Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Jazzzz

S kvalitou hercu, které jsou do pořadů podobného tipu obsazování roste i kvalita pořadu. A já po několika shlédlých epizodách mohu říci, že slovenští herci mají před českým veliký náskok. ()

dANo

Asi veľmi závisí, kto tvorí partičku, ale ja som mal evidentne to šťastie, že som videl jednu z tých vydarenejších častí a tak dávam nadpriemerné hodnotenie, lebo som sa výborne bavil. ()

morena.jea

Je to tu, dočkali sme sa!!! Slováci konečne porazili čechov v úspešnosti zábavnej relácie. Slovenská partička sa s tou českou nedá vôbec porovnať. Geňa+Míša na tento druh humoru nemajú. ()

ivo333

Myslím, že najvtipnejšie, čo v súčasnosti slovenská televízna scéna ponúka. Na americkú partičku to síce nemá, ale za Polnišovej scénky proste musím dať 9/10. ()

Mishqo

ked to zacali vysielať tak som bol nadšený a tešil som na každý diel a smial sa ako blázon, no postupom času sa mi už jednotlivé scénky nezdali také vtipné ako predtým a celé to začalo nejak upadať ale tie 3* určite zaslúžené ()

fabecc1222

Slovenská verze pořadu, ke které jsem dostal úplnou náhodou, když jsme doma sledovali slovenské Lets Dance, a při jeho reklamách náhodou uviděli upoutávku na Partičku. Dost možná nejzábavnější pořad, který jsme doma kdy v TV viděli. Nasmáli jsme se u každého dílu. Výborná sestava bavičů, kdy každý dokázal pobavit. Velká škoda, že to tehdá Markíza zarazila, ale kdo ví, končit se má přece v nejlepším, a to vlastně Partička dokázala, a díky tomu dost možná nikdy nespadla na úroveň trapnosti či opakovaného vtipu. ()

mirec88

Toto je jediná relácia z našich súčasných programov, pri ktorej som si nenechal ujsť zatiaľ ani jednu časť. Perfektne som sa bavil na improvizácií našich hercov, ktorí sú fakt zábavní a vedia si urobiť srandu aj sami zo seba a to je fajn. Najlepší je Lukáš Latinák a tie jeho oči :-) Také niečo tu ešte nebolo a je to úžasná zábava, ktorá nie je ani vulgárna ani trápna, ale príjemná. Edit: 19.3.2011 - čím ďalej, je to menej zábavné a často trápne a nudné, ale stále nadpriemerné, žiaľ musím znížiť na 4 hviezdy. ()

D28

Rozum mi hovorí,že je to kravina, že DD sa neprimerane smeje a niekedy je to riadne trapné.Ale vzápätí sa pristihnem pri tom, ako sa nahlas rehocem a zabávam lepšie ako na dákej oscarovej švande.A inak som ozaj vďačná za každý čo len náznak slovenského humoru. ()

rumczeis

Střídavě oblačno, občas se objeví fakt povedená scénka, ale jinak je to slabší podprůměr. Marketinkově to asi stojí na Géňovi se Suchánkem, ale imho by se našli lepší improvizátoři. Nejlepší je Sokol. ()

Elleannie

Opravdu perfektní, ne všichni herci umí takhle skvěle improvizovat, skládat básničky, zpívat, prostě všechno možné.. Dokáží dokonale pobavit a rozesmát sebe i obecenstvo. Herci jsou úžasní a nikdy nezklamou:-) ()

AsylumFan odpad!

Úžasně "inteligentní" zábava pro masy! Vysoké hodnocení je vpravdě tristní, člověku je opravdu do pláče, když vidí, kolik vypatlanců žije všude kolem nás. ()

J-o-k-e-r

Partičku jsem začal sledovat v české podobě, nejdřív si mě nezískala vůbec, ale nakonec jsem se stal věrným fanouškem. Slovenské verzi jsem se stranil dosti, ale nakonec jsem se přece jen na pár her podíval, a některé opravdu stály za to! Slovenský jazyk mi nevadí, i když je pravda, že některé postavy, narážky nebo situace mi nejsou jasné, protože je neznám. Obě verze ovšem nelze srovnávat, každá má své kouzlo, a já se nasměji u obou, což je hlavní. U Svk mě mrzí, že se tam často mění osazenstvo, nejradši mám Juraje, Lukyho a Róbka. Ti mě dostanou vždycky, hlavně Juraj je fakt úžasný! Naopak nemám rád ukvičenou Petru, která je samozřejmě ve většině dílů. Ale plný počet za výborný nápad, hry, humor, který člověk potřebuje a za skvělou pohotovost, kterou všichni herci prokazují. ()

tommmy89

Keby tam nehral Lukáš Latinák tak by som na to ani okom nehodil. Má premňa zvláštnu schopnosť povzniesť sa vysoko nad trápny humor, akým sa snažia zabávať ľudí zabávači. Vždy, keď si pozriem na partičku, ide mu karta :) Takže 3 hviezy pre Latináka ()

BuryGol

Rozhodně netvrdim, že jsou horší než naši 4 imrpováci, spíš mě štve že jim občas nerozumim. A to celkovej dojem kazí. ()