Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

cukorek

Hlavne nezáväzne ako by bolo vernou kópiu filmu Kamarád taky rád, alebo naopak. Neviem, ktorý nápad bol sfilmovaní skôr, ale viem že Emma (Natalie Portman) a Adam (Ashton Kutcher) u mňa tento konkurenčný boj vyhrali. Ashton Kutcher je v týchto pozíciach doma aj keď v niektorých drámach som ho videl aj v lepšom svetle a Natalie Portman tiež zahrala priemerne predstavenie tak ako som u nej zvyknutý (Thor, Čierna labuť). Nedá mi spomenúť výstižne a vtipné prirovnanie, keď otec spí s bývalou priateľkou svojho syna, ktoré znie " vymenila I Pod za kazeťák ". 50% ()

nash.

Že se někdo zamiluje do Natalie Portman, když navíc se sexem nedělá žádné okolky, na tom není nic divného. Zcela naopak je tomu ovšem s Kutcherem. Je zcela nepochopitelné jak se do něj někdo může zamilovat, zejména když za celý film neudělá nic, čím by se to dalo vysvětlit. Ten chlap je nejen extrémně nesympatický, ale navíc mizerný herec. Škoda, že ho Reitman neprohodil s totálně nevyužitým Kevinem Klinem. Výsledek by byl minimálně o hvězdičku lepší a zábavnější. Hlavně nezávazně je romantická komedie, která nejprve předstírá vulgární drsňačku, s penisem v každé druhé větě, ale v půlce ji to přestane bavit a odhalí pravou tvář klasické sladké romantiky. Nevadí. I když nepřináší nic nového, jen slušně a občas zábavně zpracovanou rutinu, jako oddechovka na jedno použití pobaví a příjemně naladí, pokud trávíte večer ve dvou. Nic víc, nic míň. ()

silentname

Nápad nie je originálny, no o to viac sa treba snažiť, aby to fungovalo medzi našimi dvoma hlavnými hrdinami. A bohužiaľ, v tomto filme to absolútne nefunguje. Ak chcete komédie na tento štýl, ktoré podľa mňa fungujú tak doporučujem si skôr pozrieť filmy typu Friends With Benefits alebo Sleeping With Other People. Netvrdím, že tie filmy boli super ale oveľa lepšie zvládli tému, ktorú mali predostretú. Problémom v prvom rade je fakt, že Ashton Kutcher a Natalie Portman medzi sebou nemajú moc dobrú chémiu a často to príde silené. Okrem toho ani postava Emmy nie je podľa mňa veľmi zaujímavá a často robí úplne irelevantné rozhodnutia. Adam je na tom trošku lepšie, ale ani on ma nejako výrazne nebral. Čo si viac pamätám z filmu sú skôr niektoré bočné postavy, ktoré dávajú pár správnych šťuchnutí tým správnym smerom. Ako napríklad Emmina kamarátka Patrice v podaní Grety Gerwig. A čo sa jej týka v tomto filme, myslím si, že už mala role, pre ktoré si ju človek zapamätá oveľa viac. Toto je okey, ale človek proste vie, že táto dáma má viac talentu. Ale rovnako aj všetci ostatní. A problém je, že sú zaseknutí v scenári, ktorý ich nikam neposúva. Neviem čo viac by som povedal, je to podľa mňa proste zlý film. A s veľkým množstvom potenciálu, ktorý ho mohol spraviť zaujímavým. Škoda. Hodnotenie: D+ ()

LoLaa

Čekala jsem mnohem víc: propracovanější příběh, zajímavější děj, neohrané téma, ... ale bohužel přišlo zklamání. Avšak moji dva oblíbenci Natalie Portman a Ashton Kutcher nezklamali, ba naopak ukázali se v trochu jiných rolích než dosud. Byli opět neskutečně důvěryhodní a profesionální. ()

eLeR

Nič moc. Na Kutchera sa ja môžem pozerať v hocijakej kravine, lebo sa mi na neho výborne pozerá. A mojej obľúbenej Portman som to nejako nevedela uveriť. Žiadna chémia medzi nimi. Pred koncom ale výborná pieseň, moja obľúbená. ()

dopitak

Po oscarové Černé labuti ostudná účast pro Natálku, které sice nebude kvůli tržbám litovat, v čase bilancování své herecké kariéry však na ní raději zapomene. Reflexe Kutcherova Samce otočená o 180 stupňů, tentokrát je on tím rodinným typem, co se chce vázat. Není to vtipné, účast K. Klinea a dalších postav zcela zbytečná. Více v externí recenzi pro kult. ()

Lenny.M

Nechápu proč někdo takové filmy pořád točí, nicméně Natálka byla jako vždy rozkošná, Kutcher mě zklamal, jeho výkon byl fakt otřesný. Jinak jsem se občas i zasmála, ale bohatě stačilo vidět jednou. ()

Chrustyn

Nedávno natočil Edward Zwick nebývale kvalitní a chytrou komedii na otřepané téma "sexem k lásce" a nyní stejné téma zpracovává komediální klasik Ivan Reitman, který každým novým filmem ukazuje to, že jeho úspěšná léta jsou dávno pryč. Téma vztahu založeném na sexu zpracovává stylem mladého amatéra a výsledný dojem nezachrání krásná Natálka a už vůbec ne Kutcher, který hraje jako před deseti lety (nebo kdy se to poprvé dostal k filmu). Nevtipná a neromantická nuda. ()

iamek

Natalie proč ? Proč se musíš upsat filmu kde hraje slizák jménem Ashton Kutcher ? Proč musíš hrát ve filmu, který má od začátku jasný řád a nic z něj nevybočuje ? Tomu se říká mrhání talentem. ()

SeBig

Portman je moc krásná herečka a Ashton dobrý herec spolu to zahráli dobře a vznikla docela dobrá romantika s kapkou humoru :) ()

klerik

Nečakal som, že to bude tak znesiteľné. Filmík je to síce obyčajný, ale nikdy nenechá štandardné romantické scény dôjsť do trápneho klišé a pomerne rýchlo ubieha. Je to určite záväznejšie než celá Reitmanova tvorba za posledné dve dekády... ()

mcb

Takhle neochotný a nechtěný film jsem už dlouho neviděl. Všichni herci do jednoho vypadají, jakoby na hodinkách odpočítávali čas, kdy jim skončí natáčení, a kroutí hlavou, k čemu se to vlastně upsali. K nezajímavé komedii, kde se nikdo ani náznakem nesnaží něco hrát nebo točit, jen si rychle odkroutit šichtu a jít domů. Reitman očividně okoukal, co teď v romantickém žánru frčí (nahota, sprostý humor) a násilně ho vměstnal do svého filmu, kde to ani za mák nesedí. Tahle plochá zábava s nulovým rozměrem se dá maximálně doporučit skalním fanouškům Natalie Portman, která se po svém triumfu s Černou labutí jen tak nezávazně prochází po plátně. ()

jojinecko

1,5*/5 Presne typ filmu, ktorý ma nudí, znervózňuje, nie je ani romantický, vôbec nie vtipný, predvídateľný, nalinajkovaný podľa vopred jasných premís, obsahuje povinné klišoidné scény, ktoré mi dvíhajú hladinu adrenalínu atď. Natálka si asi chcela po náročnom Black Swan oddýchnuť niečím ľahším, Aštonko hrá fešáckeho trtka ako všade inde. Film, ktorý je taký istý, ako ďalších tisíc. Otravné,plytké, nezaujímavé a zbytočné... ()

Flakotaso

To byl zase jednou kýč. Portman je sexy asi jako kus dřeva, film nemá vůbec šmrnc a vtip se povedl maximálně jeden nebo dva. A nevím, co to je v poslední době za módu, že se komedie natahují až skoro ke dvěma hodinám. Zvláště v těchto případech to má opravdu uspávací a otupující účinek. ()

Flego

Mať takú babu je snom každého muža, problém nastane, ak sa do toho zamiešajú city... Film je toporný ako Kutcherové herectvo a nebyť skvelých hlášok a očarujúcej Natálky, bolo by to utrpenie. Nalinajkovaný príbeh je vhodný na televízne nedelňajšie popoludnie. ()

rikitiki

Zjevně inspirované snímkem Láska a jiné závislosti, ale ne tak sexy. I když tady opět Ashton Kutcher ukazuje svoji nahou zadnici (Co jiného by taky ukazoval, že? Herectví jen horko těžko.) a je tu pár aspoň náznakově sexuálně otevřenějších scén. Jen stěží se ale dá věřit, že by hrdinu zlomila zrada dívky, která se chová jako zlatokopecká pitoma. A motivace Portmanové, proč nechce do vztahu, ta už chybí úplně. Jedním z mála roztomilých nápadů snímku je menstruační soundtrack. ()

Roman.Ticka

Zpočátku mě zarazily nechutné výrazy hodné teenagerské spodiny, takže jsem už pomalu lámala hůl i nad zbytkem filmu. Naštěstí se někdo pořádně praštil do hlavy a něco mu tam naskočilo s tím, že hlavní hrdinové mají něco přes 30. Našlo by se pár příjemných chvilek a povedených scén, z nichž jediná mi vykouzlila na tváři měsíček a tou bylo rande. Jakože nejsem žádná puritánka, fakt mě rozesmála hláška jednoho z aktérů: "Neviem sa sústrediť na porno, keď sa okolo mňa stále len sexuje."☺ Ale že se ten Ashton neviňátko umí sladce zatvářit? Role srdcařů mu holt sednou... ()

Ivoshek odpad!

Je mi líto, ani jednou jsem se nezasmál, protože nebylo čemu. A když píšou, že to je komedie, tak to je zásadní vada. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman