Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

TeeAge

|| Scenár: Jon Lucas, Scott Moore | Hudba: John Debney | Produkcia: David Dobkin, Neal H. Moritz | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Original Film, Big Kid Pictures | Rozpočet: 52 miliónov $ | Tržby: 75,450,437 $ || K takýmto kusom potrebujem byť sakra správne naladený, najlepšie troma deci pálenky. Chlast som po ruke nemal, a tak som to skúsil za triezva. Nepodarilo sa. 15% | Blu-Ray, HU DTS | ()

Thomick

„Nemůžu spát se svou ženou ani s ostatníma? Co to jako má bejt?“ – „Manželství“ --- Klasická americká crazy komedie se všemi obvyklými klady i zápory. Každopádně po neskutečně trapnym rozjezdu, kdy jsem si nahlas zařval do ucha "WTF???", už přišlo i pár doopravdy vtipných momentů, který spolu s hezkýma ženskýma daly dohromady aspoň ty tři hvězdičky. Vypni, hoď se do pohody, sleduj. ()

Tommassi3

"Přišel jsem tě pozvat na snídani !!" - "Nemůžu !! Za chvíli čekám důležitý konferenční hovor.." - "Nemáš práci !!" - "Ty zas nemáš vlasy.." ;) Oukej, sem tam frk, tedy výborný dialog, slušné obsazení, v důsledku ovšem nesmírně hloupý biják, co svou hloupost nešikovně schovává za obscénosti, fekální humor a vulgarity, jako by doufal v cílovku v podobě autobusu retardů.. Když už tvůrci na čele s Dobkinem, jehož filmografie působí jako horská dráha, diváka nutí ve stokrát lépe už dříve natočeném příběhu neustále myslet na to, že ten druhý je vlastně ten první a ten první zas ten druhý, neměl by být tak povrchní a suverénně neupřímný a zbabělý.. Jakkoli zvládne rozesmát.. Jednomu je jen nesmírně líto ani ne tak promarněného času, jako spíš Alana Arkina.. Ne, že nemá vlasy, ale naopak má syna, co si rochní v póze naprostýho kreténa..;) ()

3DD!3

Klasická mimotělní zkušenost s často až neuvěřitelně bizarním humorem překvapivě dobře odsýpá a díky hereckému duu Reynolds/Bateman v principu funguje. Humor ale létá od fekálií v obličeji a olizováním umělých koz nahé bábinky k povedeným branicovým dloubákům a působí tak hodně nekonzistentně. Opravdovým trumfem je Olivia Wilde ve vysněné poloze každého chlapa. Slušná jednohubka. ()

Boogeyman

První polovina je odpad nejtěžšího kalibru. Děcka serou taťkovi do pusy, palce se strkaj starejm pornoherečkám do prdela a snaha vypadat nenápadně znamená chovat se jako největší idiot pod sluncem. Vážně jsem uvažoval že to vypnu. Ne snad, že bych očekával něco opravdu vytříbeného, ale tohle byl vyloženě trapas. Pak se to maličko zvedlo, dva hlavní hrdinově začali používat alespoň procento mozku a v některých pasážich se člověk dokonce lacině dojmul. Takže, za dvě. ()

• Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)