Lidská stonožka 2

(festivalový název)
  • Nizozemsko The Human Centipede II (Full Sequence) (více)
Nizozemsko / Velká Británie / USA, 2011, 88 min

tanyya

Jednička pro mě osobně byla trochu nuda - nápad sice dobrej, ale nemohla jsem se do toho nějak vžít, zkrátka mě to nešokovalo. Za to dvojka je nechutná, syrová a hlavně pokud by se to opravdu stalo, dle mýho by to mohlo vypadat nějak takhle... Hlavní postava doktora Retarda byla zvolena výborně, nikoho lepšího si pro tu roli nedokážu ani představit. Nemůžu popřít, že tam bylo pár nejasností nebo nesmyslů, ale jinak si myslim, že to režisér natočil dobře. ()

MaxDamage1

Tak i já jsem shlédl tenhle "snímek" a musím říct,že tak hnusný film se jen tak nevidí. Jsem zvědav,co nám režisér připravý do 3.dílu. Dát odpad by nebylo fér, snaha tam totiž byla,i když film sám o sobě je docela co do děje nezáživný. Hl. "hrdina" je vybrán dobře a díky němu přidávám hvězdu navíc! ()

Traktorista

Obrovské zklamání. Finálová porcovačka/sešívačka je samosebou epesní, ale to je tak jediné co film nabízí. Těch debilních nelogičností je tady až tolik, že to prostě nejde přehlížet. Dost jsem se u toho nudil a nevěřil co vše hlavnímu lopaťákovi prochází a projde. Snaha o pointu, která to celé zachrání se rozhodně nepovedla. Celkově to oproti prvnímu dílu působí dost nudně. Zhlídnout a zahodit. ()

Freakyy

Harvey by měl za Marťase dostat oskara, jelikož tam bylo hezky ukázaný, že stačí dát tlustýmu, spocenýmu a retardovanýmu skrčkovi do ruky páčidlo a pistolku a hned je z něho největší borec, kterej kdyby nebyl totálně vypatlanej a neskončil mu jeho oblíbenej domácí mazlíček v prdeli, tak by vyzbíral půlku Londýna. Oskara by si ale vlastně zasloužila i Ashlynnka a ostatní části toho roztomilýho veledíla, protože mít hlavu vraženou do prdele nějakýho kolegy by asi spousta lidí nechtěla. Teď už se těším na 3jku a nato, jestli tam hrdina Marťas zas bude, ale na základě provázanosti 1 a 2jky by si tam nějakou scénu s prostřelenejma nohama a křuplejma hlavama mohl střihnout. Ale snad tam nebude otravovat moc dlouho. ()

roflmao

Tom prohlásil, že jednička bude vypadat oproti dvojce jako pohádka typu My Little Pony a také prohlásil, že druhý díl bude oproti třetímu dílu vypadat jako Disneyovka.. Dokážete si představit, jak bude ten třetí díl vypadat? Jednička byla výborná, u dvojky jsem nemohl odvrátit oči a byl zcela fascinován a "znechucen"!!!! Scéna jak mu narve trychtýř do řiti a následně stonožku je geniální!!! Jestli chceš vidět sračky sračky sračky A SRAČKY, tak si ten film pusť, JINAK RUCE PRYČ OD TOHOTO SNÍMKU!!!!!!!!!!!!!! ()

lahvi

waaaa sadaa :D na to se mejde podívat jinak než v rauši, protože jinak to prostě nedáte a skočíte v půlce filmu radši z okna. nic nechutnějšího, zvrácenějšího jsem ještě neviděl a asi ještě hooodně dlouho neuvidim, jestli vůbec někdy. To nic nemění na tom, že po filmařský stránce je to mistrovskej kousek. Tématicky film pro magory, filmově je to ale prostě kvalita! A hlavní postava je nejhustší týpek :D ()

