Plivu na váš hrob

• slovenský

Pomsta znásilnenej

Krimi / Horor / Thriller

USA, 2010, 107 min

Horor dobrý, ale od začátku předvídatelný. Obrovská brutalita a hlavních aktérů znásilněné ženy mi nebylo ani trošičku líto a přál jsem jim daleko horší věci. Nejhůř dopadl Johnny a vůbec se nedivím. Neviděl jsem předchozí verzi ze staršího roku, ale co si čtu kementáře, tak REMAKE byl o dost lepší.. 7/10 = 78%(29.1.2011)

Zneklidňující, brutální.... pomsta má mnoho podob.(26.7.2011)

Fakt nevím, co ty ženské mají proti troše multiotvorového sexu s partičkou retardovaných vidláků! Pořád si jen stěžujou, že ten nic nevydrží, tamten je rozměrově nekompatibilní, onen se s tím moc párá, jiný je zas málo něžný či moc drsný, ale když se dostanou k hezkému statistickému vzorku, ze kterého by si mohly krásně vybrat, co jim vyhovuje a co je baví, najednou jsou samé "nouplís" a dělají upejpavku! Navíc chlapci byli nepochybně gentlemani a kdyby kráva tolik nekopala a nedrápala, ctili by zajisté pravidlo "lady first". No za dobrotu na žebrotu! Chudáci dámě poskytnou pár nezapomenutelných, něžných chvilek uprostřed čarokrásné, středoamerické přírody a čeho se dočkají? Koupele v kyselině, mazlení s vranami, zkrácení penisu a análního sexu s brokovnicí. Ženské holt někdy dovedou být pěkné svině.(1.2.2011)

Ze začátku takové potřebné vyprávění, ale poté co ji ta povedená partička navštíví v chatce se to rozjede. Dobře dostala dopr...ehm poprdeli a pak to vrátila vesničanům i s DPH.(5.11.2012)

Äbsolutně gratuluji! .. Zhlédnul jsem až po původním filmu a musím říct, že tenhle je o chloupek lepší. Převedeno do dnešní míry brutálnosti. V dnešní době jě někoho těžké potěšit brutálnosti, ale tohle by mohlo. Originalita, fantastická. Tenhle film je přímo pro milovníky násilí jako stvořen!(2.5.2011)

• - Na benzince v začátku filmu si Jennifer bere benzín za 19.78 dolarů. Právě v roce 1978 byla vydána originální verze filmu. (HellFire)

• - Herci nebyli až na dva případy, které nekrylo pojištění, zastupovány kaskadéry. První je skok Jennifer z mostu do řeky a druhý je pád Matthewa ze schodů. (Othello)

• - Spoiler: Když Jennifer (Sarah Butler) mučí Stanleyho (Daniel Franzese), použije zoom a řekne: "Hezky se usměj pro kameru", v této chvíli můžete vidět někoho stát v pozadí mezi stromy za Stanleym. Jelikož ve scéně v lesích není přítomen nikdo další, jedná se velmi pravděpodobně o člena filmařského štábu. (hansel97)