Klasický příběh o tom, že prakticky každý chlap se dá ukecat. Ona ostatně i skoro každá žena.(15.9.2014)

Ačkoliv obvykle preferuji, když hlavní role ztvárňují ostřílení bardové, tak v této pohádce jsem byl naopak potěšený dvěma pro mě neznámými představiteli, kteří nejenže výborně své role zvládli, ale přidalo to i na autentičnosti celého příběhu. Nádherná pohádka a jedna z mála námětově nečeských, ke které se vždy budu velmi rád vracet. Taktéž hudba je zde famózní a výtečně doplňuje celkovou atmosféru, což u současných (scénáristicky a zpracováním většinou nekvalitních pohádek) velmi postrádám. Vřele doporučuji a hodnotím plným počtem bodíků.(26.12.2011)

Za skvělého Maděriče přidávám čtvrtou hvězdu :-)(26.10.2016)

Docela příjemná pohádka s dobrým hereckým obsazením. Na víkendové dopoledne, kdy máte ještě co dělat a televizi jen posloucháte, je vskutku velice vhodná. Přiznám se, že jsem byl stejně jako sultán velmi žádostiv, abych se dozvěděl konce příběhů.(7.7.2010)

Krásná pohádka s nezapomenutelnou a nádhernou melodií, která provází celým filmem.(9.9.2010)