Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Luk80

Adam se umí usmívat a mněnit hlas s přidáváním grimas.To se mi na něm líbí.Moc velkou párty zde nerozjel,ale ukázal,že si umí poradit i s kokosem.Pro mně zajímavé momenty jednoznačně přichází ve chvílích akcentu. Jak britském(od rádoby jeho dcery) tak německém (od rádoby experta přes ovce)) Nicole Kidman je zde třešnička.Fanoušky horroru potěší malý Damien. Každopádně je to pohodovka. ()

tnp101

Až na ne zcela úžasný začátek a možná až příliš klišoidní závěr velice příjemné. Pokud tomu odpustíte těch několik klasických Sandlerovských (ne)vtípků, budete odměněni várkou těch povedených. Tomu všemu navíc nahrává i velice příjemné obsazení. I když to mohlo být kratší, nakonec tam tu čtvrtou hvězdu napařím. 70% ... Mimochodem, velice mě překvapila nepřítomnost Roba Schneidera. Už si ani nepamatuju Sandlerovku bez něj a naopak. ()

Pavlínka9

Začínám se bát toho, že pro mě Adama Sandler už není to pravé ořechové...Pamatuji si na doby, kdy to pro mě byl "Pan Komik", ale poslední roky už se na něj nemůžu ani podívat...Film mě "zkusil rozesmát", ale podařilo se mu to asi tak dvakrát, z čehož si pamatuju jen jednu scénu: "HUBU DRŽ!!!" a jinak mě to nechalo chladným....Uvidíme - zkusíme to ještě někdy příště. Možná... ()

BoncheR

Sandlera ako herca veľmi nemusím ale toto... ma vážne pobavilo. Príbeh síce nie je bohvieako originálny, ale zato... vtipný. Iste všetci poznáte ten pocit, keď pozeráte film a z technického hľadiska je to úplná blbosť, ale akosi sa vám ten film tak páči, že mu jednoducho neviete odolať. (Hodnotenie: 75%) ()

majxik

Hmm, velmi pekna komedie. Dokonce i docela snesitelny happiend.... jen pro me totiz mel zajimavou dohru, jelikoz po skonceni filmu jsem prochazel jine programy, a prvni na kterej jsem narazil byli Machri kde Sandler uz mel deti ale s jinou zenou, jelikoz jsem ho videl tak jsem to prepnul na druhej program tam se zrovna Jennifer cicmala s nekym :D ()

T-pack

Předvídatelné. Sandlerovsky předvídatelné. Pokud jste ještě nikdy neviděli film se Sandlerem a/nebo romantickou komedii, pak jedině není možné předvídat, co se stane v příští scéně, natož jak to skončí. Ale mám slabost pro Anistonku, mám ještě pořád slabost pro Sandlera a mám slabost pro scény, ve kterých se resuscitují vycpaná zvířata. ()

Phietros

Po dalším shlédnutí zvedám hodnocení o hvězdu výše. Člověk se dobře pobaví, herecká sestava super, Aniston a Decker navíc hodně sexy, Sandlera mám rád a tyto role jsou přesně pro něj! 70% ()

ywo666

Celkom slabota. Hodnotenia ma navnadili na oveľa lepší zážitok. Romantická línia otrepaná, slabá, klišoidná. Mužské postavy slabé. Sandler má dobrý film iba ak ho niekto za neho dobrým spraví. Pre mňa he ten chlap jeden z najhorších úspešných komikov v histórií. Nick Swardson je otravný a najradšej by som bol keby jeho postavu vystrihli. ROvnako tie patetické deti, ktoré ma srali celý film. Oveľa lepšie si vedú ženské postavy. Brooklyn je tak sexi až sa mi zahmlievalo pred očami. Jennifer tú pôsobí príjemne a hrá najmenej otravnú postavu. Bez týchto dvoch slečien by som to asi vypol a dal odpad. Nicole bola na hrane a ale jej postava relatívne pobavila. Pár vtipov sa podarilo, ale scénar je božia pičovina. Dávam veľmi slabé 3* 50%. ()

