Povedenou první půlku série postupem času začně nahrazovat rozbředlé rozmělněné vody pseudonáboženského fanatismu, který zaplňujel většinu stopáže na úkor nějakému smysluplnému ději. Je tedy dobře, že si seriál zachoval důstojnost a skončil první sérií, takže se z toho nestala nějaká překombinovaná sci-fi soup opera.(24.6.2011)

Budu se držet stejného hodnocení jako u pilotního filmu ... Něco na tom seriálu je zajímavé a snažím se objevit co ..(20.10.2010)

Ze začátku je seriál dost nezáživný a vata by se dala vyvážet. Teprve posledních několik dílů vše spojí dohromady a vytvoří z první (a bohužel jediné) série Capricy úžasnou podívanou.(6.12.2010)

Battlestar Galacticu vnímám jako noblesní, ba až magnificentní dílo, na které není hodno kydat kdejaký hnůj. Caprica sice není hnůj, ale je to "pokračování" jednoduše nedůstojné. Přes obrazovku nám probíhá spousta puberťáků a celkově, kromě chameleona Daniela Graystonea, plytké, občas nudné charaktery. Děj v náhledu působí zajímavě a je do něj vložena řada dobrých nápadů, jenže scenáristické rozepsání, v čele s dialogy (samé musíš to a ono, promiň, dostat zpět) působí spíše béčkově. O rozšíření světa BSG se téměř nedá mluvit, návaznost je vcelku malá, neboť jeden cylon jaro nedělá... Nadprůměrné, koukatelné, to ano, ale oproti legendě zklamání. 6/10(17.11.2012)

BSG reloaded. Bear McCreary sa s tým tentoraz nemaznal a už od úvodných epizód mixoval jeden etnicky založený hudobný nástroj s druhým, čím navodil pocit, že opäť sledujem Galacticu. Pri hudobnom podmaze sa však podobnosť nekončí. Vesmírne lety sa síce nekonajú, ale kvalitný scenár (Nateraz posledná 9. epizóda mi zničila nervy podobne ako finále samotnej BSG) a s ním spojené témy a námety sa opakujú, čo pre všetkých fans pôvodného seriálu znamená ďalšie a ďalšie dieliky do celkového obrazu o mytológii Cylonov. Malé výhrady by som mala k efektom, niektoré až bili do očí svojou nepodarenosťou, ale som ochotná ich ignorovať. Update po konci seriálu: Všetky dobré seriály musia skončiť predčasne, to je vari už nejaké pravidlo. Ešte šťastie, že tvorcovia si toho boli vedomí, dostali sme pekné - teda epické - ukončenie. Ale kopec otázok ostáva ešte nezodpovedaných, chcela by som vedieť viac, a to ma asi najviac mrzí. Obľúbená epizóda: End of Line, Apotheosis Obľúbená postava: Zoe Graystone (Má hlas na zjedenie)(1.4.2010)

• - "Počítače na papíru" byly vytvořeny pomocí stejné motion-capture technologie, která se používá pro zasazení postav vytvořených pomocí CGI k reálným hercům. (Caszidy)

• - Eric Stoltz, který si zahrál Daniela Graystona, Esai Morales, představitel Josepha Adama, a Paula Malcomson, jež si zahrála Amandu Graystone, jsou jedinými herci, kteří se objevili v každé epizodě. (Caszidy)

• - Pohyblivý model Cylona U-87, který byl pro seriál vytvořen, stál přes 100 000 amerických dolarů. (Caszidy)