Bitevní loď

V roce 2005 vysílá NASA do vesmíru každých 24 hodin signály s cílem nalézt inteligentní život. V té době je Alex Hopper beznadějným ztroskotancem, jehož posledním průšvihem se stane krádež kuřecího burrita pro svou novou dívku Samanthu. Jeho starší bratr Stone s ním ztratí trpělivost a přinutí ho, aby s ním sloužil v námořnictvu. Alex po pár letech sice zastává prestižní důstojnické místo na letadlové lodi, ale má pořád horkou hlavu. Problém je, že cesta ke svatbě se Samanthou vede přes jejího otce, admirála Shanea. Poté, co se popere s japonským kapitánem Nagatou, který připlul na námořní utkání, to vypadá, že má Alex po dívce i kariéře. Mezitím vědci na Havaji zjistí, že se k zemi blíží pět neidentifikovaných předmětů obrovské velikosti. Je vyhlášen poplach a NASA a vojáci sledují, jak se jeden z nich srazí s družicí a v troskách dopadá na Hong Kong. Zbylé čtyři lodě přistanou v Pacifiku uprostřed probíhajícího mezinárodního námořního cvičení, které si vyhodnotí po svém a začnou se ihned bránit. Kolem své flotily a na části pobřeží utvoří neprodyšný ochranný štít, pod kterým uvízne i pár torpédoborců, ale hlavně Alex Hooper. I Samantha se ocitá v nebezpečí, krátce nato je vetřelci zajata. Alexovi nezbývá nic jiného, než se chopit zbraně. Naštěstí v tom není úplně sám, po boku má řadu odvážných námořníků. (TV Nova)

Maraboy

Romatický/akční/sci-fi. nedalo mě to a přes doporučení že je to blbost jsem se podíval a ejhle . tento film je takoví filmoví boršť ,je to slátanina (pearl harbor,transformers,predator,den nezávislosti,battle L.A. ,titanic,hurikán v ringu) Vývoj hlavního hrdiny ve filmu ; nula,přítel kapitánovi dcery,podplukovník,kapitán,hrdina,zachránce světa. Takže pokud se nudíte a máte náladu na hodně drahé filmové Béčko ,nechte si chutnat. - patlanina několika filmů,pruhledný vývoj a konec filmu + pokud někdo rád dubstep a laser show tak si přijde na své je to jedna vélká párty (LiR) ()

riso677

Oceľové monštrá proti oceľovým monštrám,pravdaže jedne monštrá sú pozemské lode a druhé sú mimozemské.Počas filmu som sa tešil na stret USS Missippi proti alienom.Film bol pre mňa akčný a niekde aj na zasmiatie,v skratke ho odporúčam každému. ()

Delfador

Propaganda americké armády a vlastně armády vůbec. Je to tuctový příběh. O mimozemšťanech ani slovo, jen že se neradi opalují. Na konci mi to přišlo i vcelku nedotažené. No, ale líbila se mi hudba a nasazení veteránů a staré lodi byl vážně cool. Neeson je tam celkem asi 5 minut. Prostě Amériká a její typický film, který propaguje všechno hloupé americké. ()

gu-staff

Teď jsem si vzpomněl, že jsem něco s timhle názvem viděl někdy před 3 měsíci. Ale vo čem to bylo, a kdo tam hrál...nevim nic. To znamená jen jediné: Zřejmě to byla úděsná píčovina. Kouknul bych se na to ještě jednou, ale čas je drahej a mám tu nějaký porno s pejskama a pytlema zeleniny, takže bohužel. Ani nevim, proč tomu dávám ty dvě hvězdy. Asi proto, že je to z úesá, nebo že tam hraje Rasálgůl....ale ne, tak já dám jen jednu. ()

LCH

Skvělá akční sci-fi podívaná...teda když pominu asi prvních 20 minut. Ty se teda celkem táhly a nijak zvlášť mě nezaujaly abych byl nalepenej očima na plátně. Ovšem pak se to docela slušně rozjelo a vše fungovalo jak mělo. Takže nakonec to je slušných (80%) a hezký 4 hvězdy. ()

sofixz odpad!

