• Flipper
  ***

  Tri veci k slobode: 1. google 2. prachy a 3. modré oči. Kým chlapci s Prison Break vymýšľajú kulehy už nejakú tu sériu, Russel to zvláda ľavou zadnou aj s deckom na krku. Stačí mu na to google, alebo psí pohľad očakami pritom s kamennou tvárou pravého amatéra. Samozrejme každému treba aby si naňho šťastie sadlo. Tuto na gladiátorovi však malo vysedenú priehlbinu ako Homer vo svojej gaučovke. Všetko sa stíha na zastrúhaný ritný chlp a naťahuje až zabúdate, že ide stále len o Holywúd. Spoila PS: ah keby sa ten gombík našiel, všetko by sa zmenilo!(1.4.2011)

 • Renton
  *****

  Scénář: Paul Haggis .. V rodině je síla! Místy prostě plná palba - výtečným obsazením, napínavým obsahem, precizní režií. _ Remake lepší předlohy. 90%.(26.1.2011)

 • canakja
  ***

  A teď si představte, oč by to bylo lepší, kdyby jí pracně osvobodil (vykrad by armádu spásy, přejel pár babek v obchoďáku a dětí na pískovišti), aby pak zjistil, že to fakt udělala... Takhle to byla jen mírně za vlasy přitažená jednohubka, předvídatelná, obsahově neslaná a nemastná. Na druhou stranu zábavná a příjemně civilní. Russellův výkon opět umocnily jeho chronické potíže s prostatou; taky bych se mračil, kdybych mezi ucvrnkávání musel vtěsnat záchranu manželky. Ano, velice dojemné, jako ostatně vždy od dob gladiátora(3.6.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Elizabeth Banks navštívila před natáčením ženskou věznici, kde rozmlouvala s vězenkyněmi a několik hodin strávila v malé cele, aby se vžila do své role. (Gastovski)

 • - Keď rodina prechádza cez letiskovú bezpečnosť, obraz Usámu bin Ládina je jasne vidieť na obrazovke počítača agenta ako súčasť galérie hľadaných zločincov použitej na kontrolu cestujúcich. (jofffo1)

 • - Liam Neeson musel kvůli jediné scéně ve filmu přiletět do Pittsburghu až z Vancouveru, kde natáčel jiný film. Scéna byla natočena za jeden den. (Gastovski)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace