Amalberga odpad!

Ach ti muži! Chudáčci malí! Ženy se emancipovaly a odmítají dělat jim otroka v posteli a u plotny! A jak mají tedy s tím kompasem mezi nohama vydržet jenom s jednou na celý život? Tenhle film mne velmi znechutil. Ale budu fér. Ach ty ženy! V tomhle filmu jsou buď staré vdané báby nebo mladé šťabajzny, pobíhající polonahé kolem hlavních hrdinů: Trouby a Don Čurana. A jak jsou otravné! Občas po svém muži něco chtějí a dovolují si postěžovat a zanadávat! Anebo dokonce mu nevěru oplatí! Ty mrchy!____Hláška z filmu: "Ale vždyť tys ji taky podváděl." "No jo, ale to je něco jinýho, já jsem chlap." ___ Bleju. Pokud vím, v naší ústavě a práv svobod nemají muži právo podvádět. Bleju. A konec téhle české nechutné sexistické komedie? No jo, zlo holt zůstalo nepotrestáno. ()

kantyna2

Zase označení komedie, ale vtipe vylez. Ano, možná pár úsměvných scén, ale to spíš je způsobeno příběhem nežli vtipem jako takovým. Neočekával jsem od filmu hodně, takže mne neurazil, ale ani nenadchl. V něčem je (na poměry ČR) nadprůměrný, například kamerou a režií, jenže to nezastře fakt, že je to stále jen česká produkce. Trochu mi vadila degradace nežného pohlaví a bagatelizace nevěry v manželství, ale to jsem možná jen zapřísáhlý věrník. Ze čtveřice filmů "Román pro ženy" a "muže" a "Ženy v pokušení" stavím na pomyslný druhý stupínek. Na večer s vínem dobrá volba. 62% ()

Radek273

Klasická česká komedie, která sice baví, nicméně těžko říct proč, ale naši režiséři a scénáristi si prostě do každého filmu protlačí sex, nahotu, trapnost (myšleno trapné momenty) a to vše v neuvěřitelně velké míře. A proč? Jako lidi tyhle věci táhnou ohromně, nicméně na druhou stranu si je potřeba uvědomit, že Češi pomalu nedokáží natočit normální koukatelný snímek bez těchto berliček, což je docela smutný. Každopádně vydařený film, Vica Kerekes je nádherná a v kombinaci s Macháčkem, který prostě může pomalu říct cokoliv a válíte se po zemi, to snad nemohlo dopadnout špatně. Škoda těch pomocných berliček. ()

Veeria

Na tento film pohlížím s nadsázkou, příběh je dle mého vystaven hodně do extrému. Takže tento snímek beru čistě jako film plný fantazie tvůrců. Co však musím ocenit, tak je herecký výkon všech. Obsazení chci opravdu vyzdvihnout. Za mě nejvíc září Vica Kerekes - do filmu dodala šmrnc, smyslnost. ()

PTuranyi

Celkom vydarená romantická komédia stavajúca na dobrom hereckom obsadení. Hlavne však na šarme Vici Kerekes ale ani Petra Hřebíčková za ňou nezaostáva keď sa nahodí. Napriek dobrej produkcii sú však herci v niektorých situáciách malinko nepresvedčivý. Najťažšie to má asi Bolek Polívka, ktorý ako dlhoročný komik ťažko zapadne do dramatickej role a tento typ rodinného humoru mu až tak nepristane. Scenár je však dobre vymyslený a odhaľuje stále nové zákutia vzťahov, takže je stále sa na čo pozerať. Vtipných situácií je dosť aj keď váľať od smiechu sa asi nebudete, pretože viac priestoru tu dostáva romantika a vzťahové scény s dramatickým nádychom. Samozrejmosťou je šťastný až dojímavý koniec. 65% ()

rambo3

Film pro horké letní odpoledne, rozhodně nezklame a pokud vyrazíte do kina, tak si zážitek jenom umocníte díky okolním emocím spolusedících. Z příběhu nemá cenu nic vyzdvihovat, nechte se překvapit. ()

xhonza5

Naprosto skvělá komedie, která ve světě filmů dlouho chyběla. Smál jsem se skoro od začátku do konce a opravdu všem doporučuji. Podívám se na ní určitě mnohokrát!=)) ()

tommicek

Muže v naději jsem očekával dosti napjatě, poté, co mě tak nadchly Ženy v pokušení. A musím říci, že očekávání se vyplatilo, protože je to v jistém ohledu dospělejší film, než byly právě Ženy v pokušení a přesto je z jiného úhlu pohledu jejich protipól, mužský pohled na věc ... Výborná hudba, což ostatně u J.P.Muchowa nepřekvapuje, dobrá kamera a skvělé, krásně civilní a o to lepší herecké výkony. ()

Jevablo

Velmi příjemné překvapení. Trochu jsem se bál druhého Nestydy (tj. filmu bez scénáře, kde bude Macháček házet takové ty svoje výrazy jako v Ženách v pokušení apod., plný přiblbých gagů a s nekonečnou stopáží) a ejhle, obdržel jsem vtipnou komedii, která dokonce i držela dějově při sobě. Při některých scénách jsem se skutečně za (pevné) břicho popadal a nahlas se z plných (sedmilitrových) plic zasmál. Až zbytečně je propagace filmu založena na Kerekéšové - tenhle film má opravdu i jiný rozměr než jen...podle upoutávek film začíná a končí scénou s kulečníkem, ale přitom to je jen začátek svižného děje a dobře zahraných scén. Chválím všechny herce, počínaje Macháčkem (ten už potřeboval ušlápnutou roli jako sůl, suverénní seladoni už se na jeho hereckých výkonech začali projevovat), Polívkou, všemi ženskými rolemi. Řemeslnou část filmu bych shrnul - výborná. Každá scéna (včetně již zmíněných hereckých výkonů) dotažená tam, kde ji chtěl režisér mít (např. k vtipné pointě) - a to vůbec není v českých, ani holywoodských krajinách zvykem. Takže na film se rád podívám znovu a podle mě se v budoucnu zařadí po bok Báječných let pod psa a podobných zdařilých veseloher posledních let. P.S.: a teď už jen proč jsem nedal pět hvězdiček. Přece jen ten námět je fakt jednoduchý a je to taková "vejdělkovina" , tj. dílo z řady jeho filmů (třeba hudba je u jeho filmů pořád prakticky stejná, byť příjemná). Takže za srdce nechytne, ale pobaví (dobře a nevulgárně). A tak trochu moc je v tom vidět product placement (viz závěrečný výčet sponzorů), i když už jsem viděl daleko horší případy (adaptace Viewegha apod.) P.P.S.: nejlepší scéna je jednoznačně restaurace a Macháčkův únik zpod stolu:-) ()

Kubasino

Tak jsme se na této stránce dopracovali od rádoby intelektuálnosti a namyšlenosti k povrchnosti. Gratuluji! Jedná se o originální a velice zábavnou komedii, která mě velmi potěšila. Všechny herecké výkony byly skvělé. Co se týče nevěry, tak k ní mám silně negativní vztah. Nicméně zde se mi nechtělo zvracet (jako například ve Třech sezónách v pekle, kdy byl podváděn nebohý Bondy). Jedná se o nenáročnou komedii, kterou občas překryjí dramatické momenty, které podle mě nebyly nezbytné a proto jedna hvězda dolů. Trošku nechápu prudérnost některých uživatelů (Tetsuo a spol.). Od tohoto filmu se lehtivé scény daly více než očekávat, tak moc nechápu to rozčarování. Je mi úplně volné, jestli pan Vejdělek chtěl sdělit nějaké poselství, neboť já se přišel do kina pobavit a kdybych si chtěl zamudrovat, tak nepůjdu na podobný film. Několik lidí nazývá tento film hloupým, ale na to já jen odpovídám - pro hlupáka každý hloupý (v tomto případě pro hlupáka všechno hloupé). ()

hyde1987

Tak, včera jsem v našem milém kině tento kousek utrpěl, a věřte tom, zadařilo se mi vypnout a fakt si to užít. Šel jsem na komedii a pobavila mě. Co víc si přát? Vtip se žehličkou funguje a krásně měkká slovenština mi evokuje mou drahou. Čtyři hvězdy za pohodu a relax a všichni kritici a umělci ať mě třeba ukamenujou, taky beztak nejsou bez viny.... ()