Najhorsi film celeho roku 2012, cele zle od zaciatku az pokoniec. Sice ma neberu filmy o lodiach a lietajucich kovovych skatuliach,ale co to bolo? Nuda,nuda a este raz nuda, ziadna myslienka, Rihanna a repliky transformers. Tieto 2 hodiny zivota mi uz nik nevrati. Nepozerat! ()

heavy

Kdo tuhle pompézní americkou pohádku pro kluky, kteří rádi válčí, poměřuje kritériem reálnosti, musí být šílenec. Já mezi ně naštěstí nepatřím, proto jsem se dobře bavil, což u filmů vesměs vítám. Necítil jsem se ani uražen ani podveden, získal jsem dívku svých snů, zachránil zeměkouli před mimozemšťany a to mi stačí. Vrrraum! Bing! Mlask! Hurá! ()

czema

hlavně chci poděkovat skupině ACDC za soundtrack a až příště zas budou natáčet něco o mimozemšťanech tak to můžou zkusit třeba pod vodou.spíš mě bavil ten konec až je začali likvidovat ty mimozemšťany. Začaly produkovat nějakou taktiku,jak likvidovaly ty lodě opravdu maso. Nejlepší scéna s těmi důchodci. ,,Budeš tu jen tak stát a nebo mi pomůžeš synu''.:D ()

Cvachetka

Před lodí se z moře vynoří supermoderní technologie, spustí silové pole a má zbraně, které ještě nikdo neviděl. Reakci amíka je: "Jsou to severokorejci, uvidíte!" :-D Jakto, že nahoře není napsané, že je to taky komedie? :-D Těch hlášek je tam mnohém víc. Za to dávám o hvězdičku víc. 60% ()

paradoxman

Nemůžu si pomoct, ale už v kině to byl takový nářez, že jsem šel okamžitě na 4 hvězdy. Po druhém shlédnutí mám chuť ještě jednu přidat. Jo, je to blbé, americky patetické, nelogické, nereálné.... ale baví mě to od začátku do konce! Co víc můžu od filmu chtít? Zvlášť takového? Nevím... až na to přijdu, možná pár hvězd uberu :-) ()

Ernedar

Upřímně... Tenhle film je tupá hloupost. Klišé o útoku na zemi, hraní si na hrdiny, absolutně nesmyslná bitva s lodí na konci. Ta kotva? To jako really? Ale i tak je to film, který je tak blbý až je prostě dobrý. Startovat 70 starou loď na hudbu od ACDC... Prostě to tam patřilo. Herecké obsazení nijak neexceluje, jsou zde však světlé výjimky. Meckova postava například je hodně dobře zahraná a má tam tak trochu vlastní příběh. Dalším světlým plusem jsou zde některé hlášky. Dám tři hvězdičky za popkornem přežraný blockbuster, Dvě za film, jednu za to, že s loďmi tu prostě ještě moc filmů nebylo. A čtvrtou čistě jen za ACDC. ()

