"Má mezi nohama kompas, který mu ukazuje směr. Nemůže za to." Nevěra "pod kontrolou" je výtečná adrenalinová zábava, kterou doporučují čtyři z pěti spokojených manželů. My totiž nedokážeme odolat svádění ženy, disponující vydařenými proporcemi a přirozenou schopností kdykoli beze studu zneužít situace v nadržencův neprospěch. Jenže já to alespoň teoreticky zvládám, takže jsem si mohl s nadhledem užít tento snímek, v němž jen pár dramatických momentů zbytečně ruší komediální pohodu.(21.6.2012)

"Ještě půjdu s košem" :-D Líp to momentálně vystihnout nejde, možná později :-D(7.3.2012)

Na české komediální poměry posledních let příjemný počin, který pobaví, ale také překvapí a dojme. Bolek Polívka ve velmi dobré roli, potěší i Macháček a jejich kolegyně herečky.(6.7.2013)

• Mertax

Takže, dámy, rudé minišaty, sexy spoďáry, prsa ven, vystrčit zadek, našpulit rty, sem tam si olíznout prst a hurá do ulic. Nevěra je skvělá věc a oživuje vztah. Co ještě by nám chtěl Vejdělek chytrého říci? [Kino](17.8.2011)

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky a muži v naději nejsou ženy v pokušení. Ale pobavil jsem se, takže v TV asi někdy znovu ano, proč ne? Btw., ženský mají fobii z toho, že jsou jim chlapi nevěrní a proto se z pomsty kurví s jinýma. Každý normální chlap ale ví, že mrdání je pro děti, dospělí chlastaj:-))(23.1.2012)

• - Film se točil 36 natáčecích dní. (Jackass32)

• - Na místě filmové restaurace je ve skutečnosti sklad. (M.B)

• - Film se točil v Praze, a to ve dvou fázích od 6. ledna do 5. února a od 16. dubna do začátku května. Střídají se v něm jarně-letní a zimní scenérie. Milostná scéna s automobilovou nehodou se pak natáčela na koupališti ve Lhotě nedaleko Staré Boleslavy-Brandýsa Nad Labem. Marta (Simona Stašová) je sražena na nábřeží pod Mánesovým mostem. (Jeremy.jk)