Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

toffy

Nieje mozne, aby som sa z nejakej inej zabavnej relacie tak nahlas smial ako z Particky:)) hodnotim prve dve casti, dufam,ze sa nepokazia. ()

adamulefa

Nechápem ako sa pri tomto dokáže niekto baviť?! Možno mám iný zmysel pre humor, ale toto teda naozaj NIE ! Rozmýšlam či si vôbec zaslúžia aj tú 1* ()

Lenka_J

V poslední době mě čím dál tím více Slováci přesvědčují o tom, že mají daleko kvalitnější pořady než u nás. Jednoduše úžasné, i když jsem odpůrce televizních pořadů, tak tenhle mě naprosto dostal. Skvělá improvizace skvělých herců, zejména Lukáše Latináka a Petry Polnišové. U každého dílu už předem vím, že se zasměju, prostě skvělé! ()

made1

Našla jsem tento pořad jen díky české Partičce. Slovenská verze má mnohem více dílů a jsou jeden lepší než druhý. Petra je naprosto úžasná a pánové taky. Převleky pana Čurka jsou výborné. Jediné, co až tak ukrutně nemusím, jsou zpívané hry, v čele s Písní pro diváka. To rovnou přeskakuju. ()

Melios

Štyri stoličky, štyria herci, moderátor, improvizácia a zopár sketchí. Niekedy vám na zábavu stačia námety zo skupinového chľastania a správne načasovaný moment. Česká verzia už nemá to svoje kúzlo. Toto sa pánovi Danglovi podarilo len raz a to na parádu. ()

Cracker

Určite najzábavnejší program za posledné roky. Herci pri improvizovaní dávajú do ich diela aj kúsok seba, nie ako napr. Ordinácii či Paneláku... A darí sa im byť vtipnými, Najlepšia štvorka L. Latinák, P. Polnišová, M.Miezga, R. Pomajbo :) ()

jondoe

Ani si nepamatam kedy som sa naposledy tak zasmial. Vsetci zucastneny su perfetny improvizatory a myslim, ze na slovensku mozme byt hrdy akych hercou mame. Len je velka skoda, ze svoje umenie musia predvadzat v takychto, kratkych relaciach. Mame vynikajucych hercov a je velka skoda, ze sa na slovensku netoci viac filmov, pretoze material na to urcite mame. ()

chamba

Veľmi podarená improvizácia v podaní pozvaných hercov. Zatiaľ sa mi nestalo, že by som sa počas niektorej z videných častí aspoň raz nezasmial. ()

klúčik

U nás v Bábkovom divadle sa hrá Improliga už strašne dlho. Toto už tu bolo. Takže Markíza opäť len prebrala.....Herci sú výborný....Hodnotím 60% ()

Rudinsky

Hoc je takmer isté, že kopírujú americkú klasiku "Whos at your line", a niekedy veľmi závisí od kombinácie hercov, vo všeobecnosti je to jedna z tých kvalitnejších humoristických relácií, aká na obrazovkách beží. Aj keď poznáme aj iné, omnoho staršie projekty zamerané na improvizáciu ()

Billie777

Nemohla jsem se rozhodnout, která partička je lepší - česká nebo slovenská. Nakonec jsem usoudila, že obě jsou výborné a obě mám ráda a ani jedna není lepší nebo horší. Ze začátku jsem se trochu zdráhala se na slovenskou Partičku podívat. Už jsem ale koukala na tu českou a všechny starší díly, které jsem zameškala (protože jsem na to nekoukala od začátku, když to začaly vysílat) jsem dokoukala a tak jsem se jednoho dne podívala na pár scének slovenské a na díly, kde byli jako hosti G+S. A světe, div se, bavilo mě to! A bavilo mě to, ikdyž jsem se začala koukat na další díly, kde už G+S nebyli a postupně jsem si zvykla i na slovenštinu, která mi už teď vůbec nevadí, protože ze začátku jsem si nemohla zvyknout. Nejlepší je jednoznačně Kemka a Latinák. Celkově mám nejraději čtveřici Kemka, Latinák, Jakab a teď buď Miezga nebo Pomajbo. Přece jen mám ale o něco radši spíš Mariána než Romana ale všech pět patří mezi mé oblíbence. Polnišová je někdy výborná, někdy mi trochu leze na nervy, v některých dílech mi je docela otravná. Richard Stanke sice nejprve nepatřil mezi mé oblíbence ale postupem času mě bavil víc a víc a dnes patří rozhodně mezi ty, které ráda v Partičce vidím. Vlado Hajdu, který se objevil v několika dílech, mi ale nepřijde vtipný vůbec, ten tam nemá co dělat. Marián Čekovský mi nevadí ale nemusím ho tam mít. Ale i tak se musím přiznat, že jsou mi slovenští herci o kapku sympatičtější než ty čeští v české verzy. Možná, je to proto, že se jich tam střídá víc, nevím... Každopádně dávám plný počet hvězdiček. ()

klukluka

Tento pořad mi těžce nevyhovuje. Irituje mě, když se lidi řežou smíchy u něčeho, co mi vůbec nepřijde vtipný. ()

Orthank

Bezkonkurenčná zábava na slovenskej televíznej scéne. Toľko spontánneho talentu, aby človek na slovenskej obrazovke naozaj pohľadal. Také množstvo absurdných scén by si jeden ani nedokázal predstaviť, a tu sa na nás sypú ako z roztrhaného vreca.Ten kto už dávno pravidelne liečil bránicu z kolektívu okolo Dana Dangla napríklad z SOS, prípadne ten kto veľmo rád absurdný humor dotiahnutý do extrému pomocou rôznych šialených pravidiel a tém, určite sa má na čo tešiť. Ja som už dávno podľahol.....len tak ďalej. ()

Sancty

Nedá sa dať najvyššie hodnotenie, pretože veľmi záleží na tom kto tvorí partičku. Mne sa osvedčili Polnišová, Latinák, Miezga a Pomajbo a v tomto zložení je to takmer na sto percent. Ale len takmer, lebo nech sú borci aký chcú, občas im Dangl (už by mohol odsledovať, čo im sedí a v čom sa len nešikovne motkajú) vyberie blbú tému a nechytia sa. Avšak z mojej strany prevláda poväčšine spokojnosť a výborne sa bavím. UPDATE: Keď je na pódiu Ďuro Kemka, solídna zábava sa mení na dokonalú šou. Neviem či je ten človek geniálny magor alebo zmagorený génius, ale deväťkrát z desiatich tipov ma vždy dostane tým, čo mu vylezie z úst. ()