• Djoker
  ****

  Těžko to můžu brát jako regulérní obhajobu nevěry, protože z těch pár pseudointelktuálních myšlenek je značně cítit zápach baru, ve kterém se nejmenovaný jedinec snaží zapomenout na to, že ho už delší dobu vlastně žádná nechce. Nijak mě to neuráželo, nevěra stejně vždycky práskne a někdo to musí odsrat, což se ukázalo i tady. Sice se nejedná o žádnou genialitu, ale na zatuchlé české poměry je to pořád tak svěží záležitost, že je blbost to shazovat. Z Vicy houplo určitě každému chlapovi a pro nás náročnější je tu navíc česká Scarlett Johansson.(30.1.2012)

 • Faidra
  ***

  Ale ale, proč to nadávání na zrcadlo, když v něm vidíte křivou hubu?(16.11.2012)

 • Mertax
  **

  Takže, dámy, rudé minišaty, sexy spoďáry, prsa ven, vystrčit zadek, našpulit rty, sem tam si olíznout prst a hurá do ulic. Nevěra je skvělá věc a oživuje vztah. Co ještě by nám chtěl Vejdělek chytrého říci? [Kino](17.8.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film se točil v Praze, a to ve dvou fázích od 6. ledna do 5. února a od 16. dubna do začátku května. Střídají se v něm jarně-letní a zimní scenérie. Milostná scéna s automobilovou nehodou se pak natáčela na koupališti ve Lhotě nedaleko Staré Boleslavy-Brandýsa Nad Labem. Marta (Simona Stašová) je sražena na nábřeží pod Mánesovým mostem. (Jeremy.jk)

 • - Simona Stašová se stejně jako její postava v tomto filmu narodila v roce 1955. (Korbitch)

 • - Režisér filmu Jiří Vějdělek se objevil v závěru snímku v malé roli čísníka v kavárně MAX. (elisheva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace