Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

PanJam

Premňa to je aboslútne nezaujímavá show.. Navyše tam hrajú premňa neznesiteľný herci a to Dangl a Polnišová. Pozeral som niekoľko dielov, no takmer žiadna ich hra mi neprišla vtipná. Navyše najviac mi vadí ten smiech nasilu od Dana Dangla, ktorý pri hocijakej hlúposti sa chytá za brucho, ale pri tom je to dosť trápné.. Takže odomňa 1*. ()

BarVo

Tak som si to po dlhšom čase opäť pozrela a teda váham či nevziať jednu hviezdu. Každopádne to zostáva to najvtipnejšie čo možno na slovenských obrazovkách vidieť, ako pochvalu to ale brať nemožno. Dangl sa už 2 roky nevie prirodzene zasmiať, Jakab a Kemka majú zrejme svoje kvality inde než v improvizácii, Polnišová sa o hodne zhoršila, Miezga sa mierne zlepšil. Takže nám zostáva len Latinák a občas Stanke. Občas im to ide, občas nie, ale to už by mali zvážiť sami, čo pustia na obrazovku a čo zostane doma. ()

faktor_xx

Až na preafektovanú Petru Polnišovú a akýkoľvek druh spevu, všetko ostatné ma vie rozosmiať a vždy si rád pozriem nové časti...celkom slušné spríjemnenie nudného večera, také dobré odreagovanie sa... ()

martin1990 odpad!

Ako velmi som mal rád S.O.S.,tak velmi neznašam tuto trápnu sračku.Fascinuje ma ale kolko ludi to večer pozera a bavi sa tym trapnym humorom.Môžem povedať že prvy diel som si pozrel celý,pretože som niečo očakaval ale som sa nedočkal,po skončeni relacie sa dostavil wtf moment a vypudenie tejto relacie do zabudnutia. ()

rytir1

Česká je super. Ale ta slovenská je geniální. Nikdy snad mimo Kronera jsem neviděl vtipnější slovenské herce jak Latináka a hlavně Ďurka Kemku. Snad Petera Marcina. A Petra s Robem k nim pomohli sestavit fakt super zábavní tým. Snad jen Uragán se jim může na Slovensku rovnat. Smutné ale je že hodnocení dává především český divák kterému ze Slovenska věčně není nic fajn a slovenská televize pro změnu dokázala ze skvělého pořadu udělat mrtvé ticho na večery. ()

argo.smile odpad!

Trápny Dangl s jeho hnusnou veľkou hubou by mal sám skončiť radšej a upratať akože svoje nadanie za pult čerpacej stanice. ()

dextrush

Jedna z podarenejších relácii pre jednoduchú zábavu obyvateľstva. Po sérii "Hurikánov", "Panelákov", "Kutylov", "Susedov" a iných pseudo-zábavných programov, je "Partička" niečo viac. Nepodsúva trápny, naučený, humor pre najjednoduchšie masy. Dáva priestor improvizácii hercov, ktorých poznáme z divadiel a televíznych "sitkomov". Všetko je to celkom vtipne riadené. No musím priznať, že niektoré typy scén sú mi protivné a prekážajú mi, pretože sú.. ako by som to slušne a výstižne - príliš jednoduché, trápne! A jediný pohyb mimických svalov, ktorý vo mne dokážu vyvolať, je začudovanie sa, komu sú niektoré spevavé čísla určené. Nebyť týchto spevavých pasáži, tak prvému vydaniu by som dal s čistým svedomím aj 4****. ()

R4ZoR

Po troch častiach zatiaľ hodnotím ****. Ako moderátora mohli dať niekoho iného ako Dangla, ale ako scenárista je dobrý, Najlepší Lukáš Latinák, hlavne jeho oči, uvidíme ako sa to vyvynie. Ale tiež sa to strieda od smiešnych momentov po trápne.. 75% ()

Ailly

Keby som mohla hodnotiť každú scénku jednotlivo, na niektoré by mi nestačilo päť hviezdičiek, a naopak, niektorím by sa sťažka ušla jedna. Tiež záleží na tom kto práve robí scénku, Latiňák a Polnišová sú naprosto famózni, aj diely s dvojicou Genzer-Suchánek sú na popukanie, ale Stanke alebo Pomajbo ma nijak zvlášť nepobavili. Najobľúbenejšie scénky sú Nálady, Otázky a Stop, ale tie kde majú spievať alebo rapovať sa mi ani trochu nepáčia. Napriek muchám stále bezkonkurenčne najlepšia zábavná relácia ktorá sa za posledné roky na obrazovkách objavila, hviezdička dole len za pár suchých scén a hlavne skutočne hrozného Dangla - ten človek nevie vystupovať, uvádzať ani komentovať. ()

27p16and41p6

Plný počet, mnohé scénky nezapomenutelné, tento druh humoru je skvělý a ti herci jsou neuvěřitelní borci. Nevím, co víc si od zábavného pořadu přát. ()

AcHeRoN

Par skecov 3-4* (hlavne ked hostoval Suchanek a Genzer). Vacsina skecov vsak 2* a casto 1* az odpad, bohuzial. Su scenky, a nie je ich malo, kde to vyzera ako amaterska scenka na stuzkovej. Nehodnotim to takto preto, ze som sa s tymto typom relacii este nestretol alebo ze by som nevnimal ich humor v ramci ich kontextu a toboz nie preto, ze by som nemal rad improvizovany humor a skece. Prave naopak. Tento typ relacii je v zahranici bezny. Improvizovany humor mam rad ale nie v tejto forme alebo zostave. Cest vynimke Suchanek-Genzer, ktorim sa obcas zadarilo a do upadajuceho humoru priniesli cerstvy vietor. Uprimne, na katastrofu sposobujuceho Pomajba, Jakaba a pre mna nesympatickeho Dangla sa nedalo pozerat. Dangl ma nesklamal, (kedze sa mi nikdy nepacil a jeho sileny humor je vskutku hrozny) nechal sa pocut, ze ten napad nosil v hlave vyse roka, a ze ho vymyslel on, no ja si myslim, ze to okopiroval zo zahranicia kde to uz bezi ovela dlhsie a je smutne ze nemal odvahu to ani priznat. A preto je aj cela slovenska "humorna" scena na urovni "Dangla". Pocul som aj diskusie na temu Particka kde ludia, ktorym sa to pacilo argumentovali primitivnym nazorom, ze tym druhym sa to nepaci lebo nechapu inteligentny humor, a ze na tejto relacii sa moze zasmiat len naozaj inteligentny clovek. A nebolo ich malo. Smutne. ()

ARTchaoos

Hádam najoriginálnejší Slovenský humorný seriál, ktorý by kľudne mohol dostať prívlastok najlepší. Chápem ostatných ktorým sa to nepáči ale treba si uvedomiť, že nedostanú texty nevedia čo sa má hrať proste v okamihu ako sa dozvedia tému musia hrať, čo je chválihodné ako sa s tým vedia vysporiadať. Na Slovensku a v Česku je veľa humorných seriálov, ktoré vnucujú svoj humor divákovi, lenže tento je iný je zábavný , ktorý sa veľa krát nepodarí, vznikne trápna chvíľka, ktorá je ale o to zaujímavejšia a srandovnejšia ako nejaká strohá komédia. Na 30 minút sa ponoríte do seriálu a cítite sa ako keby ste to s nimi hrali ako keby stojíte vedľa nich a nato nepotrebujete ani hlúpe 3d okuliare. (Partička prekonala moje očakávania!) Plný počet nedám iba kôli pár slabším hercom ktorý sa tam objavili a niektorým horším scénam. Inak [80%] ........[chaoos] ()