Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Mrkvič

Klidně by se mohlo jednat o kultovní záležitost. Místy to sice jde dál, než bych rád viděl, ale jinak je to neotřelé, ujeté, vtipné. Rád si to dám někdy ještě jednou a pokud možno v pořádné společnosti, protože je to film pro párty. ()

Dado

Chcieť zhliadnuť tento film aj napriek tomu, že hranica vami akceptovaného humoru končí u vtipov o Američanovi, Rusovi a Slovákovi, by bol absolútny nezmysel a zbytočne spláchnutých XY minút (závisí od toho, kedy by ste snímku definitívne vypli) vášho života. Pre divákov, ktorí však nemajú potrebu zdieľať svoje znechutenie potom, čo sa na obrazovke objavia mužské genitálie visiace z krku či kreslený kocúr masturbujúci nad fotkami svojho pána, v každej diskusii, na ktorú natrafia, to však bude oddychové a občas aj vtipné posedenie pred televíznou obrazovkou. Prvé tri príbehy sú asi vrcholom celého filmu, potom už kvalita i kadencia humoru idú nadol, čoraz viac scén postupne vyznie totálne trápne a potešiť v tých prípadoch dokážu už len známe herecké hviezdy, ktoré nemali žiadny problém urobiť si srandu aj samé zo seba (týmto pozdravujem Halle Berry, s ktorou by som teda vadí nevadí hrať rozhodne nechcel). (45%) ()

viperDavid

Taková kundovina a ještě docela navíc nechutná. Furt jsem se snažil to vnímat jako komedii, ale až na pár sekundových chvil jsem se moc nezasmál. Spíš jsem si říkal - no to si snad dělaj prdel, to zkoušej co vydržím ? Je mi líto, prostě se mi to nezdálo a ani nenadchlo. ()

Lachtaan

Nechápete, ale zasmějete se. Užijete si repertoár slavných tváří, dokud se nedostanete do scén, ve kterých vám připadá, že vaši herečtí oblíbenci museli užít návykových látek, aby tyto části filmu vůbec natočily. Každopádně stále převyšují úsměvné scénky nad ty nechutné a nepřípustné, tudíž jako průměrná komedie film posloužil tak, jak od něj bylo očekáváno. ()

ywo666

Ultimátna hovadina. Asi tak tretina poviedok je vtipná. ALe všetky sa snažia šokovať. A ja mám rád keď sa neberú servítky. ALe uznávam, že aj takáto potrhlosť sa dala spraviť lepšie. Učiť by sa mohli od Onion Movie. Alebo si viem predstaviť tvorcov South Parku ako by z toho vytrieskali veldielo. Plus trailer vyspoiloval polovicu vtipov. Ale nápady sú tam solídne. Najlepší sú Stifler a Jackass. 3*. Len pre silné žalúdky a úchylné nátury. ()

LittleJohnny odpad!

Pořád mi vrtá hlavou jak do takové kraviny mohli.nacpat tolik dobrých herců. Největší slátanina blbostí co jsem za poslední dobu viděl. ()

venison

Podívaná začíná úplně nudným a naprosto nesmyslným příběhem dvou zhulených teenagerů, který chtějí napálit svého brášku-génia a vymyslí si film "Movie 43", který se poté snaží všemožně nacházet na internetu a namísto toho objevují bizarní klípky (krátké skeče), které jsou v podstatě tak nechutné a dementní až jsou i mnohdy vtipné.. Něco jako Geňa a Suchoš nebo Izer, jen kdyby měli hromady peněz a hromady hollywoodských celebrit.. Umíte si představit co absolutně nechutného se může objevit na schůzce dvou sexy lidí jakými jsou Kate Winslet a Hugh Jackman? Musím se přiznat, že po tomto klípku jsem vydržela koukat až do konce, co mi páni tvůrci dokážou ještě naservírovat a opravdu jsem nelitovala, protože to bylo fakt PEKLO :-) Nebo jaká může být návštěva u pošahaných sousedů Naomi Watts a Liev Schreiber, kteří se rozhodnou vychovávat syna doma, ale umožnit mu zažít pravou střední aniž by vytáhl paty z domu? O co "roztomilého" dokáže požádat Anna Faris svého přítele? Co vidí nádherná Emma Stone na slizkém prodavači Kieranovi Culkinovi? Jak se těžko seznamují superhrdinové v podání Justina Longa, Bobbyho Cannavale a Umy Thurman? Co zákeřného může bát na přehrávači iBabe, který vyrábí společnost, kde šéfuje Richard Gere? Jak je nebezpečné dostat první menstruaci na návštěvě, kde se pohybují samé bytosti opačného pohlaví? Seann William Scott a Johnny Knoxville nám ukážou, jak se vraždí leprikóni (Gerard Butler).. Halle Berry jako rajcovní provokatérka, která si s vámi na prvním rande zahraje "vadí/nevadí" a kapku nezná hranice.. Dozvíte se jak černí začali hrát basketball.. A po závěrečných titulkách jako přídavek dostaneme skvělou parodii na Garfielda se skvělou Elizabeth Banks a Joshem Duhamelem.. Je to nechutný, zvrhlý, odporný, trapný, cynický, černý a jánevímjaký humor, ale já jsem se celkem strhnout nechala :-))) ()

Monoxid

Nemůžu dát odpad!, protože jsem se párkrát fakt zasmála, a navíc jsem to dokoukala... „Nejvtipnější“ byla asi část s trpaslíky. Zbytek většinou zašel (a obávám se, že záměrně) ve vtipnosti až někam mezi vyvolávání zvracení a chuti někoho praštit. Škoda, že tohle cosi, do kterého kdosi určitě nacpal nekřesťanskou hromadu peněz, působí tak amatérsky... A potvrdila se mi moje domněnka o Naomi Watts - je pro mě tak nevýrazná herečka, že jsem si tentokrát ani nevšimla, že se v dotyčném filmu objevila. ()

Wayne odpad!

Znáte ten zlozvyk, že když si pustíte nějaký film, chcete se dodívat do konce, i když vás to vůbec nebaví? Tak tady mě to opustilo. Přesvědčoval jsem se, že přijde něco lepšího, ale po přibližně půl hodině jsem selhal. A to mě baví černý humor. Tohle bylo možná fekální a černé, jenže nevím co, protože humor určitě ne. ()

Koocik odpad!

Nový název: Sračkoidní sračkoid přesračkovanejch sraček! Bože, no co todle bylo za hovadinu, to snad ani není možný. Byl bych radši, kdybych to neviděl. 100 minut života ztraceno. ()

Pavlínka9

Tohle je tak šílená pakárna, která je ale tak chytře vytvořena, že jsem sice koukala s pusou dokořán, ale spíš jsem žasla, že to u mě mělo takový úspěch :) Film se sice skládá z několika scén, které na sebe nenavazují, ale každá scéna je brutálně zajímavá, protože si člověk řekne, že něco takového by nikdy nenatočil a nikdy by ho něco takového nenapadlo :D :D Je tam plno známých herců, u kterých mě jen vždy napadlo, zdali v době kývnutí na film věděli vůbec do čeho jdou :) Fakt luxus, bavila jsem se - bylo to dost úsměvné a je vidět, že si z toho vážně dělají srandu a formou nenavazujících příběhů se mi to dost líbilo :) Je to šílenost, ale dobrá na zkouknutí a rozhodně to doporučuji dál :) ()

MikyAff

Když překonáte počáteční šok a začnete to sledovat s nadhledem, tak to není zas tak špatné. Některé scénky jsou dokonce i podařené, ale bohužel je jich tam dost až přehnaných. Za zmínku stojí třeba domácí výuka, nebo první menses, ty se mi opravdu líbily. Jenže mi strašně mrzí, že do něčeho takového šlo tolik výborných herců. U některých je to až pod jejich úroveň. Ale je to jejich věc, že jo. Pravdou je, že i ve špatných rolích excelovali, tak aspoň dokázali, že jsou mistři svého řemesla. ()

progression

Přiznám se, že filmy s podobným ohodnocením zpravidla nevyhledávám, ale u tohoto mne zaujala ta plejáda hereckých osobností. Ale chybička se vloudila. Uvažoval jsem dokonce o nejnižším hodnocení, ale ta jedna hvězdička je za to, kolik hvězd se dokázalo podílet na tomto "nadělení" a za to, že se mi brzy vybavil název jednoho staršího filmu "Bože, jak hluboko jsme klesli". ()

ELBobes odpad!

Po shlédnutí traileru, přečtení seznamu hrajících herců a poměrně zajímavého českého názvu jsem se na film skutečně těšil a už dva týdny před premiérou jsme se s kamarádem domluvili, kdy na to zajdeme. Po premiéře měl film asi 47 %, což mi přišlo dost málo, ale stejně jsem se pořád těšil. Následně přišel den, na kterém jsme byli domluveni, a já zjistil, že tohle je nejhorší film, co jsem kdy viděl. V podstatě žádný děj a naprosto trapné fóry, kterým jsem se smál jen proto, jak byly blbé. Myslel jsem, že to na sebe bude alespoň trochu navazovat a takhle jsem si to rozhodně nepředstavoval. Na tenhle film se rozhodně nedívejte, dávám odpad. ()

yeniczek odpad!

Mám osobní teorii, že producent tohoto filmu sbíral špínu na všechny dobré herce v Hollywoodu a pak to na ně vytáhl a jen pro své zvrhlé potěšení je donutil hrát v tomhle výblitku. Jinak si to neumím vysvětlit. Pokud se to někomu líbí, tak proti gustu... ()