Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

peiton

Záruka skvelej zábavy... :) Táto relácia je o improvizácii a o hereckom majstrovstve zahrať čokoľvek a kohokoľvek.Ja sa bavím vždy.Sú to naši super herci,aj ked úprimne si myslím,že scénky,ktoré predvádzajú majú vopred nahrané a preštudované (ved nedá sa byť pohotový a vtipný zároveň),ale my im to odpustíme.Ved bavia celé Slovensko.Zaslúžili by si preraziť aj v iných štátoch ako len u našich bratov čechov.Je to originálny formát s našej domácej produkcie,ktorý sa môže divákovi servírovať v rôznom štýle a v rôznom šate v závislosti na danom období.Go Partička Go ! ()

Martin741

Reziser D. Dangl natocil vyborny Tv porad, v ktorom padnu obcas aj slusne hlasky. Polnisova, Pomajbo, Latinak a Dangl su na urovni, Kuric tiez v pohode, ... ale uz viem co zac je Gajslerka : 75 % ()

carlos 2010

Niektoré veci sa dajú, ale českej partičke to nesiaha ani po päty. A väčšina nápadov je odkopírovaná z rôznych amerických show, napr. od Jimmy Fallona. ()

Wormboy

Niektore scenky silnejsie, niektore slabsie, no a niektore absolutne genialne...jedna z mala povodnych slovenskych televiznych zalezitosti, ktore som sledoval a netrpel. ()

U_S_O

Fajn zábavka. Niekedy je to naozaj vtipné a zábavné ale niekedy sa to nepodarí. Najradšej mám keď recitujú príbeh na nejakú tému, alebo aj časť s Rišom Stankem bola dobrá. Ale časti s Genzerom a Suchánkom nemuseli byť - oni sa tam veľmi nehodili. (80%) ()

gabin(a)

Dávám pět hvězd, protože Partičku sice miluju, a to slovenskou verzi (na Lukáše Latináka a Petru Polnišovou u nás prostě nemají), ale vybrala jsem si ji jako krycí název pro můj skutečně úplně a naprosto nejoblíbenější pořad a to LIGU MISTRŮ!!! Ta tu bohužel z pochopitelných důvodů není, což je škoda, i tam jsou někdy pěkné herecké výkony...Hravě strčí do kapsy všechny seriály, spoustu filmů a poslední kola úplně všechno:-) Teď ještě navíc můžu držet palce klukům z Plzně, kteří dokázali nejmenovaným protežovaným českým klubům, že herní zápal a týmová práce jsou víc než prachy!!! O Lize jsem psala už ve svém komentáři k Ordinaci v růžové zahradě, takže jen zopakuji větu, že jednotlivé díly jsou někdy za 8 hvězdiček, někdy za míň, ale nikdy nejdou pod 4. ()

KajusaK

Nevím, ale pořád ve mě něco vrtá, že je to vše namyšleno předem..Pokud ne tak BEST opravdu..Skvělá show, příjemně pozitivně naladěná - rozesměje, pobaví..Jedna z mála show, které se v česku opravdu vydařily :) ()

stOKYi

Podľa mňa takéto niečo super, tu už dávno nebolo. Ak vôbec niečo také bolo. Tomuto sa povie improvizácia ako hovädo :) Niektoré situácie sú na popukanie :) Zatiaľ hodnotím po dvoch odpozeraných častiach. A ak to takto pôjde ďalej, tak klobúk dole. Nacvičiť sa dá hocičo, ale na improvizáciu treba mať talent. Polnišová ma niekedy naozaj dostane, ale samozrejme všetci sú úplne špičkový. ADD - Po viacerých odpozeraných častiach sťahujem jednu hviezdičku, za stratenie toho prvotného kúzla, ktoré ma na na začiatku tak očarilo :) ()

SeanLSD

V rámci slovenskej televíznej tvorby hotová bomba. Videl som síce len jeden diel - ako obvykle - ale smiechom som sa skoro potrhal. A ak skutočne ide o improvizáciu - klobúk dole. Nuž, hraním sa človek isto lepšie zabaví než, povedzme, štúdiom filozofie... ()

tomeek

Skvělý pořad, který konečně zaplňuje díru po vyčichlých "humorných" pořadech. Petra Polnišová je šílenec a Lukáš Latinák a jeho oči nemusí ani nic dělat a musíte se mu smát. Dangl jako moderátor je pohodový, neruší a celkově (až na ten jeho ksicht a dementní výraz, když se směje), je to velice uvolněné a příjemné. Na rozdíl od buranského humoru Genzera a Suchánka z české verze Partičky, kde se za vrchol humoru považuje, když jeden z nich řekne "kurva", je slovenská Partička na mnohem vyšší úrovni. ()

Pilgrimka

V porovnání s naší českou Partičkou je to jako nebe a dudy. Samozřejmě s dřívějšimi legendárními baviči jako byl Menšík, Holzman, Kaiser a další to nemá nic společného. Hodnotím to pouze podle téhle doby a co nám teď co se týče humoru nabízí. Nicméně týká se to jenom Česka a Slovenska, protože kdybych měla jít za hranice, tak třeba vedle takových Whose line to ani neleželo. ()

sator

Přesto že mými favority jsou například Horníček či Werich ,beru tuto prezentaci místy jako humor, viděl jsem však jen fragmenty... ()

Jaňo

Výborná zábava. Ale mal by som malé prianie vidieť v Partičke aj takých hercov ako sú Chudík, Studenková, Štepka... Jednoducho old school.. Mohlo by to byť zaujímavé... :) ()

Tyny

Měla jsem na slovenskou partičku stejný názor jako ostatní dole. Jenže poté jsem shlédla několik dílu slovenské partičky na youtube a zjistila jsem, že oni nemusí používat sprostá slova a trapné fórky na to, aby byli vtipní. To mně na tom zarazilo nejvíc. Českou partičku jsem zbožňovala do té doby, než se někteří začali vyjadřovat jako hulváti a chovali se neslušně k ostatním, poté jsem si hodně rychle rozmyslela, že pojedu na živé představení naší Partičky a o to více jsem si oblíbila tu na Slovensku. Ze začátku, jak tu už někteří psali, mi byli slovenští herci také nepříjemní, ale po pár dílech, které jsem si shlédla, jsem obratem změnila názor o 360°. Jejich humor je o něco jiný než je náš, ale mně se líbí. Navíc Lukáš Latinák a Ďuro Kemka jsou úžasní herci, který mají nadání rozesmát publikum, ale ostatní si toho zatím asi nevšimli. :-) ()

Javad odpad!

Dávam odpad! pretože som videl množstvo podobných improvizačných zábavných relácií a vystúpení (v iných jazykoch a na iných televíznych staniciach), no naši herci sa k tomu ani zďaleka nepribližujú. ()

BoncheR

Skvelý humor, neviete čo môžete čakať...:D Niektoré diely boli perfektné, iné zase nie, no aj tak je to na "naše" pomery skvelý nápad...:) ()