pyzma84

Určite každý rozmýšľal už nad tým, ako zostaviť vlastnú stonožku. Malý návod: nájdeme si odľahlý sklad, prenajímateľovi slušne zaplatíme min. na 6mesiacov /nech je kľud/ a môžeme ísť zbierať do svojej práce časti stonožky. Obete najlepšie najprv postrelíme a potom vybavíme šperhákom. Počet článkov je na chuti každého, odporúčam niečo medzi troma a dvadsiatimi, pri väčšom množstve je zlá pohyblivosť. Keď už máme želaný počet článkov pozvážaný v sklade, z domu si zoberieme potrebné pomôcky /nožík, lievik, nitovačku, kladivo, karbobrúsku, pásku-fantázii a možnostiam sa medze nekladú/, konečne môžeme pristúpiť k zábavnej časti-spájaniu úst a rití. /jednotka nám poskytla návod ako na to/. A voalá, už sa môžeme odbavovať na dobre odvedenej práci. ()

Sasory

Nejdříve jsem si pomyslel, proč je ten film černobílý a jestli jsem náhodou nestáhl něco jiného. V polovině filmu mi došlo, proč je to černobílé. Doktor Mengele byl proti onomu psychopatovi z filmu hodný pan Doktor. Psychopat se podívá na film Lidská stonožka a pomyslí si, že by byl výborný nápad si něco podobného udělat i u sebe v garáži. Vezme svůj klíč na kola, praští po hlavě a unese 12 lidí včetně herečky z filmu, ze kterého čerpal inspiraci a sešije je k sobě. A aby toho nebylo málo, tak jim dá projímadlo, jelikož se nemohl dočkat, až se chudáci začnou vyprazdňovat. Film se mi nelíbil už z toho důvodu, že byl tolik nechutný a fekální. Kdybych se na tento výtvor lidské, narušené fantazie podíval znovu, přemýšlel bych o terapii. ()

Adaadrisek odpad!

Podle mého neskutečně přetažené za vlasy, nechutné scény a nějaký sebelítostivý, tlustý dědek, co si hraje na "doktora". Tenhle film mě pomalu stál žaludek. ()

DapaCz

Tak nakonec první díl byl pouhé intro... Zcela jistě u mě snímek získává titul "kinematografický hnus" 😂 Tenhle fekalofilní thriller má něco do sebe... Nějak mi to k té dnešní době sedí. Tenhle snímek je ukázkou toho, že se dá natočit cokoliv. Vysoké hodnocení dávám za herecký výkon... Laurence ani moc hrát nemusel, za něj hraje jeho vzhled... Každopádně snímek doporučuji jen divným lidem, mezi které se řadím po shlednutí snímku i já... protože chi vidět třetí díl 🤩 ()

Morrigen

Psychopatický, zvrácený, brutální film, z kterého mrazí až do morku kostí. Teprve teď můžu říct, že jednička byla v porovnání s tímhle snímkem pohádkou pro děti. Věřím, že jen málo lidí dokáže přejít tenhle film s nadhledem a vidět v něm to, co v něm má být vidět. Ukázková přehlídka nechutnosti, zvrácenosti a brutality. Obzvlášť pohled na hlavního hrdinu (dá-li se tak vůbec nazvat) a jeho chování je téměř dokonalý - marně pátrám v paměti nad podobně ztvárněnou kreaturou na filmovém plátně. Atmosféru starých hororových filmů podtrhuje černobílé zpracování stejně jako minimum dialogů a zbytečného okecávání. Propracovanost děje je oproti jedničce minimální, naopak si film dobře hraje s vyobrazením psychopatie - a to vážně skvělým a nezaměnitelným způsobem. Díky bohu, že takových filmů není mnoho. ()

Moravpat odpad!

Ach jo, já radši nic psát nebudu...protože má mozková kapacita nedokáže obsáhnout a následně zpracovat všechny negativní a hnusuplné myšlenky vzniklé z tohoto filmu...tak radši zase čau...Bez dalšího pozdravu, Paťák :-O ()

TXmovie

Hodnotit film, při kterém se chce 90% obyvatel zvracet není příliš snadné. Jistě to bylo záměrem a nyní bychom měli přihlédnout v hodnocení k tomu, že to co bylo slibované, to se splnilo a tak je třeba i hodnotit pozitivně za úspěch autora. Namísto toho se raději vyjádřím k filmu samotnému. Film přímo navazuje na předchozí film. Ten mnoho lidí oslnil svou originálností a něčím novým, jiné naprosto znechutil. Ono udělat to samé znova, ve větším za absurdních podmínek se pro mnohé, uznávající předchozí film, mohlo jevit jako krok správným směrem. Ale fakt je takový, že pouze prohloubil element znechucení. Nahrazení šíleného vědce, za obtloustlého zřejmě retardovaného - mentálně zaostalého pána, kterému naprostou záhadou vše vychází a při své nemotornosti bravurně zvládá manipulaci se zbraní, nebylo příliš šťastnou volbou. Film nepřináší nic nového, sází jen na větší znechucení. Přestože to co nasliboval, splnil, nezaslouží si můj obdiv. Dávám i nadále přednost tradičnějším hororům, kde film cílí primárně na strach. I přesto na něm pořád něco najdem: 20% ()

WickedFey odpad!

Když jsem na film narazil, opravdu jsem netušil, proč mu byl dán tento název. Nikdy ale opravdu nikdy by mě nenapadlo, že to může být bráno doslovně. Naneštěstí to bylo bráno až moc doslovně. Nic nechutnějšího a stupidnějšího jsem snad ještě neviděl... a to už jsem viděl opravdu hodně nechutných věcí. Musím uznat, že nápad na příběh filmu je originální a nepřekonalo ho snad ani "Sharknado". Určitě je na světě spoustu bláznivých lidí, kteří by byli něčeho podobného schopni udělat. V dnešní době je přece jen možné všechno ale tohle je opravdu přehnané a myslím, že by se nic takového ve filmografii objevovat nemělo. Nejenom, že nedoporučuji samotný film ale pokud se už odhodláte postavit výzvě a na film se podívat, tak si rozhodně neberte nic k jídlu! ()

MagyG

Tento "film" je ziarivym prikladom toho, preco podobne filmy nemusim, nechapem a bolo by vlastne lepsie, keby neexistovali. Pod pojmom horror si predstavujem nieco, co ma vystrasi tak, ze sa budem vecer bat zhasnut svetlo. Toto nie je horror, iba trapna znoska zlepenych nechutnosti, zvratenosti a ubohosti. Nic mi ten film nedal. Neurobil som sa pri nom, neslintal, nepomohol mi uvedomit si, ze by sme sa k sebe mali spravat lepsie, nenaucil lepsie chapat ci rozpoznat mysel psychopata, nicim neinspiroval, dokonca ani nepobavil. Iba som cumel a krutil hlavou, ako daleko moze niekto zajst v snahe sokovat. A zarobit prachy. Ze Six lame tabu (ako pisal POMO)... A co ako? Kdejaky somar dokaze nakrutit film, kde budu detom zavadzat hlavne strelnych zbrani do analov a vystrelovat vnutornosti, pripadne nutit tehotne zeny zjest ich prave vyrezany plod... Bude to umenie? Ani omylom. Iba dokaz toho, ze to niekto ma v hlave brutalne v neporiadku. Tento film ma podla mna jedine poslanie. Prebudit v nejakom magorovi tak prizemne pudy, ze sa bude snazit tento pribeh naozaj zrealizovat a skutocne zomru nevinni ludia. Kolko ludi sa uz v minulosti inspirovalo kdejakymi zvratenymi ci nasilnickymi filmami? Za vsetkych staci spomenut Sarah Edmonsonovu s Benjaminom Darrusom (a dalsich piatich) co sa nadchli z Natural Born Killers a viac ci menej vierohodne snazili zopakovat zobrazovane nasilie v realite. Bez urazky, ale takyto film sa moze pacit len podobne prepnutemu magorovi. Jedina hviezdicka je za odvahu (alebo hlupost) hercov, dat sa na nieco take nahovorit. Neviem si predstavit ten honorar, ktory by mna presvedcil byt niektorou osobou z tej stonozky. ()