Chlo0opek

Snímek mně nezklamal. Bolek i Jiří excelentní, i ženské osazenstvo není vůbec špatně zahrané. Éva se mi tedy zpočátku nelíbila vůbec, ale během filmu jsem si již na ni zvykl. Bavil jsem se celý film a se mnou i komplet celé kino se celou dobu řezalo - takže očekávám hodnocení typu "film nic moc, párkrát jsem se pouze pousmál/a".. Nebo se pletu? Uvidím, po odeslání komentáře. Hezky zamotaný příběh, který byl celkem propracován a během filmu na vás čeká i několik překvapení. Hodně povedená (jak jen taková scéna povedená může být..) byla scéna s kabelkou, jak říká Simona, že lupiči nepoznají skutečnou hodnotu a pak.. Lepší 4*. ()

VanThomass

Konečně! Jelikož dobých komedií není nikdy, vyhlížím vždycky ty nové s velkou nadějí, to platí zvláště u českého filmu, kde od "zlatých" 80.- 90. let tento žánr celkem upadal. Muži v naději to ovšem napravují v dostatečné míře. Naposled mě takhle pobavily Vratné lahve od Svěráka, od té doby to byly spíše slabší pokusy s rozporuplnou kvalitou. ()

Warapeidza

Ale jo... Když nehledáte nic než prostou zábavu na dvě hoďky, je tohle ideální kandidát. Chtě-nechtě se nedá vyhnout srovnání s Ženami v pokušení a i když tu chybí někdo tak výrazný a přesvědčivý jako je E.Balzerová, má to švih a spád a člověk se zasměje... ()

Sathine

Samozřejmě, tento film se musí brát s hooooodně velkou nadsázkou, jinak pak taky samozřejmě vypadá hodnocení. Pokud to člověk bere pouze jako komedii, dovolím si tento snímek hodnotit jako nejlepší komedii poslední doby. I ženy v pokušení se můžou jít zahrabat!!! Naprosto šokující zauzlení v půlce filmu, sice trochu slabší konec, ale ty hlášky, repliky, situace..to snad ani nebylo možné, kdo to vymyslel! Klidně bych si na tento film zašla do kina znovu. ()

kreidlp

Hodnocení zde na ČSFD mne absolutně odradilo od pokusů zajít do kin a na tento snímek. Ale dal jsem na radu kamarádů a učinil jsem tak. Muži v naději je lehká komedie, které nanavádí, ani nepoučuje. Rozhodně je to jedna ze skvělých komedií, která pobaví a možná i donutí k zamyšlení. V každém případě splní svůk účel, nasmějete se a rozhodně si o tom ještě pokecáte. ()

Rado1988

Bolek Polívka se opět ukázal jako pan Herec, Jirka Macháček se svými "grimasami" nezklamal, ženské role jsou taky velice dobře zvládnuté, ovšem scénář totálně na h***o. První polovina filmu je hodně dobrá, ale druhá polovina filmu je jedna velká nuda. Těšil jsem se na něco ve stylu Ženy v pokušení pro muže, bohužel to byl slabší odvar.... ()

aldairek

Takhle, 15min. jsem sledoval reklamy na nějaké produkty, pak mi všechny tyto produkty režisér ve filmu zřetelně ukázal. Všichni herci hrají to, co už hráli nesčetněkrát s tím, že to co má být humorné je trapné a co má být dojemné je otravné. Film je moc dlouhý a tzv. dějové zvraty jsou vykalkulované. Raději bych byl, kdyby Petra Hřebíčková zůstala jako jedíná "slušný člověk" protože, ta je narozdíl od Kerekes opravdu hezká ženská. ()