Celkem nuda (bez pilotu) do 5. dílu pro někoho, koho moc nebere vůbec mafiánská tématika. Následují díly 6-9, který jsou krom posledních dvou, nejlepší. V seriálu jsem si oblíbil cokoliv se Zoye Greaston a s jejími rodiči, holobandy a jejich světem, roboty a jejich zprovozněním. Poslední 2 díly je důvod, pro jsem dal celkově 4*, jinak by to bylo za normální 3*. Kdo má rád BSG, Caprica mu odpoví, kde se vzali Cyloni, proč se jejich vůdkyně chovají tak jak se chovají. A poodhalí, co se myslí pod slovy ve znělce BSG “MAJÍ PLÁN!“(22.11.2012)

Natěšen úvodní epizodou přišly první díly a já osobně pocítil lehké zklamání. Samozřejmě celý ten svět byl naprosto úžasný, byla tam politika, náboženství, Mafie a mě to bavilo, jenže bohužel to celé trochu zabíjela řekněme "hlavní linie" první devítky epizod týkající se V-worldu a překvapivě i Cylonů. Naštěstí se to všechno částečně změnilo a druhá polovina seriálu nabrala na obrátkách . Poslední epizoda byla rozhodně perfektně vygrádované finále se vším všudy a naneštěstí i včetně jakéhosi konce. Přesto je škoda, že další příběhů už se nedočkáme - potenciál to rozohodně mělo, alespoň minimálně vyrovnat se BSG nejlepší epizoda: 1x18 - Apotheosis(2.12.2010)

A stejně jako u BSG fascinující spojení retra a moderny, lidského a umělého, morálních dilemat a sporných rozhodnutí.(11.10.2010)

Zatím občas dost divný dialogy, kdy lidi neříkaj, co by měli, aby osvětlili nějakou situaci, skutečnost... prostý sdělení fakt, která jsou pro situaci dost zásadní... hodně z věcí, co se občas dějí jsou hloupě "klasicky náhodný", případně rovnou blbý, ale co... Na druhou stranu z toho cítím prima scífko... Já nemusím laserový bitvy a tak, takže mi dost vyhovuje trochu komorní retro (často až do noir) atmosféra. K tomu slušnej vizuál... 3.ep.:tušim, že chápu podstatu "božskýho poslání" Zoe - good!! velmi good, ač mi to do teď přišlo hloupě "nábožně" podaný. Virtualizace NETu mi přijde v poho, zvláštní jsou ale VHS kazety a CRT monitory na fízlárně, ale to jde zas asi o "atmo", která - musím se přiznat - se mi zamlouvá. !! ... Budu pokračovat... zatím 3-4*--- poznámky pod čarou, spoilery: nesnáším postavu Clarice Willow - odporně mi připomíná Ilonu Csákovou, na 12-ti známých světech existuje 1ks revolučního procesoru, hmm...jasně... Co se týče globálního pojetí, sledujeme "elity", které rozhodrují o osudech, budiž... svět je ale jinak zoufale prázdný, i když to není znát. Zajímavá, ale i trochu hloupá mi připadá absence 3 robotických zákonů, ale on celej ten "vesmír" je takovej divnej... takže no problem....4* jsou asi jasné. Stupidit je tu fakt dost, zvlášní ale je, že mě nijak nepobuřujou, jen je sleduju, ale pořád se klidně bavím... dobré..(17.3.2011)

Season 1 = 4,5* /Pilot Movie = 5*/(27.9.2011)

• - "Počítače na papíru" byly vytvořeny pomocí stejné motion-capture technologie, která se používá pro zasazení postav vytvořených pomocí CGI k reálným hercům. (Caszidy)

• - Pohyblivý model Cylona U-87, který byl pro seriál vytvořen, stál přes 100 000 amerických dolarů. (Caszidy)

• - Role Cyruse (Hiro Kanagawa), pravé ruky Daniela Graystonea (Eric Stoltz), byla původně určena pro typ mladé přitažlivé herečky, když ale Eric Stoltz uviděl nahrávku s Hiro Kanagawou, který se ucházel o jinou roli, požádal, aby byl do role jeho asistenta obsazen právě on. (Caszidy)