• PanCitron
  ****

  Natěšen úvodní epizodou přišly první díly a já osobně pocítil lehké zklamání. Samozřejmě celý ten svět byl naprosto úžasný, byla tam politika, náboženství, Mafie a mě to bavilo, jenže bohužel to celé trochu zabíjela řekněme "hlavní linie" první devítky epizod týkající se V-worldu a překvapivě i Cylonů. Naštěstí se to všechno částečně změnilo a druhá polovina seriálu nabrala na obrátkách . Poslední epizoda byla rozhodně perfektně vygrádované finále se vším všudy a naneštěstí i včetně jakéhosi konce. Přesto je škoda, že další příběhů už se nedočkáme - potenciál to rozohodně mělo, alespoň minimálně vyrovnat se BSG nejlepší epizoda: 1x18 - Apotheosis(2.12.2010)

 • bestlama
  ****

  Budu se držet stejného hodnocení jako u pilotního filmu ... Něco na tom seriálu je zajímavé a snažím se objevit co ..(20.10.2010)

 • bartias
  ***

  Spin-off Battlestar Galacticy má daleko ke svému předchůdci nejen tématem, ale i kvalitou. Děj odehrávající se zhruba padesát let před BSG se soustředí na několik postav, jejichž osudy jsou více či méně propletené. Ne všechny jsou ale zábavné – a ty, které takový potenciál mají, postrádají dynamiku. Děj prvních devíti epizod se poměrně vleče. Linie s teroristy nebo snahy zabrousit do psychologie jsou nudné, téma průmyslové špionáže a kybernetického i skutečného světa gangsterů zůstávají nevyužité. Pro svou zdlouhavost nakonec začne nudit i ta "historie zrodu prvního Cylona". Kdyby nebyla BSG jedním z nejlepších seriálů vůbec, vůbec by nemělo smysl čekat na další díly a dát Caprice druhou šanci... Zbývajících pět epizod nakonec odvysílaných v jednom tahu zrychluje tempo. Je vidět, že o předčasném konci seriálu bylo rozhodnuto dlouho dopředu a tvůrci měli čas dějovou linii uzavřít. Proto vytáhli z rukávu i nápady, které si asi šetřili na později. Finále se povedlo a konečně je aspoň z 80% takové, jaká měla být Caprica celou dobu. Pozdě ale přece.(22.7.2010)

 • Laerry
  ***

  Povedenou první půlku série postupem času začně nahrazovat rozbředlé rozmělněné vody pseudonáboženského fanatismu, který zaplňujel většinu stopáže na úkor nějakému smysluplnému ději. Je tedy dobře, že si seriál zachoval důstojnost a skončil první sérií, takže se z toho nestala nějaká překombinovaná sci-fi soup opera.(24.6.2011)

 • M.Macho
  *****

  Seriál se pozvolněji rozbíhá, ale po pár dílech se tempo zrychluje, události kumulují a krystalizují. Postavy se podivuhodně proplétají, dělají chyby či se jim v méně případech daří držet situaci od kontrolou. Vše fantasticky spěje k interplanetárnímu kolapsu. Malou pochybnost mám nad věkem malého Adamy - ale asi něco zažil, tudíž může na stará kolena vyvádět s holohlavými krasavicemi. Jako série obrazící pomalý příchod konce světa je to mrazivé a bezvýchodné...(18.11.2010)

 • Sasha Roiz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace