Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Fox85

Pár vtipů se mi líbilo, ale celkově šlo spíš o trapný a/nebo nechutný humor. Nejsem žádný suchar, ale hovna po kapotě a na silnici opravdu nejsou vtipný. ()

danca044

Film, jenž absolutně nedává žádný smysl. Děj snad není žádný, pokud nepočítám partu kluků, kteří se snaží najít film s názvem Movie 43. Mezitím se objevují různé příběhy, některé mě pobavily a některé zase znechutily. Konec mě taky zaskočil, protože se najednou odnikud objevil nový příběh, v hlavní roli s kreslenou kočkou. Také nechápu, jak zde mohlo hrát tolik slavných a skvělých herců jako jsou např. Halle Berry, Richard Gere, Emma Stone nebo Naomi Watts. Horší a zmatkovější film jsem zatím opravdu neviděla. A opravdu mě mrzí, že jsem na něj šla do kina. ()

kenkaku

A just dám 4, protože se nestydím za to jaký jsem :). Nepotřebuji si hrát na extra intoše, znalce a fajnšmekra kinematografie. Hodnocení tohoto filmu neuvěřitelně odráží povahu diváka. Čím mé ně hvězd, tím více seriozně se bere a zakládá si na tom ;). Vážně. Movie 43 není žádný kinematografický skvost. On to snad ani není film. Je to jen slepenec více či méně ujetých scének. Vsadím se že ti co dali dvě a méně hvězdy se smáli v částech, které mě přišly nudné a u těch kde se já řezal smíchy se oni pohoršeně dívali do země. Takže ať už patříte do jakékoliv divácké skupiny: celý "film" se bavit rozhodně nebudete. Dost pravděpodobně se budete smát jindy než ten co sedí na sedačce vedle vás a... jestli se stydíte smát, když ostatní jen tupě a nevěřícně zírají na plátno, do kina na to rozhodně nelezte. Nebo raději na to preventivně nekoukejte vůbec. ()

Fisek

Už od začátku bylo jasné, že to bude totální nesmysl, kde bude figurovat primitivní humor. S tím přece musel počítat každý a stejně tak i já. Jediné co mne překvapilo, bylo množství známých tváří zde účinkujících. *SPOILER* A na rovinu musím říct, že scénka s varlaty na krku letos nic nepřebije. *SPOILER* Prostě pár funny momentů zde bylo, ale jinak to všechno postrádá smysl. ()

Reanimated

Pár úseků super. Zejména koule, kákání a šílené "truth or dare" rande. Jinak je to cvičení v nonsense tvorbě, která totálně nudí... ()

marrjaana

Můj celoživotní sen se splnil- konečně jsem viděla jackmanovi koule... Jinak jako nejleoší reklama na tampax co jsem zatím viděla... ()

LadyVader

Nejsme vyloženě pohoršena, ale dokoukat jsem to fakt nezvládla.. zas tak otrlá fakt nejsem :D. A můj výraz po tom, co jsem viděla Jackmana s koulema visicíma z brady asi musel stat za to. :D Hodnotit nebudu, možná na nějaké párty s hodně alkoholem to dorazím :)). ()

slovan1

Kruci písek... Od traileru jsem si sliboval fakt nářez, ale chvílemi to bylo tak ujeté a trapné, že se mi to chtělo vypnout. Nakonec jsem se dodíval a po zvážení, kdy se zde nacházejí i docela slušně vtipné scény, dám tomuhle "filmu" dvě z pěti... Mimochodem koule na krku Wolverina jsem fakt nedával. Nevím jestli to bylo na kosu nebo na chlamec... No a Butler jako skřítek se povedl :-) ()

SG-1 odpad!

"Kolikrát vám to mám ještě sakra říkat? Vy jste černý, oni bílý. Tohle není hokej!" -trenér- ()

sedm.1

Já to přátelé vidím asi takto. Banda populárních jmen z hollywoodských luhů a hájů si takhle jednou večer u pivka řekli, že už je nebaví, jak je všichni jejich fanoušci díky jejich stereotypním a veskrze „slušňáckým“ filmografiím berou jako suchary a barbíny, a že je to tedy třeba změnit a tak je nutné do své kariéry přimíchat také nějaké to nestandartnější účinkování v nějaké vážně ulítlé pytlovině. No a koho jiného tím pověřit, než krále vulgárních a vážně nekoretních komedií, bratry Farrellyovi. Ty pak sehnali ještě pár dalších bláznů a pošuků, které vybírali jen podle jejich co nejšílenějších nápadů a scénářů a tak vznikla povídková úchylnost Movie 43. A tím vším chci naznačit, že vyznavači jemného, inteligentního a nenásilného humoru by se tomuto snímku měli vyhnout na míle daleko a pokud přeci jen neodolají, mohou si být jisti, že si ho ve svých znaleckých kritikách budou moci vrchovatě vychutnati. Bohužel, úplně nadšené ale z výsledku nebude moci být ani to tolerantnější a nějaké té nechutnosti neštítící se publikum, neboť Movie 43 je složen z povídek a ty mají opravdu kolísající úroveň kvality. Takže fláky jako varlata, fekal sex, trpaslíci, či rande na slepo jsou nehorázný řachy, kdy jsem fakt uchcával smíchy. Pak jsou tu ale i kousky, které jsou divné, ne už tak zábavné, ale dají se pořád ještě snést s úsměvem na rtu, a to mohu jmenovat zvláštní výchovu, menstruaci a domácího mazlíčka. No, ale zbytek, a to je bohužel dobrá třetina filmu, jsou bláboly k úplnýmu hovnu, nudný, nevýrazný, hloupý a především zbytečný, a tam musím zařadit vyznání v obchodě, superhrdinové, iBabe či basketbal. Z hereckého pohledu to pak nemám nějak v úmyslu hlouběji rozebírat, ten kdo ze sebe chtěl smáznout pozlátko neviňátka, tomu se to vcelku podařilo a nejvíce v tomto směru asi zabodovali Hugh Jackman a Halle Berry. Movie 43 zkrátka ale není klasický film, nejde ho brát jako regulérní filmový počin, jde tu jen o tu nejprostodušší zábavu v nejjednodušším provedení, ve které se spousta populárních jmen vyřádila a užívali si to, no a divákovi nezbývá nic jiného, než na tuto hru buď přistoupit a bavit se taky, a nebo se na to vyprdnout a nenechat si tak znechutit celý filmový večer. A já po dlouhém rozmýšlení dávám nakonec jen průměrné hodnocení, a to především kvůli skutečně velké kolísavosti zábavnosti jednotlivých příběhů. ()

Dromed

Tři hvězdy ne proto, že by to bylo tak průměrné, ale protože je to tak rozporuplné. Byly chvíle za které, bych tomu okamžitě vlepil odpad! a z toho jsem se smál na celé kolo. Provokativní, lascivní... jako test americké filmové cenzury, která očividně neexistuje. Díkybohu. ()

herr_carter

Za Lieva Schreibera, Naomi Watts a krční koule na hlavě miminka dávám ty mizerné dvě hvězdy,jinak se jedná zřejmě o vrchol idiotského fekálního humoru...............moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

coscarelli

Nie je to tym, ze mam rad ovocie, ale bere ma absurd a originalita. Koho sa to dotklo, jeho problem. Rad sa necham polaskat este velmi velakrat. ()

Kozik odpad!

[Spoiler Alert] Dnes viděno v kině, díky bohu jsem za to neplatil. Při shlédnutí traileru jsem myslel, že to bude komedie u které se člověk uvolní a nebude muset přemýšlet, ne jako u Počátku nebo Atlasu Mraků. Ale omyl. Celý film jsme přemýšlel jaký člověk mohl napsat k tomuhle scénář a proč herci jako Hugh Jackman, Gerard Butler, Halle Berry a další skvělí herci souhlasili s tím, že tam budou hrát. Jackman s varl*tama pod bradou. Gerard Butlet jak Leprikón, který je ujetý na uřezávání pen*sů a pak Pohádková víla co uspokojuje za zlatý mince. Vyučování syna ve věku kolem 16-17 let doma, kdy si jeho matka hraje na učitelku, jeho první přítelkyni, spolužačku a nevím co ještě všechno najednou a jeho otec na šikanujícího spolužáka a učitele tělocviku. A nebo natočit příběh o tom, že holka má svoje první měsíčky a kluci z toho vyšilují jak, ani nevím k čemu se to dá přirovnat. A tátové, kteří tomu taky moc nepomůžou a završí to reklama před fotbalovým zápasem v televizi na Tampax se žralokem. Příběh s h*vnem, který byl totálně o h*vně. Kde přirovnávají nechání se pok*kat k prvnímu sexu mezi partnery, ne-li k úplně prvnímu sexu. Jediný příběh, který docela šel a nebyl nechutný, jen trochu "rasistický" byl s basketbalisty. Ale úplný vrchol celého filmu přišel nakonec, kde byl úchylný kocour umlácen lopatou před zraky dětí na narozeninové oslavě. Kocour. který se uspokojoval nad fotkami svého páníčka v plavkách a snažil se dostat z jeho života jeho přítelkyni. Což se mu povedlo....Většina příběhů byli nechutné, pro mě nepochopitelné, nejen pro mě. Kam ten filmový průmysl spěje, když se točí takový film....Shrnutí: Film jsem viděl a to mi stačí. Určitě si ho nekoupím, nestáhnu ani jinak neseženu, jednou a dost, i jednou je moc. Ani komedií bych to nenazval, spíš tragédií ale ve smyslu, že je to katastrofa. Hodnocení: Film-odpad, herci-4*. Ale celkově si to asi ani tu jednu hvězdu nezaslouží. ()

figgo jr.

Nejvíc mě na tomhle filmu zajímala scénka Seanna s Johnnym a ti mě nezklamali. Ostatní scénky jsou kvalitativně dost nevyvážený a většina z nich i dost nechutná. Celkově je ale Movie 43 docela dobrá komedie. 50% ()