• Shushika

Mám si tu užívat jen lehké podání a příběh, jeho postavy a podivné sdělení vůbec neřešit? Tuhle dialektiku nezvládám. Přiznávám, smál jsem se. U některých izolovaných scén se skvěle sešel herecký timing, režijní nápad a břitký střih (narozeninová scéna). Tyhle scény by ale fungovaly i v jiném, mnohem chytřejším filmu. Bohužel nedokážu odhlédnout od totální idiocie postav (bylo mi líto hereček, co musí hrát a říkat), rozhození rolí jako ze čtvrté cenové, a kalkulu, že když se bude na správných místech střídat zduřelé sexuálno a srdíčko, zase to vyjde. A ono vyjde. Bude to hit - vzhledem k dostatečné míře těch správných ingrediencí je to jisté. A já ho Jiřímu Vejdělkovi přeju. A taky co nejvíc skalpů až do klidného stáří. Nikdy jsem si nemyslel, že jsem až takhle konzervativní a po filmu se budu cítit jaksi "pošpiněn". 5/10 (a teď mě omluvte, jdu si dát sojový suk a pak se s britskými komediemi uchýlím do exilu)(25.8.2011)

Kupodivu som veľmi milo prekvapený, nečakal som, že sa budem až takto baviť. Popravde je to jedna z najlepších českých komédií, aké som kedy videl. Nemôžem si však pomôcť, no nenormálne mi tu vadil ten Slovenský prízvuk Évi Kerekes.(1.5.2012)

Překvapivě ani ne tak hloupé, jako většina českých filmů, které využívají nevěru a vztahy pro pobavení diváka, natož naprosto povrchní. Linie s Bolkem a Simonou je nádherná. Koho by napadlo oslavovat pravou hlubokou lásku skrze odpuštění a trochu té, vlastně naprosto přeceňované(?), nevěry. Právě tahle linie má ve filmu pro mě hlavní smysl a ta omáčka s Jirkou Macháčkem o vášnivé zrzce mě nechávala až moc ... chladným. Krom toho, právě tady se trochu projevuje snaha hodit trochu té špíny na všechny a ukázat, že vlastně v česku všichni podvádí všechny:). Proč ne, jen já s tím nechci souhlasit:).(18.2.2012)

• - Film se točil 36 natáčecích dní. (Jackass32)

• - Když Rudolf (Bolek Polívka) rozhazuje kvítky, vyndává je z bílého košíčku, v dalším záběru však již z hnědého. (M.B)

• - Když Jiří Macháček vchází do podniku Café Max, ve skutečnosti vstupuje do pražského Divadla na VInohradech. (kosticka7)