Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

URBAN

At si říka kdo chce co chce já Sandlerovský humor miluju a u tohoto filmu to není vyjímkou. ( 30.12.15/PC ) ()

vesper001

Nevěřila jsem, že je to možné, ale fakt mě to rozesmálo. Adama Sandlera mám spojeného s rolemi ultimátních pablbů a Jennifer Aniston až příliš často hraje jen variaci na Rachel. Tady ovšem v roli obětavé sestřičky-sekretářky záletného plastického chirurga září jako kometa a místo rozprašování svého komediálního talentu hraje konečně v nefalšované komedii. Jen láska přiměje ženu, vytvořit pro zbožňovaného prince fake family, aby si hřebeček přišel na své... jinde. Překvapila i Nicole Kidman v roli příslovečné Devlin. :) A Brooklyn Decker měla co dělat, aby ty dvě na svých astronomických podpatcích dohnala. ()

Deyw

jeden z nejlepsich sandleru..rachel z pratel si to dava jako svine a nestarne.. :D dobra komedie klasicky pro celou rodinu jak je u sandlera zvykem.. :D ()

Doudis19

Adama mám rád, ale v rolích kde se do jeho burákovité kebule zakoukávají sexbomby, mu ne a ne uvěřit. Tak se nemůžu zbavit pocitu, že bez něj by tahle "Sandlerovka" mohla mířit daleko víš. Vždyť i přes tento nedostatek se v mých očích jedná o jednu z jeho nejlepších komedií, a to zejména díky vyváženému tempu, rovnoměrnému rozložení humoru a přesympatickému obsazení (především oba dětští protagonisté jsou dokonalí). ()

Mr.Ripley

(Ne)Klasická sandlerovka s netradičně trefně (hvězdně) vybraným obsazením. Kdekdo remcal o tom, že Sandler už není to co býval, ale no tak lidi, vždyť už mu není dvacet, abychom mu žrali pubertální fórky. Stárne a s ním i jeho role. Už to není tak uječené se spostou kopanců do rozkroku, jak jsme byli zvyklí. Místo toho můžete očekávat vtipnou romantickou komedii, kde vtipné chvilky fungují na 100% a romantická linie působí jako to správné koření na dochucení, už tak dokonalé pochutiny. Příběh není nijak silný a celkově asi dílko žádné inovační prvky do žánru nepřinese, ale když se ohlédnete za dokonalým obsazením, skvělou atmosférou, vtípky, které fungují a dětmi, jimž nebudete přát smrt máte vyhráno! Jennifer Aniston ušla od Přátel pořádný kus cesty, dozrála do zlaté éry, kdy si může vybírat a dle plánu na další roky se můžeme těšit na kvalitní komediální kousky (Horrible Bosses). Jenny už není nejmladší, ale vedle své o dost mladší kolegyně Brooklyn Decker byla ve scéně s vodopádem ona tou bohyní při které se mi podlamovala kolena. Nesmím opomenout brilantní vedlejší Nicole Kidman u níž platí to samé. Svou roli nesnesitelné zlatokopky si opravdu užívala a že to bylo na výsledku znát. Děti že jsem již zmiňoval? Nedá mi to a musím se k nim vrátit ještě jednou. Komedie, kde děti nepůsobí jako uřvané kreatůry je pomálu a za výborný casting v tomto případě musím před tvůrci jednoduše smeknout. Sečteno podtrženo, jsem nadmíru spokojen a ač jsem uvažoval o silných třech hvězdách po delším uvážení zvyšuji na silnější čtyři. Přeci jen, ukažte komedii z které je vidět radost herců ze své práce. ()

Copacabana

Príjmená sandlerovka, počas filmu som sa nenudila, no na druhej strane ani žiadne výbuchy smiechu ma teda nechytali. Sranda je, že mi to trochu prišlo tak, ako by Kidman s tými jej pár scénami zatienila Aniston. Ďalej musím pochváliť malú herečku, no čo ma sklamalo bolo zopár nelogickostí v deji (ale to je pri komédii asi jedno) a prostredie, hovorili o Havaji, no videli sme iba reštiku a bazén. Celkovo priemer, na filme nie je v podstate nič zapamätateľné a predpokladám, že by som si už druhý krát nepustila. ()

chelseaman22

Už mě trošku nudí, že Sandlerovy filmy jsou všechny na jedno brdo. Naštěstí tu byla J. Aniston, která film o malinko pozvedla z běžného stereotypu (svou postavou?). Humor byl vskutku vynikající, zápletka brutálně iracionální a vyvrcholení jisté již od třetí minuty filmu. Ale bavil jsem se. 75% ()

Triple H

Bože, Sandler ty stále skúšaš a stále ma rozosmeješ! Milujem ťa! No vážne, boli tu suprové fórky - Nick Swardson ako "Dolph Lundgren" bol geniálny. :-D A Jennifer Aniston - klobúk dole, jednak vidno, že je to ostrieľaná komediálna herečka (timing, výrazy...) a na svoj vek vyzerá neskutočne dobre. To ploché brucho v štyridsiatke (či koľko má), veľmo pekné, veľmo. Aj deti boli veľmi vtipné. Celé to má klasicky pohodovú atmosféru, pre ktorú máme Sandlera radi. Ale aj kanonáda podarených vtipov tu je IMO veeeľmi slušná. Romanitická linka tiež vkusná a pekná. Palec hore a odporúčam. Určite jedna z naj sandleroviek (hoci on sám s tým strniskom po celý film vyzerá ako spustnutý ožran :-)). ()

