Všemocný

Limitless

Všemocný

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2011, 105 min

Nemocný všemocný. Konec rozboru. :p [Kino](14.4.2011)

| Scenár: Leslie Dixon | Hudba: Nico Muhly | Produkcia: Leslie Dixon, Ryan Kavanaugh, Scott Kroopf / Relativity Media | Rozpočet: 26 miliónov $ | Tržby: 155,449,455 $ | Takú pilulku by bral každý, a viac než soľ. Ono to vlasne dnes existuje v lekárňach pod rôznymi názvami, no efekt nebude tak silný :D - a to je škoda. Všemocným na chvíľočku by chcel byť asi každý, a to je ten pocit, ktorý tento film divákovy prináša na dosah ruky a veľmi úspešne. A ešte k tomu v supernápaditom vizuálofarebnom obale.(18.1.2011)

Zkusím se při příští návštěvě gynekologa zeptat, jestli by mi taky nemohl předepsat tyhle pilulky :o)(4.10.2011)

Ano, je to jen "lehká" zábava. Ale energická a filmařsky nápaditá.(22.3.2011)

Solidní oddechová záležitost, jež má hlavu a patu a i přes nějaké ty nedostatky dokáže výborně zabavit. Co chtít víc?(9.7.2011)