Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Kroup4

Skvělá zábava,sleduji i českou verzi,která je lepší nevím, záleží na díle a na zadání skeče...ale každopádně skvělá zábava .) ()

Kritik.

Pri takomto programe záleží všetko hlavne na hosťoch (herci, zabávači). Na Slovensku to jednoducho vyšlo. V Čechách vôbec. ()

mirak2

Musim svoje povodne jednohviezdickove ohodnotenie poopravit...po viacerych relaciach menim hodnotenie na 50%. Je to ako na sinusoide. Velmi zalezi na hre, teme aj konkretnom protagonistovi hry. Napr. Rap a Battle je hrozny, na druhu stranu Ruky, Preklad a Nalady su paradne vacsinou. A z hercov Latinak a Polnisova dobre davaju...ostatni len do poctu vacsinou... ()

Haloo5

Reláciu sledujem pravidelne od prvého dielu. Rozjazd bol trochu slabý, ale to moc neprekážalo. Mááloktorá relácia okamžite zaujme. A vsadiť si na improvizačnú šou v dobe, kedy sme priam zahltení rôznymi reality show a absolútne nehumornými koninami, to bol veľký risk. No dielo sa podarilo, niektoré scénky sú vtipné, iné nudia, hold tak to chodí. Polnišová a Latinák valia, avšak ani ostatní herci až tak nepadajú do ich tieňa. Partička je na 4 hviezdičky, no za tú snahu priviesť niečo nové na obrazovky našich kanálov, dávam im ich 5. ()

Zombiepod

Konečne aj v súčastnosti dokáže komerčná televízia vypluť zábavný program, na ktorom sa skutočne dá zasmiať a občas priam k slzám. Skvelo vymyslené, hostia sú vždy jednoducho výborní a vôbec - na obrazovkách slovenskej televízie sa proste niečo podobné dnes už nevidí. ()

Megynka

Parádní :D ... vždy se u toho šíleně nasměju, dívám se na to i na netu :) některé scénky jsou sice slabší, ale vždy se to dokonale vyváží :) nejlepší je rozhodně Suchánek a Genzer :) A musím to prostě napsat - pánové, zachraňujete životy - a to doslova!!! ... ()

johhny007

Nezabavné! a to je vše co řekne , jelikož u tohoto žánru je to dost důležite NEDOPORUČUJI SE DÍVAT PO ČESKÉ PARTIČCE! Pak se Vám to zhnusý prostě hrůza! Dávám 1 hvězdu za ten nápad bez kterého bysme v Čr neměli mnohem lepší Partičku! ()

Kozy9

Aj master tesár sa utne, a tak sa môže stať, že partička kvalitných slovenských komikov skončí v programe ako je tento. Áno, niektoré hry a scénky sú vydarené ale pri väčšine som sa cítil trápne alebo sa mi dokonca nezdali vtipné, skôr mi prišli nasilu natočené. Pri takých hercoch ako je Latinák a Polniška sa dalo z toho všetkého vyťažiť viac, alebo sa ich talent mal využiť inde, pretože improvizácia nie je vždy najlepšie riešenie. 35% ()

Zl0

V začiatkoch to bolo vtipné a v našich končinách aj novátorské. Dnes už je to len recyklovaný humor. Nasilu a dokola. Nie.Ďakujem.Stačilo. ()

OlushQa

Česká Partička se mi líbí o hodně víc, ovšem i u Slovenské verze se člověk zasměje. Lukáš Latinák je perfektní :). ()

Desdinova

Partička mala svoje svetlé aj tmavé chvíľky ... Nepáčilo sa mi keď sa herci smiali a ja nie, ale to je už na každom osobitne čo mu príde vtipné ()

1mArc0

Je až benevoletne smutné, že slovenská produkcia je ochotná vraziť peniaze do benevoletných produkcií, ako sú Burlivé víno, 1890.. (odôvodnená kritika, pravda pozrite sa sami) o tom, že keď tvorcovia, bezprostredne slovenský ponúknu divákovi, niečo kvalitné, nejakú formu kvalitné zábavy (jasne zábava je subjektívna vec, všeobecne to ľudia mali radi, a majú), ktorá skutočne bola dobra, za ktoú by sa ani stará tvorba slovenskej scény nehanbil... nikdy nebolo zlé obsadenie, výborne Danglové záchvaty smiechu, svojrázny Marián Čurko, ani zahraniční hostia neboli zlí, herci, ktorý striedali, sa dokázal každý odreagovať, pobaviť publikum,a pritom nehanobiť svoju vlastnú dôstojnosť, o tom, že Polnišová je jedinečná, o že Kemka má výborný zmysel pre humor, že z Latináka nespravili hlupáka, o tom že Miezga sa naplno prejavil ako herec, všestrannosť herca Richarda Stankeho.... ťažko, keď niečo zmizne, kvôli nesplneniu komerčným normám... s poľutovaním môžem napísať, že to o ponúka Youtube, je bohužiaľ zvyšky dobrej zábavy, a mala partička veľké množstvo divákov, holt peniaze na slovenskej scéne sú prvoradým, a kašlú na pohodlie diváka... dnešným rokom, 2017... Únos alebo Masaryk, konečne ukázali nové svetlo slovenskej tvorby... to svetlo skončilo zrušením Partičky... ach jaj tá krásna Slovenčina.. /80 %/ ()

monikka87

Osviežujúce! Niekedy to hercom nevyšlo najlepšie, inokedy som obdivovala ako im to páli (Latinák najlepší IMHO). Za to, že som sa doma pri obrazovke pravidelne pučila od smiechu, 4*. EDIT: Po čase predsa omrzí, idem dole s hodnotením. ()

Lennie

Pěkný pořad, má originální nápad, dokonce je i vtipný, ale pochybuju, že by se něco podobného uchytilo u nás. ()

oasismanik

Je mi jasné, že to nevymysleli markizáci, ale keď si spomeniem na Latinákové oči a Danglov dementný smiech /:D/, nedá sa dať menej, ako 5/5 :D ()