Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

rh1

S niektorymi spisovatelkami si je neradno zahravat...Nemaju zmysel pre specificku buransku pohostinnost, zato maju prilis bujnu fantaziu a chut realizovat ju...Hodne vyzivna vyvrazdovacka.... ()

lylka2296

Od začiatku filmu chcela dať maximálne jednu hviezdičku, ale ako sa hovorí: "Pomsta býva sladká." Prvá polovica filmu dosť krutá a odporná, chvíľami som to chcela aj vypnúť. Druhú som si doslova užívala a tešila som sa, že hlavná hrdinka vracia úder. Dostali iba to, čo si zaslúžili. Celkovo to hodnotím na lepší priemer. ()

IceZero

Podle názvu jsem nečekal nic moc. První půlka se trošku táhla, ale pak se film díky odplatě docela zajímavě rozjel. Pomsta byla dost drsná. Fakt by mě zajímala ta původní předloha - na tu se podívám taky ()

ES13 odpad!

Mě osobně se ten film vůbec nelíbil. Herečka mi byla od prvního okamžiku strašně nesympatická. Děj byl o ničem a naprosto nezáživnej. Nemam ráda filmy, který jsou jenom o tom že tu ojel tamten a ta si to s nim de vyřídit. Naprostá ztráta času! ()

Lukoh

Mladá a krásna spisovateľka, ktorá sa vydá do lesov písať svoju knihu sa ubytuje v zrube. Ako to však v hororoch chodí, je tam úplne sama a naokolo sa potuľuje partia nadržaných chlapov. Tí ju úspešne niekoľko krát znásilnia. Tým sa to ale nekončí. Potom čo si chlapi myslia, že je mŕtva, vráti sa aby sa im poriadne pomstila. Jej štýl pomsty pripomína filmy SAW, nakoľko ani jednu obeť prakticky nezabila, iba jej smrť sprostredkovala. ()

kamilao

Jedním slovem masakr! Pokud se na film podívají dámy, budou mít určitě stejný názor jako já a má kamarádka, se kterou jsem se na tento sníme podívala. V první půlce hlavní hrdinku terorizují, znásilňují, ponižují, vysmívají se jí a nakonec se jí rozhodnou zabít, což se jim ale nepovede. V druhé polovině filmu se jim křehká dáma pomstí a to fakt drastickým způsobem. Moc pěkný thriller. ()

Profík

Dávám kupodivu lepší hodnocení než originálu z roku 78. Zase tam sice jsou logické díry, ale o něco méně a postavy nejsou tak zoufale ploché. Mírnější co se týče nahoty a sexu než originál, ale zase značně brutálnější ohledně pomsty hlavní hrdinky. 75%. ()

XpointCZ

Takova buchta sama do chaloupky uprostred lesa?:D? Se tem perverznim balikum nedivim ;D.. Docela pekny mix pohadky, porna a thrilleru plus dobra revange ;) ! Slusny tri hvezdy. *** ()

shinys

Právě jsem to dokoukal a napadá mě pouze: Hustomatroš, mazec nářez !!!! . Z recenzí jsem věděl do čeho jdu, ale takovou palbu jsem fakt nečekal. Začátek klasická seznamovačka s krásnou hrdinkou, pak celkem drsný psycho na více dob a grandiózní druhá půlka filmu. Po dlouhý době jsem se musel držet, abych při některých scénách neotočil hlavu pryč. Příběh je obyč vracečka, tys mi ublížil, já tobě ublížím víc ...mnohem, mnohem víc a bude to sakra bolet. Slečna je opravdu vynalézavá. Juchůúúúú, tu druhou půlku si jdu dát ještě jednou. ()

Alpha69

Dost znepokojivé a dost brutální. Nemám horory a krváky zrovna v lásce a asi si dlouho zase žádný nepustím. Ale věřím, že pro nadšence žánru je tenhle film zajímavou podívanou. ()

Seminko

Výborný, napínavý... Nicméně nějak zvlášť Vás nepřekvapí svým předvídatelným příběhem, který nadruhou stranu Vám nedá odejít od obrazovky... Kdo nemá rád znásilnění, týrání a ponižování žen, tak moc nedoporučiji... I když hlavní postava se krásným způsobem všem těm vidlákům krásně pomstí :-) OKO ZA OKO.... ()

lipschowski

Bohužel nemohu srovnat se starým Plivu na tvůj hrob, ale jinak příjemně překvapený, nemusím brutalitu, ale v druhé polovině filmu jsem měl chuť se přidat k něžnému pohlaví, klasika jak se něco neplánovaně burákům něco vymklo z rukou, je to klasika jak jeden tupec dokáže zmanipulovat ještě větší tupce k úplné demenci, ale následky by si měl každý nést sám za sebe, když je někdo debil ať jako debil chcípne. Dobře provedený horor bez strašidel a duchů. ()

goonzales

z pohledu ženy zcela zřejmě nepříjmný snímek, bohužel mě to nenadchlo ani trochu. začátek o ničem, a relativně zajímavý konec trval asi tak 10 minut... ()

PORTER44

Docela sadistická a brutální podívaná,teda v první plovině nic moc až když začnou Jennifer znásilňovat to začíná být sadistický a pak příjde její brutální odplata.Některé scény dost realistický a pár nechutných,hlavně když mentál začne zvracet a tečou jim smrkány z nosu.Vžít se do situace Jennifer ani se nedivím jakým způsobem se pomstila. ()

razo01

Škoda - čakal som tam nejaké krimi, ale všetko čo na tom bolo krimi bol jeden zvrátený policajt a jeho policajné auto. A ak niekto nazýva horor niekoľko násobným skupinovým brutálnym znásilnením mladej sexi spisovateľky !? Tak potom tento film by si zaslúžil novú kategóriu žánru " brutál ". To že sa im potom pomstila zbytočne premyslenými a komplikovanými vraždami, bolo jak slepačí vývar po piatkovej opici. Kôli Sarah Butler pol hviezdičky navyše. ()

Babbsi

Jestli bych se za něčí činy páchány na mě měla někomu pomstít, ráda bych to udělala jako něžná Sarah. Se vší noblesou se nestydím k hodnocení 4*. ()

Black1e

Tenhle film mě jednoduše bavil! (teda až druhá polovina..ta první je hodně depresivní a má v sobě napětí a není zaměřená na žádné velké detaily, ale na psychiku a bezmoc - což hodnotím jako velké plus..a část s pomstou je sice trošku ujetá, ale pomsta je rafinovaná a zasloužená..!! Rozhodně nejlepší film tohoto žánru ()

ronin zabak

Stuart Morse (toho neznám, jen jsem ho opsal z výčtu infa o filmu) je přešitá ženská nebo totální podpantofeln. Pohádka o zhrzené holce a kečupovým happy endu vypadá jako hrozně jednoduchej film... s ponaučením - když někoho odkrádlujete, přesvědčte se, že je pak kožka. Za srdceryvný scénky - průměr. ()