Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.a.t.t.
  ****

  Aj keď som sa pokúsil zbaviť prílišných očakávaní, nevyšlo to úplne. Celý plán úteku nie je vymyslený až tak zle, i keď logickým chybám a prehnaným náhodám sa vyhnuť nedokázal. Úplným problémom nie je ani to, že napriek sympatickej oldschoolovosti Next Three Days akoby nevie čím chce vlastne byť a ani na jeden zo svojich prvkov netlačí tak ako má. Ale čo je sklamaním, to je na Haggisa až nečakaná plochosť a čiernobielosť postáv, z ktorých pritom až na postavu Russela Crowa takmer žiadna nemá výraznejší priestor. Čím možno netrpia emócie ako celok ale trochu tým trpí ústredný vzťah, v ktorom Elizabeth Banks snáď ani nemá čo hrať a väčšinu času jej stačí tváriť sa nesympaticky. Tie napínavejšie a menej predvídateľné momenty síce naozaj fungujú ale hlavne spočiatku adrenalín chýba a záver kvôli slabšiemu putu s postavami pôsobí len do istej miery. Tento útek z väzenia mal skrátka určite naviac. 70%(22.2.2011)

 • Zeck
  **

  Sterilní jak noha od stolu. Tento film lákal na útěkové akční drama, kde bude akce, napětí a spousta proježděného benzínu. Ve skutečnosti to byla hodinu a půl dlouhá nuda, která sázela na fakt, že diváka bude bavit nudný příběh o zatčené manželce a hnusně pomalý manžel a jeho plán na útěk. Následovala půlhodinka útěku, která mě už nedokázala zlomit, protože jsem byl jednoduše znuděný. Špatně sestavený film, který mohl trvat pouze 60 minut a přesto by obsahoval vše důležité. 45%(7.3.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Už jsem viděl spoustu filmů, v nichž byl někdo neoprávněně leč pravomocně odsouzen, v nichž někdo utíkal z vězení a v nichž se někdo nebál drogových dealerů. Přesto mne zaujal příběh matematika, který v zákonem dané rovnici musí přemístit osobu M z bodu V do tajemného místa X, aniž by strážci pořádku stihli dát rovnici nový rozměr nějakou vtipnou sinusoidou v osvědčených pravidlech. Musím ocenit zejména to, že napětí si pohodlně udržuje svou vysokou hladinu a bez kávové sedliny není nijak zvlášť jednoduché odhadovat následující děj. Fajn zábava.(20.8.2011)

 • Marigold
  ****

  Hodně napínavý civilní thriller s koncem, který ke škodě celku vyžehlí všechna morální dilemata a pochyby. Russell Crowe se v rolích intelektuálních gladiátorů s nadváhou začíná nacházet. A jde mu to rozhodně líp než švarní zbojníci. Celkově určitě příjemné překvapení, které fanoušky "útěkářských" filmů nezklame. Nebýt toho přepáleně schematického konce, rád bych dal čisté 4 hvězdy, takhle upozorňuju na to, že jedna je trochu ukousnutá.(19.1.2011)

 • Superpero
  ****

  V momentě, kdy už mě to plánování přestávalo bavit a říkal jsem si, co jako bude? Se to rozjelo a byla to fakt napínavá podívaná. Malinko mě zaskočila epizoda, kdy se trochu nepochopitelně Russell Crowe z nudy rozhodne vystřílet jakési dealerské doupě, ale jinak dobrý. Navíc si tam Haggis propašoval svoje oblíbené herce z Black Donnellys.(25.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace