Ruadek

Nejspíše skutečně nespadám do řad průměrného televizního díváka, hozeného mimo realitu protože tohle bylo naprosto zoufalé. Nebavil jsem se nijak, bylo natolik hloupé a průhledné, až to bolelo. Pokud je tohle někdo vůbec schopen přirovnávat k Hřebejkovi, je to docela smutné protože do této ligy naštěstí Hřebejk nikdy nespadl. A doufám (soudě podle jeho současné produkce), že ani nespadne. ()

valachmar

Dobry pribeh, horsi scenar, hrozna rezia...Je to katastrofa, ked aj dobri herci prehravaju a su krcoviti...Jednoznacne je to chyba rezisera...Priemerny film, ktory zachranuje Bolek Polivka, ale dalo sa na nom parkrat zasmiat....Vejdelek je priemerny netalentovany a zrejme velmi snazivy reziser, nebude vsak nikdy moj oblubeny... ()

john986

tak tohle ma s komedii spolecnyho pramalo... hodne zklamani, hodne nuda, hodne spatny. Prvnich 20 min OK, ale co se z toho stalo potom, radsi nekomentovat... tz * za ten zacatek... ()

Kozlowski8

Vtipná komedie z lehce nahořklou příchutí o vztazích mezi mužem a ženou, o nevěře a různých pohledech na ni. Výborný Macháček, výborný Polívka, dvě krásné ženy, skvělý scénář, v němž absentují hluchá místa - a vtipné, originální dialogy. Poslední a nejvydařenější počin pana Vejdělka, jehož práce má stoupající úroveň a v mých očích se tento mladý režisér stává nejvýraznější režisérskou osobností současnosti v Česku. Již Účastníci zájezdu jeho úspěšné tažení započali, Ženy v pokušení v něm pokračovaly a tento poslední snímek je prozatím vrcholem jeho tvorby a já už se těším na další jeho film. Protože si pročítám komentáře ostatních uživatelů až po napsání toho svého - z důvodu abych jimi nebyl ovlivněn a inspirován - musím teď po jejich přečtení reagovat a napsat ke svému komentáři krátký dodatek. Myslím, že nejsem žádný nemyslící - nemorální netvor a přitom se řadím k těm, kteří si dovolili film vychválit. Nevěra jistě není morální, ale patří k životu lidstva od dávných věků a chlapů jako je Rudolf a Ondřej ve filmu je možná více než těch nevěrou nedotčených. Válka je taky hnusná a nemorální, vyloupit banku je nemorální, střílet indiány je nemorální... A o všech těchto nemoralitách se točí skvělé filmy. A nemusí vždy jít o závažná dramata,( jsou i válečné komedie ). Toto je skvělá komedie, která mne rozhodně neurazila - naopak jsem se výtečně bavil. ()

jopal

Najlepsia ceska komedia, ktoru som za posledne obdobie videl. Pozeral som komediu (a nie moralistico-publicisticku relaciu o monogamii a potrebe vernosti medzi manzelmi) - A TU SOM AJ DOSTAL!!!. Bavil som sa neskutocne a ta "erotomanka" nemala chybu! Herecke vykony bez chyby. A ti co vykrikuju nad nemoralnostou filmu...(?) No neviem, ale si myslim, ze nebude ani daleko od skutocnej reality... Trosku trapne vystrelil ten koniec, inac s kludom dam aj 5*. ()

bonita69

Na české poměry a komedie, jsem se velice dobře bavil. Sice se opět jedná o stále dokola řešící se nevěru ale v podání dobrých herců a kdyby ve filmu nebyla smutná pasáž, bylo by to ještě lepší. To by ale nebyl český snímek aby tam nebyl náznak smutného a realného života. Ve filmu úžasně sexy vystupuje Eva Vica Kerekes a herecky mě velmi potěšil Bolek Polívka u nějž mám pocit že hraje skvěle až poslední roky. Jednoznačně pro mě komedie roku 2011. ()

david666

No upřímně, jen díky jednomu zvratu, který jsem fakt nečekal a ZEJMÉNA díky Evě (do té by snad šel i homosexuál:-)), kdy dle slov Bolka ve filmu si její scénu u kulečníku ponechám v hlavě, mohla by se někdy hodit:-), dávám o * navíc. Jinak furt to samé v českých vodách. Macháček - x-tá variace Samotářů, Polívka kopie postav, které už taky x krát hrál. Ještě, že je tady tak krásné ženské obsazení. ()

Enzo555

"Mám rád" filmy, v ktorých ňoumovití, podpriemerne vyzerajúci a nudní mužskí hrdinovia zametajú s (tromi) nádhernými ženami. Takúto masáž sebavedomia nepotrebujem. Bod za Prahu a to ženské osadenstvo ()

Elassar

Těžko se mi hodnotí tento film. Zpočátku, jsem si jím nebyl moc jistý, ale časem si děj získává půdu pod nohama a nakonec je to i příjemný snímek se skvělým obsazením, písničkami (Upside dow), prostředím (restaurace,byty) a vším ostatním. Ale já nevím, asi jsem přílišný romantik, idealista nebo zkrátka v tom hledám něco jiného, ale mně to zkrátka úplně nesedlo- tím narážím na otázku nevěry a pod. Zkrátka nelíbí se mi moc, že ve filmu je nevěra vysvětlena-je to normální a manželství nic neznamená. No možná si to špatně vykládám, na konec to jakože dobře dopadne, ale pro mě to jsou prostě jen 3*. Jen, protože nebýt asi toho, co jsem jmenoval, bych tomu i přidal, otázkou je, zdali by to byl vůbec ten samý film- nebyl. Jak říkám, těžko se mi to hodnotí - film dobrý - ne-li skvělý, ale osobní názor je někde jinde... ()

lipan

Po dlouhé době český film, který mě nadchnul. Jednak skvělé herecké podání rolí (hlavně B. Polívka, klobouk dolů), úžasné situační scénky, při kterých jsem se hluboce zasmál a v neposlední řadě i samotná myšlenka nevěry, jako takového koření kvalitního vztahu. Nebudu v tom hledat žádné hlubší myšlenky, nadhled mi stačí. Takže 5* ()

ThePaul

Skvelý snímok. Možno má mnoho z Vás pravdu, že je to tak trocha, citujem: "Oplzlá oslava zvráceného pohledu na vztahy". Vyzdvihnem najmä neskutočne silnú scénu po tom, čo zahynie pani Říhová - 10 minút som nemal slov a len som nemo pozeral... Na tento film som sa veľmi tešil, veľmi som sa bavil a rozhodne nie som sklamaný. ()

Willynka

Láska má mnoho podob a někomu zřejmě dělá problém se s tím smířit. :D Po dlouhé době skvělý český film s nádhernou Vicou, kterej se nehrabe v hromadě patosu. ()

Hakuna Matata

Myslím že muži dohnali ženy, já jsem se moc bavil. Natočeno skvěle, herecké výkony jak by smet. Někteří kritizují obsah filmu, že je vzrácený, nechutný apod. Myslím že tvůrci v čele z Vejdělkem nechtěli tímto filmem říct: Buďte své ženě nevěrní, okoření to váš vztah. Pokud to někdo takhle pochopil, myslím, že se hluboce mýlí. Ukazuje to, jak jsou vztahy složité, ne že bych o tom moc věděl, pro mě je to španělská vesnice.. 75%. ()

jjjerry

Skvěle herecky zvládnuté Macháčkem a Polívkou, Stašová také skvělá. Herci také zachraňují šroubovité dialogy a opravdu na můj vkus chatrný scénář. Místy jsem se bavil, ale scéna v restaraci to už bylo na mě moc, blížilo se to k povrchní trapné komedii. Ze začátku trochu nadšení poté zklamání. ()

gezper

Neočekával jsem od toho rozhodně pecku roku, ale takto lacinou a trapně okatě nestoudnou glorifikaci nevěry jako životního stylu, ještě zaobalenou neustále do obhajujících až filozofických keců, to jsem naservírováno mít nechtěl. Když už, tak by to má mít pořádný říz a tepat do toho nějak chytře, zamotaně, ne tolik očividně, tupě a naivně. A potom co se tedy jakš takš rozjede úvodní komediální motiv, tak PRÁSK BUM, absolutní kotrmelec a změna kordmidlem o 180°, utlumení doposavadních útoku na bránici diváka. Aby to nebylo málo, tak se režisér se scénaristou zase jinak vyspali a další PRÁSK BUM. atd. atd. Buď to měla být komedie, tragikomedie, (pohádka, parodie,) drama, cokoli, ale nemožnost se jasněji rozhodnout co vlastně točím ruinuje i jinak průměrný film a dělá z něj nepřehledný nekonzistentní mišmaš. Zkrátka přechody mezi komedii a dramatem jsou příliš nasilné. No a závěr? Ten "stojí opravdu za to". Linie dua Polívka-Stašová je celkem ucházející, herci se symptaticky snaží. Macháček průměr, ale je uvězněn v roli se kterou snad ani mnoho udělat nemohl. Alespoň že je na plátně často sexy Maďarka, ale to je dost málo na celý film. [40%] ()

cirkulace

Více než dobrý český film. A to nejen kvůli Macháčkovi. Nevěru a vztah mezi mužem a ženou asi nejde vykreslit lépe. Sice je to možná místy přehnané, ale vždyť tomu se všichni rádi zasmějeme. Bravo pane Vejdělku... ()