aranek

S hlavní (a jedinou) myšlenkou filmu, že ze všeho nejdůležitější je nenechat svou partnerku se ve vztahu nudit, se dá jen souhlasit. Otázka je, zda se tak musí dít jen prostřednictvím nevěry a z jejího zakrývání vyplývajících eskapád. Jinak je to další, umrněný, typicky český a jinému než českému publiku nenabídnutelný film, navzdory tomu že je řemeslně dobře natočený a kvalitně zahraný a jistě z něj byl vejvar, nebo aspoň vejdělek. ()

Tristanian

Jsem silně neobjektivní. Řemeslně to zase taková tragédie není, ale obsahová stránka je tak příšerná, že jsem měl problém na film vůbec koukat. A na tohle chtěj lidi koukat, hrůza... ()

trigan

Vadí mi, když si nedokážu představit žádnou z postav v reálném světě. A kombinace scénárista = režisér = producent jak je vidět je pro spoustu autorů smrtící... Jak praví klasik "Když sám sebe kontroluješ, žádnou chybu nenajdeš!" ()

gpx

Možná u mně Muži v Naději tak výrazně bodují díky nulovému očekávání, jež jsem do nich vkládal, možná je v tom i něco jiného. Dokážu si představit, že hodně lidem (obzvláště těm prudérním) se vyznění filmu nebude líbit. Ale já to beru jako alternativu ke všem těm mudrlantským filmům, točeným podle jakéhosi univerzálního mustru správného chování a žití, které nás neustále zahlcují tisíckrát přežvýkanými pseudomoudry. Líbí se mi, že autoři prostě předkládají jiný pohled na věc. Je na divácích jak se s tím vnitřně ve svých hlavách poperou, o náměty k zamyšlení tady rozhodně není nouze. ()

MiniRecenze

Je lepším a vtipnějším opakem žen v pokušení.Spojení Macháčka a B.Polívky je prostě neuvěřitelné.Film Vás bude bavit od začátku až do konce.Jedná se spíš o pánskou komedii . ()

Necrolock

A mě se to prostě líbilo! Jasně, není to žádný světový biják, ale více než pobaví. Jen se to samozřejmě nesmí brát moc vážně. Kdyby nevěra byla taková "sranda" jako tady... ()

Carlos.Meo

Solidní rozjezd, slaboučká většina filmu, ale celkem podařený konec. Hvězda navíc za podváděné i podvádějící ženy v naději. ()

ludovit14 odpad!

’’Komédia,,-tak to hádam nie! Film,keď Vás nezaujme niečím a myslíte pritom na 300rôznych vecí nemá význam sledovať.To sa mi presne stalo.Ale nedalo mi to po dobrých referen. na CSFD,tak som to skúsil ešte raz. A znovu sa mi stalo to čo prví krát! HOD: 18% za pokus. PS: „Nie je dôležité za akými ženskými chlap uteká, ale ku ktorej sa vracia.“ Citáty : Sú 3 druhy mužov, ktorí nerozumejú ženám: mladí, dospelí a starci.....Muži budú vždy tým, čo z nich urobili ženy. ()

kolodej1

žasnu nad těmi pohoršenými komentáři, kteří si pletou film s občanskou výchovou. Ale tohle je komedie a ta nemá za úkol vychovávat ani dávat morální poselství o tom, jak se má správný muž ( či žena ) chovat, ta má za úkol pobavit. Je zvláštní, že to dosud někteří ze zdejších přispěvatelů nepochopili ( a to by měli patřit mezi ty poučenější ) a hrají si na morální ikony. Docela směšné. Zato tento film byl zábavný, Polívka po několika propadácích konečně hrál v dobrém filmu a ve své lepší formě, stejně tak potěšil Macháček a Stašová. Kerekes mi lehce vadila. Film jsem viděl až teď, protože téma mě spíš odrazovalo, obával jsem se dryáčnického nevkusného zpracování, ale obavy byly zbytečné. Byl jsem překvapen decentním způsobem, jakým byla látka podaná. Především komedie, občas trochu sentimentu, romantiky. Líbilo se mi to ()

bonovox

Vo filme je niekoľko vydarených momentov, ale inak ide o priemerný pokus o odľahčenú tragikomédiu, ktorá navyše výrazne uráža podstatu partnerského a manželského spolužitia. Polívka to všák výrazne vďaka svojej charizme zachraňuje. ()

czema

Komedie 5*****. Nejlepší scéna: jak místo sluchátka,si dá k uchu žehličku. Takové Komedie nebo i filmy mě baví,proč takové filmy češíi netočí více. Místo těch ubohích seriálových napodobenin (viz. ulice,ordinace,gympl...) ()

mrsin

Nejvyšší hodnocení uděluji českým filmům jen zcela výjimečně, když však vezmu v úvahu to, jak dobře jsem se bavil a ubohost mnohých zdejších komentářů, 5 hvězd nakonec Mužům v naději dám (i když by to bylo spíš na 4). ()

hn253

Kam se poděly skvělé české filmy? To. co je nám teď předkládáno, opravdu za moc nestojí a dělá z diváka bezduchou figuru, kterou snad zajímají jen obstarožní kdysi dobří herci, kteří svádí nové mladé a patřičně vyvinuté herecké objevy, to vše hezky v pestrých barvách a korunováno bídnou hudbou. Škoda úsilí a peněz. ()

kacer4

Slušná komédia s humorom na dobrej úrovni. Scenár a réžia si zaslúžia pochvalu. Herci dobrý a herečky prsaté, je vidno, že to režíroval chlap. A nesťažujem sa. Pár zvrhlostí a klišé sa dá prepáčiť, ale podpora nevery sa mi príliš nepozdáva. ()

kyrysar

No nevím. Hlášky dobrý, Vica zatraceně sexy. Ale řekl bych že film pro chlapy a hlavně pro nevěrné muže, aby věděli, že mnohoženství je vlastně super věc a že to dělá každý. Ale pozor chlapy, akorát Macháčkovi to projde :) ()

kolly13

Jako celek to přece jen dobře koukatelné a přecházejíc neideálního obsazení Polívkou, postavám se dá věřit. Příběh je okoukaný až hrůza, ale těžko popisovat stejné stále jinak. Mě se to, společně se ženou, líbilo. Samotnému již méně, protože bych začal hodnotit scénář více. Co hodnotím jako nosné: vztah starších manželů s "překvapením" a dcery s otcem. ()

listo odpad!

Tento teroristický útok na nepokřivené vnímání světa a prožívání mezilidských vztahů všech psychicky zdravých jedinců si zaslouží mé hluboké opovržení. ()

Ziriath

Nevěra je vlastně v poho, když je pro dobrou věc. Kozy ven, to vyřeší všechno. Bylo to jak pozorovat nějaké prvoky, jak se plácají na sklíčku pod mikroskopem. Takové nahlížecí okénko do jiného, primitivně sexistického světa. Dobrá kamera, vyloženě debilní hudba. ()