zároveň se uzavřel v jakýsi podivný časový smyčce, která mu pomáhá vytvářet brutální konspirace. Brzo je v tom pěknej bordel – jako sledovat, kdo vodkuď kam a ským… Vznikla z toho překombinovaná podívaná, kterou nad vodou drží dědek Arnie. Aspoň pro nás, nostalgiky. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Rajcuje mě, když vyteče T-1000. 2.) Sledování možných budoucností při použití algoritmu rychlosti rozpadu a exponenciálního růstu, mně nedělá problém. 3.) Thx za titule „fceli medvidek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(30.9.2015)

 • Rex Mundi
  ***

  Tá tretia hviezda je len za Arnieho :-/ Inak je to pre mňa ťažké sklamanie... v trojke som so zaťatými zubami prehryzla Nicka Stahla, ktorý absolútne ničím nepripomínal to, čo malo vyrásť z Edwarda Furlonga... vo štvorke som mala tiež problém s inak obľúbeným Christianom Balom, ale toto... toto už je len vykonštruovaný bordel, ktorý nemienim tolerovať. A keďže som žena, tak ani z nejakej Emilie Clarke kocky nekakám. Priznávam, že som čakala, že zaúraduje nostalgia alebo aspoň môj zmysel pre humor, ale proste to nefungovalo a zostávam skeptická. Čo už. Prvý a druhý Terminátor navždy ostanú v mojom srdci, trojku znesiem ako guilty pleasure a bude mi to musieť stačiť.(14.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace