• Jezinka.Jezinka
  ****

  Klasický příběh o tom, že prakticky každý chlap se dá ukecat. Ona ostatně i skoro každá žena.(15.9.2014)

 • haushinkaa
  *****

  Krásná pohádka s nezapomenutelnou a nádhernou melodií, která provází celým filmem.(9.9.2010)

 • rakovnik
  ***

  Docela příjemná pohádka s dobrým hereckým obsazením. Na víkendové dopoledne, kdy máte ještě co dělat a televizi jen posloucháte, je vskutku velice vhodná. Přiznám se, že jsem byl stejně jako sultán velmi žádostiv, abych se dozvěděl konce příběhů.(7.7.2010)

 • otík
  ****

  Jedna z řady brněnských pohádek zaměřených na dálný východ. Podobně jako Rozsudky soudce Ooky, také zde jde o velmi kvalitně a zajímavě udělanou pohádku na velmi známé téma Pohádky tisíce a jedné moci. Existuje zákon, že každý den musí být jedna svatba a jedna poprava mladé dívky. Když přijde na řadu jedna mladé dívka, její sestra Šahrazád se nabídne za ni. První noc však vypráví zajímavou povídku sultánovi, který si ji oblíbí a časem díky jejím povídkám zjistí, že onen zákon o smrti a svatbě je holý nesmysl. Výborné zpracování známé pohádky s výtečnou hudbou. Hudba: Petr Skoumal(23.12.2012)

 • Skuby47
  ****

  Studiové pohádky nepatří mezi moje nejoblíbenější, ale tady s ohledem na krásný i když dobře známý exotický příběh, tento fakt ignoruji. Zajímavé herecké obsazení, příjemná hudba, barvité kostýmy, dobrý konec, prostě všechno je tak, jak to má ve správné pohádce být.(4.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace