HudsonStan

Za ten konec bych dal možná i míň. Takhle utnout nejsympatičtější postavu filmu... V životě to takto často bývá, ale nemusím na to koukat i ve filmech. Zůstane z toho pak pachuť nepříjemnosti. Herci perfektní včetně zahradníka :-) ()

stuj

Pohodovej filmek. Takovej rodinnej, ale pro dospělý :) O vztazích a o tom, kam často směřují. Lesbický pár spolu má díky umělému oplodnění dvě dospívající děti. Patnáctiletý kluk poprosí svou osmnáctiletou nevlastní sestru, aby vyhledala jejich společného otce. Sestře se do hledání dárce spermatu moc nechce, navíc by to museli držet v tajnosti před svými matkami. Nakonec jej ale přece jen vyhledá... Co to celé rodině přinese, o tom vypráví film. ()

misiacik

Takto som sa naposledy nudil na školení v jednej nemenovanej firme, kedy som zaspávala a želal si aby toto utrpenie už skončilo. Čo to bolo? Vrcholne o ničom, nezáživné, nebol to môj tip, nesadol mi a do budúcna si iba zívnem ak niekto spomenie tento snímok, ak si naň vôbec spomeniem. ()

maxs

Jsem nadmíru spokojen ze zážitku, jaký mi film dal ... V prvé řadě s hereckými výkony. Jedním slovem perfektní, z nichž excelentní se mi zdála Julianne Moore... Film na mě velmi zapůsobil svou přirozeností a volným spádem. Silný příběh, silné emoce, silné pouto mezi mámou 1 a mámou 2... Jediné, co zabránilo udělit hodnocení nejvyšší, byl podle mě trochu nedotažený konec... dávám 4,5* / 5* ()

prokyda

Velice příjemý film s - dá se říct - v principu velmi jednoduchou a často omílanou zápletkou (adaptovanou do současného moderního světa), který je vyprávěn takovou lehkou a nevtíravou formou, ale přesto dokáže zaujmout a udržet si diváka až do úplného závěru, nemluvě o skvělých hereckých výkonech hlavních představitelek. V tomto žánru velice povedené dílko, které si rozhodně velice rád pustím znovu! Za sebe dávám 90% ()

Jorge K

Konečně jsem viděl Děcka, naštěstí to dávalo ještě klubové kino. Filmů, které si udrží pozornost od začátku do konce, nebývá mnoho, toto je určitě jeden z nich, takže 4* je minimum. Neotřelý námět, bez klasické šablony. Film působí hlavně přirozeně, prostě výsek ze života netradiční rodinky před a po zásahu střely v podobě biologického otce obou dětí. Každá z postav dostala prostor o sobě něco říct, jejich charaktery jsou dobře uchopitelné a srozumitelné. Herecky nejlepší určitě Annette Bening, ale skvělí byli všichni včetně mexického zahradníka Luise, ten byl taky all right. ()

Bblondie

Ten film má sice skvělý koncept, příběh, nicméně na můj vkus se všechno příliš dlouze táhne .. být o něco kratší nebo zábavnější, přidám další hvězdu. Takhle se zasekávám u lepšího průměru, a zejména díky hlavním představitelkám a výbornému Marku Ruffalovi. Škoda, že nelze hodnotit 3,5*. ()

Hungrycats

Konečně se v široké distribuci objevil film s mně blízkou LGBT problematikou. V příběhu „ze života“ lesbické rodiny s dětmi mi vadila snad jen příliš mainstreamová vztahová zápletka, nicméně je vítané a žádoucí o těchto věcech mluvit. Velmi uvěřitelné výkony A. Bening i J. Moore, prvně jmenovaná už by si Oskara zasloužila, leč ani tentokrát to bohužel nevyšlo. Dobře byli vybraní i představitelé adolescentních hrdinů a nevadil mi ani M. Ruffalo, kterého jinak moc nemusím. ()

effulka_kebulka

Komedie s trochou dramatických prvků. Zajímavé téma a místy i odvážné scény :) Dohromady celkem pěkná podívaná, pokud chcete něco na přijemný oddychový večer. Není to film, u kterého byste se nudili. Nutí diváka i trochu zapřemýšlet nad tématem. Jediné, co mi snad vadilo, byl Mark Ruffalo. Vesměs proti němu nic nemám, ale tady mi nějak neseděl, avšak proti gustu... ()

onevoice

Netradičný pohľad do lesbickej rodiny. Osobne mi to pripadalo dosť čudné a predstava, že by som prichádzal domov a zdravil ahoj mami ahoj druhá mami ma desí, ale film ma inač príjemne pobavil. Hlavne ma zaujali herecké výkony Bening a Moore. Lesbické matky zahrali veľmi hodnoverne. ()

ghostwo

V podstatě mě film bavil, hlavně jeho první polovina.Čekal jsem jakým směrem se to pohne, ale menším zklamáním bylo, že v podstatě žádným.Vše skončilo sexuálními hrátkami Ruffala a Moore, což byla docela škoda. ()

volej158

V poslední době se netočí zrovna dobré komedie, o to víc mě nadchlo, že právě tato, ač název tomu zrovna neodpovídá, je naprosto excelentní a velmi vydařená. Původní námět sice nepřekypuje originalitou, ale o to více pak vynikne a překvapí samotné provedení. Co dodat, opravdu tleskám, navíc ještě se skvělou Julianne Moore v hlavní roli.... paráda. ()

mjr.zeman1

to akože po 20ročnom spolužití dvoch lesbičiek začne jedna z nich spávať s mužom?????? to žiadal od režisérky producent? inak by nedal na film peniaze? je mi to záhadou. 3 hviezdičky len kvôli skvelej Annette Bening. ()

M.Gift

O cem ze tento film byl? ahaaa ono to vlastne ani nehraje roli. Bylo to vtipne, prijemne natocene, vyborne obsazene, originalni a prestoze ne doslova nezapomenutelne, rozhodne vic jak prijemne! ()

rhodos

Tak na tenhle velmi nekonvenční příběh o mezilidských vztazích jedné netradiční americké moderní rodiny, tvořené dvěma lesbickými ženami a jejich potomky jsem byla velmi zvědavá a nic jsem si od něj neslibovala. Tento film však předčil mé očekávání, takže se vůbec nedivím různým oceněním. Je to takový milý optimistický film, který povyšují hlavně herecké výkony představitelek v hlavní roli, jak Julianne Moore, tak Annette Benning jsou okouzlující a uvěřitelné, ale i jejich herecké děti, jak "Alenka" Mia Wasikowska, tak talentovaný Josh Hutcherson se nemusí za své role stydět, ba právě naopak. Příjemným překvapením pro mne byl jediný mužský představitel Mark Ruffallo. I když k nejvyššímu hodnocení cosi chybí, i tak bylo sledovat tento malý velký film pro mne diváckým zážitkem. ()

borboleta

Upřímný film o rodinných problémech, který nic zbytečně nezveličuje a nehraje si na něco, o čem není. Zřejmě i zásluhou skvělých herců vše působí značně přirozeně a to, že rodiče tvoří dvě ženy, působí úplně stejně normálně, jako kdyby jeden z nich byl muž, možná je to tak i proto, že Annette tu tak trochu za chlapa je. V tomhle filmu jsou v pohodě všichni a všechno, ne jen děcka,. Jedinou výjimkou je Mark, kterému jako jedinému to není nakonec dopřáno, čehož mi bylo hodně líto, mám tak totiž dojem, že film natočili ženy, které skutečně mají pocit, že žádného chlapa na nic (kromě dárcovství spermatu) nepotřebují. ()

Jannine

Film, na který se dá poměrně dobře a snadno koukat. V hlavních rolích špičkoví hollywoodští veteráni (Moore, Ruffalo a Bening), v rolích dětí nová nastupující herecká generace (Wasikovska a Hutcherson). Docela mě zaujalo sympatické zpodobnění rodiny homosexuálního páru. Ale z Marka Ruffala tu udělali takovýho divnýho týpka, na kterýho u něj nějak nejsem zvyklá. Celkový dojem - příběh originální, ale k dalšímu shlédnutí mě to extra neláká. ()

Sao Saoi

Už tu asi bolo napísané skoro všetko... Film OK, až výborný skoro, ale ten rýchly a čudný záver to celé pokazil... Ideálna príprava na voľné pokračovanie, lebo sa to celé dá ešte krásne rozvinúť ďalej... Aj preto len 55%... Ak bude dvojka, rád pridám viac hviezdičiek... ()