hanagi

Nemůžu se ubránit srovnání s elegantní, inteligentní komedii Kaktusový květ. To tenhle film mě svým přímočarým až trapným humorem zase až tak nenadchnul. Přidanou hodnotou jsou naopak dva vypočítaví spratci a Havaj. Takže za mě slabší troječka. ()

anusha

filmy s jennifer sú pre mňa povinnosťou no nemám o nich ilúzie. tento trailer však vyzeral celkom sľubne no to bolo všetko. ibaže takmer 2 hodiny dlhé. ()

hroubek

Tak tohle jsem vůbec nečekal od nové Sandlerovky, že by mohla být až takhle dobrá jelikož s ohlednutím za posledních pár let kdy neexistovala věc jmenem příběh a kloudné postavy.Nejdůležitější na tomhle filmu je příběh, protože kdyby neměl příbeh tak bysme tu měli další odvar z Machrů, který o příběhu jak živ neslyšeli ale tím nechci říct, že je to nudný film.U Zkus mě rozesmát je neuvěřitelná chemie mezi Sandlerem a Jennifer Aniston, která jako by se našla po všech těch filmech nevalných kvalit nepočítaje Marley a já či Božský Bruce.Pro mě osobně je to Sandlerova nejlepší komedie od 50x a stale poprvé, která se kupodivu odehrávala taky na Hawaii.A k tomu všemu krásná Nicole Kidman v cameo roličce co více si přát. ()

Mihail123

To, že vo filme bude čo najviac vtipou, ktoré sú priemerné až podpriemerné, nerobia ešte dobrú komédiu. Klasický Sandlerovský humor, ktorý mi sadol zatiaľ iba v pár jeho filmoch. V tomto taktiež nie. ()

drake31

Priemerná Sandlerovka ktorej začiatok bol nevydržaniu, ale našťastie sa to pohlo k lepšeniu. Ten posun priniesol pár dobrých vtipov, peknú destináciu a ešte krajšiu postavu Brooklyn Decker. Popravde som dúfal v niečo horšie a aj vďaka Anistonke a jej filmovým deťom sa s toho vykľula pohodová komédia. Btw. decká monštrózne zrovnali Sandlera na poli humoru a vtipu. ()

Brain-D

Dennis Dugan po docela trapném srazu komedieantů natočil sexy romantickou komedii, která má asi nejvíc to sexy než pořádný děj a vtip. Sandler standart, překvapení asistence Nicole Kidman. ()

zdenny

Tři mí oblíbení herci z mých oblíbených desítek (Adam S., Jennifer A. a Nicole K.) - co víc si přát. A možná i proto bylo mé očekávání převeliké. Nakonec skončil film v žánrovém průměru. Takže jediné, co si z něj po tom týdny pamatuji, jsou ti tři mí oblíbení herci. Mám ale chuť se na film podívat v originálním znění, protože opravdu nemůžu uvěřit, že by v takovéto komedii byly originální hlášky tak tupé a chabé, což se týká hlavně role Erica Westa. Taková pitomá role přece nemůže existovat v sedmdesátiprocentní komedii. Jinak musím opět a znovu konstatovat, jak velice krásná a sexy pro mě je Jennifer Aniston. Jen mám problém s tím, aby neskončila jako má další oblíbená herečka Meg Ryan, která svou roztomilost uměla prodat převážně jen v romantických komediích. Dnes už prakticky nehraje. Co se týče soundtracku. Je to snad první film s Adamem Sandlerem, který neprovází bigbeatová hudba osmdesátých let. Chápu ale, že je to dáno tím, že se ve filmu zamiloval do dívky, která poslouchá hudbu puberťáckou a ta tam proto z logických důvodů své zastoupení mít musela. Každopádně v závěru se můžeme dočkat Stinga a jeho největším hitem "Every Breath You Take", třebaže v předělané verzi. Alespoň prostředím Havaje mi film dost připomínal romantickou komedii "Kopačky" z roku 2008. Jo, Havaj je pro točení romantických komedií přímo stvořená. ()