žvanimírek

Od začátku je naprosto jasný, o čem těch 116 minut bude a jaké bude finále! Ale ta cesta a styl, jakým nás D.Dugan do finále dostane mě vážně bavil. Dlouho jsem se takhle nezasmál, Adam Sandler je zkrátka sázka na jistotu a když ho ještě podpoří velmi příjemná Jennifer Aniston, není se o čem bavit.... ()

ivan_drago

Až na pár vtípků, s kterými autoři trošku přestřelili ( ta ovce, WTF), mě film neskutečně překvapil a pobavil. Nejvíc to jiskření mezi hlavními představiteli.... A dcera trénující různé přízvuky je prostě geniální postava... ()

arbitr

Příjemná letní romantická jednohubka. Nic víc, nic míň. Děvčata a hudba velmi povedené, chlapi trochu mimo, ale pokud nečekáte něco duchaplného, tak si celkově smlsnete jako na letním ovocném poháru v parném dni. ()

ecceHOMMO

Zkus mě rozesmát....skúsili, rozosmiali. Niekedy sa proste s vtipom trafili presne do môjho gusta, inokedy ( zopárkrát) to bol zas riadny prešľap. Celkove som však dostal na tanieri príjemnú rodinnú romantickú komédiu na letný večer. ()

Karush

Jeden z filmov, pred ktorý si kritici sadajú s kyslým výrazom v tvári, a o ktorom potom napíšu útočnú krtitiku. O nepodarenej komédii určite nemožno hovoriť, je to skôr pohodový príjemný aj keď šablónovitý príbeh, kde sa objaví zopár nechutností, ale to k Sandlerovi a k jeho komédiám vždy aj patrilo. ()

Mrkvič

Sakra! Další romantická komedie, která jde totálně mimo mě. U rádoby inteligentní bych to ještě chápal, ale tohle je prostě strašlivě uhozený a ubohý a nereálný a pitomý. No a ještě ke všemu to není ani trochu vtipný. No a ten natahovanej závěr... já tak toužil usnout! ()

LiborGondek

Zkus mě rozesmát je velmi podařená romantická komedie. Adama Sandlera mám už asi doživotně spojeného přesně s takovými filmy. Jennifer Aniston je skvělá a i když je o 22 let starší než Brooklyn Decker, není to znát. Opravdu se mi tento film líbil. Mělo to hlavu a patu, navíc jsem se i dost nasmál. 80% ()

Dado

Adam Sandler je, aspoň väčšinou, zárukou dobrej zábavy a svojich fanúšikov nesklamal ani tentokrát. Skús ma rozosmiať určite neprináša nič prevratné, opäť je to o vzťahu medzi dvoma ľuďmi, ktorým sa do cesty pripletie niekoľko prekážok, humorných príhod a samozrejme aj debilný kamarát, na ktorého vystrájaní je založená viac než polovica vtipov celej snímky. Avšak zároveň spĺňa to, čo sa od projektov tohto typu očakáva, takže pokiaľ si laškovanie dvojice Adama Sandler a Jennifer Aniston zvolíte ako program vášho večera, sklamaný rozhodne nebudete. Slovenský dabing nanešťastie opäť trpí totálnym ignorovaním zaužívaných spojení, v tomto prípade sa divák nedočká ani hlasu Katarína Brychtovej (Aniston), ani Henriety Jančišinovej (Kidman). (70%) ()

Sfinkter

Chce se říci standardní Sandlerovka, jenže co to znamená? Alespoň pro mě hromada dobrých vtipů, již méně těch fekálních, i když se stále najdou. A ve finále prostě dobrý film. ()

Lachtaan

Dle všeho nejlepší Sandlerův film (z mých dosavadních odškrtnutých). Neříkám, že by se měl místo ptákovin jako je Zohan neho Trestná lavice držet těchto romantických filmů, ale asi díky celkovému obsazení mu Just Go With It nesmírně vyšlo. A že já si jej hned při prvním zhlédnutí s milou Jennifer Aniston a pohlednou Brooklyn Decker užil na maximum. Když jednou dokáže Adam i v otěžích Netflixu natočit něco podobně pohodového, budu u toho. ()

uiu

Já na tom teda nic extra neviděla a že jsem se těšila. Klasická Sandlerovka s romantickou zápletkou (takže opět typické moralizování-vymývání mozků - takhle se mějte rádi, takhle budete spokojení a váš vztah bude fungovat...). Komedie založená na tom, že postavy lžou a hrají před Sandlerovou roštěnkou, že jsou jeho rodina. Přitom neustále zapomínají, co smí a co nesmí říct, prořeknou se a na světě je nová zapeklitá situace... a to mi vážně nepřišlo směšné, ale dementní, že někdo není schopen "hrát roli". Najde se tam pár scén na zasmání, což mě v dnešním přehršli nudných a trapných komedií potěšilo, ale pro mě to byla jen jednohubka, kterou si už asi nikdy podruhé nepustím a zvolím jinou, kvalitnější Sandlerovku. ()

venison

Po dlouhé době dobrá komedie, Sandler se pochlapil :-) Jojo, já vím, objeví se tu i tradiční humor amíků (hovínko Devlin) a nepochopené scénky (první pomoc polochcíplé ovci???), ale jinak je to příjemné, prosté, zábavné, svěží.. Jasně, jak ten příběh dopadne známe všichni od začátku, ale Sandler s Aniston si bezvadně sekundují.. Perfektní je afektovaná Kidmanka, které jsem se dlouho nezasmála.. Pokud se vám líbilo "50x a stále poprvé" - věřte, že tohle je LEPŠÍ :-))) Ps: Mrkněte do závěrečných titulků - tam se to Sandlerama v roli "křoví" jen hemží.. ()