ludovit14

Filmu Bojová loď,som sa trochu vyhýbal-kedže nemá dobré recenzie.Napriek tomu som sa k tomuto filmu dopracoval,a musím skonštatovať:iba toľko,že je to jeden veľký USA prepadák.Vizuál filmu nie je dokonalý-ale dajme tomu,ušiel’ nato:,že film robil Peter Berg.Scenár by tiež trebalo upraviť-kedže je tu dostatok nudných scén,alebo dialógov.Pozitívne sú akčné scény,ktoré boli slušné a zároveň zaujímavé-to,že je film vykrádačka z viacerých scenárov,nemusím vysvetľovať a samé klišé zdobia tento Sci-Fy film.Na film sa veľmi zle pozerá,lebo je to celé nedôveryhodné-začo môže neschopná banda hercov,ktorý tu účinkovali.A,práve oni škodia filmu najviac.Pritom stačilo angažovať 1-2 hercov z A kategórie,a zbytok by stačilo z Béčka-neverím,že pri rozpočet takmer $210miliónov,nebolo začo.KTO tu účinkoval:stretla sa tu banda hercov z,,C’’ako aj z,,D’’ a niektorý z,,O’’ kategórie.Rihanna:je zvlášť kategória a tá je:KRAVA!Najhorší ženský her.výkon,aký som kedy videl-také niečo katastrofálne sa vidí raz za 100 rokov:čistá,zlatá malina!A,ešte k tomu bola:spotená,špinavá,a veľmi zle sa na ňu pozeralo.(miestami mala otvorenú papuľu-priam bola prekvapená,a nechápala čo sa deje-ako nejaký divák!).HOD:50%.Mám len jedny nervy!PS://jsou to Severokorejci-uvidíte//E.T. volá domů//. ()

Trilobajt

Natočit za takové prachy takovou p . č o v i n u. Naivní film, který se tváří jako největší trhák roku 2012 i přes to, že je to snímek maximálně na VHS... ()

Cazzysvjet

Film sponzorovaný americkým námořnictvem ve snaze zvýšit verbáž mladíků do US army alá top gun. Avšak marně. Když pomineme absolutní nesmyslnost celého filmu. To, že Ufouni disponují nepřemožitelným štítem ovšem jako zbraně mají jen ubohé granáty. Akce napodobující U-571. Zachraňují to jen solidní efetky od firmy transformers ILM s.r.o. A přes tu tupost to není až zas tak nudné, jen strašně americké. 70% . Jo a brzdit lodičku přes ručku fakt respekt ! ()

Idoviren

"Hele kluci, někdo nám poslal místo scénáře čtverečkovanej papír, ale my z toho stejně natočíme biják jako kráva!!!" A tak vznikla Battleship. Vzali nějaké uniformy, nějaké čluny, nějaké důchodce a nějakou loď a pár reklam na parfém a udělali z toho takovou zvláštní slátaninu, že si nejsem jistá, jestli je mám odsuzovat a nebo je obdivovat. Co mi na Battleship přišlo nejvtipnější, byla ta povzbuzující a majestátní hudba, která podtrhovala každý moment filmu. Taky bych to tak v životě chtěla... Ale radši bych ke všemu Carminu Buranu. ()

blekekeke

V celku mi je jedno, jak velká je to fantasmagorie. Ani mi nevadí, že je to již ohraný předvídatelný příběh. Prostě rychlý válečný scifi film pro jedno shlédnutí. Nic víc jsem ani od tohoto snímku nečekal ... ()

wray

Je to akcny film, tak to je to co treba ocakavat. Akciu. Vybuchy. Mimozemstanov. A ze napokon to cele dobre dopadne. Vsetko ostatne je nedolezite a preto to nemoze byt vyborny film. Stale vsak prijemne oddychove pozeranie. Medzi hercami sa objavi par znamych tvari - takze, preco nie. Napriek tomu ze davam (objektivne) len 2 * - da sa to pozriet. ()

Wahlberg a spol. prchají z Afghánistánu

Wahlberg a spol. prchají z Afghánistánu

25.07.2012

Akční drama Lone Survivor není nový projekt, ale až teď se vyrýsoval konkrétněji. Peter Berg se po popcornové Bitevní lodi opět pustí do něčeho vážnějšího. Konkrétně to bude adaptace non-fiction… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Zapomeňte na Chucka, je tady Liam

Zapomeňte na Chucka, je tady Liam

06.04.2012

Každým dalším filmem potvrzuje, že je momentálně nejdrsnějším frajerem na filmových plátnech. Ať už mučí imigranty v pařížských doupatech, zabíjí vlky holýma rukama nebo krágluje digitální starořecké… (více)

Wahlberg se prostřílí z Afghánistánu

Wahlberg se prostřílí z Afghánistánu