• Shushika
  **

  Mám si tu užívat jen lehké podání a příběh, jeho postavy a podivné sdělení vůbec neřešit? Tuhle dialektiku nezvládám. Přiznávám, smál jsem se. U některých izolovaných scén se skvěle sešel herecký timing, režijní nápad a břitký střih (narozeninová scéna). Tyhle scény by ale fungovaly i v jiném, mnohem chytřejším filmu. Bohužel nedokážu odhlédnout od totální idiocie postav (bylo mi líto hereček, co musí hrát a říkat), rozhození rolí jako ze čtvrté cenové, a kalkulu, že když se bude na správných místech střídat zduřelé sexuálno a srdíčko, zase to vyjde. A ono vyjde. Bude to hit - vzhledem k dostatečné míře těch správných ingrediencí je to jisté. A já ho Jiřímu Vejdělkovi přeju. A taky co nejvíc skalpů až do klidného stáří. Nikdy jsem si nemyslel, že jsem až takhle konzervativní a po filmu se budu cítit jaksi "pošpiněn". 5/10 (a teď mě omluvte, jdu si dát sojový suk a pak se s britskými komediemi uchýlím do exilu)(25.8.2011)

 • Dever
  ****

  Kupodivu som veľmi milo prekvapený, nečakal som, že sa budem až takto baviť. Popravde je to jedna z najlepších českých komédií, aké som kedy videl. Nemôžem si však pomôcť, no nenormálne mi tu vadil ten Slovenský prízvuk Évi Kerekes.(1.5.2012)

 • Djkoma
  ****

  Překvapivě ani ne tak hloupé, jako většina českých filmů, které využívají nevěru a vztahy pro pobavení diváka, natož naprosto povrchní. Linie s Bolkem a Simonou je nádherná. Koho by napadlo oslavovat pravou hlubokou lásku skrze odpuštění a trochu té, vlastně naprosto přeceňované(?), nevěry. Právě tahle linie má ve filmu pro mě hlavní smysl a ta omáčka s Jirkou Macháčkem o vášnivé zrzce mě nechávala až moc ... chladným. Krom toho, právě tady se trochu projevuje snaha hodit trochu té špíny na všechny a ukázat, že vlastně v česku všichni podvádí všechny:). Proč ne, jen já s tím nechci souhlasit:).(18.2.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film se točil 36 natáčecích dní. (Jackass32)

 • - Když Rudolf (Bolek Polívka) rozhazuje kvítky, vyndává je z bílého košíčku, v dalším záběru však již z hnědého. (M.B)

 • - Když Jiří Macháček vchází do podniku Café Max, ve skutečnosti vstupuje do pražského Divadla na VInohradech. (kosticka7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace